معدن | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ | Sunday, 26 May , 2024
 معدن

انتخاب اعضای هیئت مدیره نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی / کسب بیشترین رای توسط دکتر ابوالفضل رنجبر

هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی معدن استان آذربایجان شرقی با حضور حداکثری اعضای دارای حق رای در محل سالن کنفرانس هتل پتروشیمی تبریز برگزار گردید.

خلع ید از ۳۰۰ معدن در آذربایجان‌شرقی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: عملیات اجرایی معدن نفلین سینیت نیز توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در حال اجراست و از بابت تأمین مالی آن نیز مشکلی نداشته و در سایه طرح‌های اجرا شده، ارزش‌افزوده بخش معدن استان از ۲ به ۱۱ درصد افزایش‌یافته است.

سرمایه‌گذاری ۱۴ هزار میلیارد ریالی در بخش معادن آذربایجان‌شرقی

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: ۵۸۴ فقره پروانه بهره‌برداری معادن با سرمایه‌گذاری ۱۴ هزار میلیارد ریال در استان صادر شده است و در حال حاضر پنج هزار و ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم در این حوزه مشغول به کار هستند.

توضیحات ملک قاسمی در خصوص خبر کنار رفتن از هیئت مدیره نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی

فرهاد ملک قاسمی در خصوص انتشار خبر کنار رفتن وی از هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی توضیحاتی ارائه کرد.

۴۲ معدن راکد در آذربایجان شرقی فعال شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ۵۵۴ معدن فعال در سطح استان وجود دارد، گفت: توسعه معادن از جمله برنامه های راهبردی دولت است و در این راستا در سال گذشته ۴۲ معدن راکد در استان فعال شد.

رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی:

انجام امورات نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی منظم تر شده است

رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی گفت: انجام امورات سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی منظم تر شده است.

رئیس نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی خبر داد:

راه اندازی کلینیک معدن در تبریز

رئیس نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی از راه اندازی کلینیک معدن توسط این سازمان در تبریز خبر داد.

کنار رفتن ملک قاسمی از هیئت مدیره نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی

فرهاد ملک قاسمی از عضویت هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی کنار رفت.

شناسایی ۱۴ میلیارد دلار ذخایر جدید معدنی در کشور

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۱۴ میلیارد دلار ذخایر قطعی معدنی جدید، که بیشتر شامل ذخایر فلزی مانند مس، طلا و آهن است، ۲ سال گذشته در کشور کشف و شناسایی شده است.

” سازه خبر” مطالبه گر و در پی حقیقت

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی گفت:” سازه خبر” رسانه ای مطالبه گر و در پی حقیقت بوده است.

صدور ۴۷ پروانه اکتشاف معادن آذربایجان شرقی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از صدور ۴۷ پروانه اکتشاف و ۳۲ پروانه بهره‌برداری معادن استان در ۹ ماهه امسال خبر داد.

تصاویر | دیدار رئیس نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی با مدیر مسئول ” سازه خبر”

“دکتر ابوالفضل رنجبر” رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان آذربایجان شرقی با  “مهندس سید حسین هاشمی” مدیر مسئول و اعضای تحریریه پایگاه ” سازه خبر” دیدار کرد و در خصوص اهداف و برنامه های پیش روی این سازمان در ماه های آتی به گفتگو پرداخت.

تدوین نقشه راه مواد معدنی حیاتی و استراتژیک برای نخستین بار

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تدوین نقشه راه مواد معدنی حیاتی و استراتژیک برای نخستین بار در کشور خبر داد.

تشدید نظارت بر فعالیت معادن آذربایجان شرقی

رئیس سازمان صمت آذربایجان‌ شرقی از تشدید نظارت بر فعالیت معادن این استان خبرداد.

استاندار آذربایجان شرقی:

برای فعالیت معدنی درآمدزا نباید مزاحمتی ایجاد شود

استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر توجه به اصل مطالبه‌گری از سوی بهره‌برداران و تشکل‌های بخش خصوصی، گفت: تصمیم‌گیری برای بخش معدن نباید پشت درهای بسته انجام شود.

انتخاب رئیس جدید نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی

رئیس جدید سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی انتخاب شد.

برگزاری آزمون صدور پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن پس از ۳ سال

رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران، از برگزاری آزمون” صدور و تغییر رسته پروانه اشتغال معدن” در سراسر کشور  خبر داد.

استعفای رئیس سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی

دکتر غفور علوی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی استعفا کرد.

حقوق دولتی معادن ۱۰ برابر شد

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ابتدای این دوره از مجلس، حقوق دولتی معادن ۴ هزار میلیارد تومان بود که هم اکنون با افزایش ۱۰ برابری به ۴۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.

آذربایجان شرقی دارای ۳۰۰ معدن غیرفعال و دارای مشکل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی از وجود ۳۰۰ معدن غیرفعال و دارای مشکل در استان خبر داد.

اجرای طرح آمارگیری از معادن درحال بهره‌برداری آذربایجان‌شرقی

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: اجرای طرح آمارگیری از معادن درحال بهره‌برداری استان از ۱۸ تیرماه جاری شروع شده و تا ۱۷ مهرماه ادامه خواهد یافت.

تخلف در نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی

اخبار واصله از سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی از وقوع تخلف در این سازمان حکایت دارد.

انتخاب هیئت رئیسه نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی

اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی انتخاب شدند.

۲۸ درصد معادن کشور غیرفعال است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۱۰ هزار معدن در کشور داریم اما از نظر ذخایر و ظرفیت ۲۸ درصد از این تعداد غیرفعال است که عمدتا معادن مصالح و سنگ های ساختمانی است.

عضو شورای مرکزی نظام مهندسی معدن در گفتگو با ” سازه خبر” خبر داد:

برگزاری امتحانات نظام مهندسی معدن ایران پس از سه سال وقفه

عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی معدن گفت:امتحانات سازمان نظام مهندسی معدن ایران پس از سه سال وقفه مجددا برگزار می شود.

  گزارش
”مالک رحمتی” مردی که مولدسازی را از بر بود! ثبت دومین رشد پایین قیمت مسکن در ۷ سال اخیر انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۲ / ” سازه خبر”رسانه برگزیده ۵ جشنواره و سمینار تخصصی بانک ها عامل اصلی گرانی مسکن! رویداد بین المللی فضا و زمان در مسیر جاده ابریشم در تبریز و تهران برگزار شد دست خالی مستاجران و بی‌خیالی بانک‌ها! زمزمه افزایش مالیات بر سازنده های ساختمان پیش‌بینی رشد ساخت‌وساز ایران در ۴ سال آینده پارک حاشیه ای در تبریز، دردی که درمان نمی شود! ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون!
  مصاحبه
انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد! عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر” مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود! گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها
  یادداشت
استاندار شهید در چهار اپیزود به روایت سردبیر “سازه خبر” هفت نکته درباره‌ی‌ تحقق شعار سال ۱۴۰۳ محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بازآفرینی شهری “سازه خبر” ۷ ساله شد اقدام عجولانه شورای شهر تبریز و قهر شهردار! شتاب‌بخشی به نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده با تکیه بر توان حلقه‌های میانی رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟!
  جدید ترین اخبار
انتخاب اعضای هیئت مدیره نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی / کسب بیشترین رای توسط دکتر ابوالفضل رنجبر خلع ید از ۳۰۰ معدن در آذربایجان‌شرقی سرمایه‌گذاری ۱۴ هزار میلیارد ریالی در بخش معادن آذربایجان‌شرقی توضیحات ملک قاسمی در خصوص خبر کنار رفتن از هیئت مدیره نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی ۴۲ معدن راکد در آذربایجان شرقی فعال شد انجام امورات نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی منظم تر شده است راه اندازی کلینیک معدن در تبریز کنار رفتن ملک قاسمی از هیئت مدیره نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی شناسایی ۱۴ میلیارد دلار ذخایر جدید معدنی در کشور ” سازه خبر” مطالبه گر و در پی حقیقت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir