مناطق آزاد | پایگاه سازه خبر
پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ | Thursday, 1 June , 2023
 مناطق آزاد

دبیر شورای‌عالی مناطق ازاد:

مناطق آزاد بهشت سرمایه گذاران می شود

دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: مناطق آزاد به زودی به بهشت سرمایه گذاران تبدیل خواهد شد.

تولید کامیونت در ارس توسط تراکتورسازی

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با اشاره به برنامه های این شرکت در زمینه خودروسازی، از راه‌اندازی خط تولید کامیونت ۱۱ تنی در منطقه آزاد ارس خبر داد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی خبر داد:

ورود ۱۶۷ هزار و ۲۲۸ خودرو غیر بومی به منطقه آزاد ارس/ جایگاه برتر آذربایجان شرقی در کاهش تصادفات فوتی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه از ۲۵ اسفند سال گذشته تا هفتم فروردین امسال ۶ نفر در جاده های استان جان باخته اند، گفت: این استان در ایام نوروز در کاهش تصادفات فوتی در کشور جایگاه برتر را کسب کرده است.

افزایش ۱۱۷ درصدی ورود گردشگر به منطقه آزاد ارس

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: در بازه زمانی ۲۵ اسفند تا سوم فروردین ماه جاری، بیش از ۴۰۰ هزار گردشگر در محدوده‌های منطقه حضور یافته‌ اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۱۹۶ هزار نفر بود ۱۱۷ درصد بیشتر شده است.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور خبر داد:

آماده‌سازی ۳۵۰ بسته سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد

 مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور با بیان اینکه گره‌گشایی از کارآفرینان اولویت است، گفت: ۳۵۰ بسته سرمایه‌گذاری برای جذب سرمایه‌گذار خارجی در حال آماده شدن است.

نماینده تبریز در مجلس:

بروکراسی در منطقه آزاد ارس به حداقل برسد

نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت به حداقل رساندن بروکراسی اداری در منطقه آزاد ارس تاکید کرد.

مدیرعامل منطقه آزاد ارس تاکید کرد:

نقش مهم منطقه آزاد ارس در امنیت غذایی کشور

مدیرعامل منطقه آزاد ارس بر نقش مهم منطقه آزاد ارس در امنیت غذایی کشور تاکید کرد.

تصاویر | اکسپو ارس ۲۰۲۳ آغاز شد

نمایشگاه دستاوردها، توانمندی‌ها و فرصت‌های سرمایه گذاری منطقه تجاری صنعتی ارس(اکسپو ارس ۲۰۲۳ ) با حضور حجت الله عبدالمالکی دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی و مسئولان استانی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تبریز آغاز شد.

استاندار آذربایجان شرقی:

خدمات‌دهی به سرمایه‌گذاران در مناطق آزاد تسهیل شود/ آیین‌نامه اجرایی مناطق آزاد نیازمند بازنگری

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش مهم مناطق آزاد در دیپلماسی منطقه‌ای و مرزی، تاکید کرد: خدمات‌دهی به سرمایه‌گذاران در مناطق آزاد باید تسهیل شود. عابدین خرّم در دیدار با دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، اظهار داشت: برای اعمال ابعاد مختلف حکمرانی در مناطق آزاد، نیاز به بازنگری […]

امکان صدور کارت بازرگانی و مجوز فعالیت‌های اقتصادی در ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: یکی از مهمترین دغدغه‌های تجار و فعالین اقتصادی این منطقه طولانی بودن فرایند صدور و تمدید کارت بازرگانی و مجوزهای فعالیت اقتصادی بود که این مشکل با راه‌اندازی شعبه اتاق بازرگانی تبریز در جلفا حل شد.‌

تبریز میزبان نخستین دوره ارس اکسپو

مشاور و مدیر حوزه مدیرعامل منطقه آزاد ارس، گفت: نخستین دوره ارس اکسپو در نمایشگاه بین‌المللی تبریز و با حضور مهمانان و شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

معاون اقتصادی منطقه آزاد ارس خبر داد:

تولید ناخالص ۹۴۰۰ میلیارد تومانی در منطقه آزاد ارس

معاون اقتصادی منطقه آزاد ارس از تولید ناخالص ۹۴۰۰ میلیارد تومانی در منطقه آزاد ارس  خبر داد.

تصاویر | نشست خبری معاون اقتصادی منطقه آزاد ارس

علی نوید معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس در آستانه برگزاری اکسپو ارس در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.

مکان یابی فرودگاه خداآفرین قطعی شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس اعلام کرد: مکان یابی برای ساخت فرودگاه محلی خداآفرین قطعی شد.

سرمایه‌گذرای پنج میلیارد دلاری بخش خصوصی در منطقه آزاد ارس

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: پنج میلیارد دلار سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی از زمان تاسیس این منطقه آزاد تاکنون انجام شده است.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد:

مناطق آزاد به قطب‌های صادراتی تبدیل شوند

دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، گفت: در دورۀ جدید، تاکید داریم مناطق آزاد به قطب‌های صادراتی تبدیل شوند که این راهبرد با افزایش تولیدات صادرات محور دنبال می‌شود ضمن اینکه تعقیب می‌کنیم تا مناطق آزاد به مراکز مکش کالا از سرزمین اصلی برای صادرات به خارج از کشور تبدیل شوند […]

نبود سرمایه در گردش مانع افزایش ظرفیت تولید و صادرات در منطقه آزاد ارس

 سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: شرکت‌های فعال ارس برای برخورداری از مزیت قانونی معافیت مالیاتی در مناطق آزاد، باید حداقل ۳۰ درصد از گردش مالی خود را در یکی از شعب بانکی مستقر در این منطقه انجام دهند.‌

اختصاص ۱۵۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات ملی برای منطقه آزاد ارس

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس اعلام کرد: برای حمایت عملی از سرمایه‌گذاران و ساخت سه گلخانه جدید در منطقه، یکهزار و ۵۵۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی از اعتبارات ملی برای ارس اختصاص یافت.

فراهم شدن امکان واردات خودروهای سنگین از منطقه آزاد ارس

اظهارات سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس مبنی بر فراهم شدن امکان واردات خودروهای سنگین از این منطقه، خبر خوش و زمینه ساز تحول در حوزه صادرات و واردات آذربایجان‌شرقی و استان‌های شمال غرب است.

دیدگاه‌های عبدالملکی درباره مناطق آزاد

حجت‌الله عبدالملکی درحالی بعد از استعفا از صدارت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سکان‌دار مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شده است که پیش از این، نظرات مختلفی در مورد این مناطق داشته که در صفحه شخصی خود در توییتر منتشر کرده بود.

عبدالملکی دبیر شورای عالی مناطق آزاد شد

وزیر اقتصاد و دارایی طی حکمی حجت‌الله عبدالملکی را به سمت دبیری شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب کرد.

نوسازی ناوگان ترانزیت کالا با خودروهای سنگین ارس پلاک

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس بر نوسازی ناوگان ترانزیت کالا با خودروهای سنگین ارس پلاک تاکید کرد.

جذب ۳۲ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در مناطق آزاد

معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: ارزش سرمایه گذاری در مناطق آزاد از مهر سال قبل تا مهر امسال بالغ بر ۳۲ هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی:

تراز تجاری مناطق آزاد کشور بعد از ۳۰ سال مثبت شد

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تراز تجاری مناطق آزاد کشور برای نخستین بار بعد از گذشت ۳۰ سال مثبت شده و این جای خوشحالی دارد که میزان تولید و صادرات افزایش یافته و میزان سرمایه گذاری ۴۰ هزار میلیارد تومانی در این مناطق رشد ۵۸ درصدی داشته است.

صدور گواهی تولید رایگان در منطقه آزاد ارس رایگان

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس از صدور رایگان گواهی تولید در این منطقه آزاد تجاری صنعتی خبر داد.

  گزارش
خاک‌خوری ۳۰ ساله اصلاح قانون کنترل و نظارت ساختمان بانک‌ها به جای مسکن «مال‌» می‌سازند برترین دانشگاه‌های جهان در رشته “معماری” تخمین وقوع احتمالی زلزله/هوش مصنوعی و نقش حیوانات نهضت ملی مسکن در انتظار وام بانکی رتبه ششم آذربایجان شرقی در تعداد شرکت های دانش بنیان کشور تشریح چالش‌ها و الزامات حکمرانی شهروندی در آذربایجان شرقی مروری بر تجربه کشورهای دنیا و ایران در مالیات بر خانه های خالی جزئیات وام ۴ میلیارد تومانی مسکن جوانان اجباری شدن کد رهگیری معاملات مسکن از امسال
  مصاحبه
پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود اتصال ایستگاه خاوران به ایستگاه تبریز با تهاتر نفت / طرح پیاده راه جمهوری نیازمند تغییر است/ به موضوع ارجاع کار در نظام مهندسی ورود می کنم آذربایجان شرقی نیازمند پروژه های بنیادی است / ضرورت اتصال ایستگاه راه آهن خاوران به ایستگاه تبریز/ ماده ۲۷ باطل نشده است نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه تفاوت دارد / شاید انفجار هسته ای قوی بتواند گسلی را فعال کند وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است / وقوع انفجار شایعه است اجرای پروژه های عمرانی در تبریز با پیوست فرهنگی و بر اساس نیاز مردم/ نگرانی در مورد پروژه شهید فروزنده وجود ندارد اجرای۱۰۰ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیاردی بخش خصوصی در آذربایجان شرقی رانت اطلاعاتی، گلوگاه فساد نظام مهندسی آذربایجان شرقی / ایراد سامانه ” تندیس” کاملا محرز است
  یادداشت
ازپوشه های خالی   تا  چلوکباب عالی! نان جداگرهای لرزه ای در تبریز برای کیست؟! موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟! چه کسی برای عضویت در شورای انتظامی نظام مهندسی مناسب است؟ ایستادگی رمز موفقیت ” سازه خبر” ” سازه خبر” ۶ ساله شد برگزاری انتخابات گروه های تخصصی نظام مهندسی آذربایجان شرقی در هاله ای ابهام! زلزله خوی و یک سوال از نظام مهندسی ساختمان! حواسمان هست که نمک نمی پاشید
  جدید ترین اخبار
مناطق آزاد بهشت سرمایه گذاران می شود تولید کامیونت در ارس توسط تراکتورسازی ورود ۱۶۷ هزار و ۲۲۸ خودرو غیر بومی به منطقه آزاد ارس/ جایگاه برتر آذربایجان شرقی در کاهش تصادفات فوتی افزایش ۱۱۷ درصدی ورود گردشگر به منطقه آزاد ارس آماده‌سازی ۳۵۰ بسته سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد بروکراسی در منطقه آزاد ارس به حداقل برسد نقش مهم منطقه آزاد ارس در امنیت غذایی کشور تصاویر | اکسپو ارس ۲۰۲۳ آغاز شد خدمات‌دهی به سرمایه‌گذاران در مناطق آزاد تسهیل شود/ آیین‌نامه اجرایی مناطق آزاد نیازمند بازنگری امکان صدور کارت بازرگانی و مجوز فعالیت‌های اقتصادی در ارس

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir