راه آهن | پایگاه سازه خبر
سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ | Tuesday, 18 June , 2024
 راه آهن

آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری نیمه نخست تیر از سه‌شنبه

یش‌فروش بلیت‌ قطارهای مسافری برای بازه زمانی یکم تا پانزدهم تیر ماه، از روز سه‌شنبه (۲۹ خرداد) آغاز می‌شود.

پیش‌فروش بخش دوم بلیت‌های خرداد قطار از فردا آغاز می‌شود

پیش فروش بخش دوم بلیت‌های خرداد ماه، بازه زمانی ۱۹ تا ۳۱ خرداد، از فردا (پنجشنبه، ۱۰ خرداد) آغاز می‌شود.

پیش‌فروش بلیت قطار برای نیمه اول خرداد

پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری برای نیمه اول خرداد، از روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت آغاز می‌شود.

پیش فروش بلیت قطار فوق‌العاده به مشهد آغاز شد

راه آهن اعلام کرد: در ایام میلاد امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) و ‎دهه کرامت، از تاریخ ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت، روزانه ۳ رام ‎قطار فوق‌العاده در مسیر مشهد مقدس پیش‌بینی شده است.

فروش بلیت قطارهای فوق العاده مشهد از امروز

راه آهن جمهوری اسلامی ایران از فروش بلیت قطارهای فوق العاده مشهد در ایام شهادت امام جعفر صادق علیه السلام از امروز (۱۱ اردیبهشت) خبر داد.

آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای اردیبهشت

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری بین شهری برای بازه زمانی (۱ تا ۳۱ اردیبهشت) از روز سه شنبه (۲۱ فروردین) آغاز می شود.

پیش‌فروش بلیت قطارهای نیمه دوم فروردین از فردا

طبق اعلام راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری بازه زمانی ۱۸ تا ۳۱ فروردین از روز پنجشنبه ۹ فروردین آغاز می‌شود.

جابجایی یک میلیون و ۷۵۰ هزار مسافر نوروزی با قطار

مدیرعامل راه‌آهن گفت: در ایام نوروز یک میلیون و ۷۵۰ هزار مسافر با قطار جابه‌جا خواهند شد که برای جابه‌جایی این حجم مسافر تمهیدات ویژه‌ای از قبل فراهم شده است.

عرضه بلیت قطار توسط ۲ هزار آژانس مسافری و ۲۵ سایت اینترنتی

مدیرکل دفتر هوشمندسازی و داده‌کاوی راه‌آهن گفت: نزدیک‌به ۲هزار آژانس مسافری ریلی و ۲۵ سایت اینترنتی به صورت وب سرویس، بلیت‌ به مردم عرضه می‌کنند.

آغاز فرآیند پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی قطار از فردا

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای ایام نوروز (بازه زمانی ۲۳ اسفند تا ۱۷ فروردین) از فردا (سه‌شنبه، هشتم اسفند) آغاز می‌شود.

افزایش قیمت بلیت‌ قطارهای مسافری تکذیب شد

معاون مسافری شرکت راه‌آهن هرگونه افزایش قیمت بلیت قطارهای مسافری از جمله قطارهای پنج ستاره را تکذیب کرد.

پیش فروش بلیت قطارهای اسفند فردا آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت راه‌آهن از آغاز پیش فروش بلیت قطارهای اسفندماه، در روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه و عرضه آن‌ به صورت اینترنتی خبر داد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد:

ضرورت توجه جدی دولت به اتصال ایستگاه خاوران به راه آهن منطقه ای آذربایجان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با بیان اینکه توسعه صنعت ریلی لازمه توسعه اقتصادی کشور است، گفت: راه آهن در حمل و نقل جایگاه بی بدیل و ممتازی دارد.

رونمایی سه دستگاه لوکوموتیو بازسازی شده در تبریز

سه دستگاه لوکوموتیو (موتور کشنده واگن های قطار) بازسازی شده توسط بخش خصوصی در تبریز با حضور سرپرست صنایع ریلی و دریایی وزارت صنعت، معدن و تجارت رونمایی شد.

استاندار آذربایجان شرقی:

توقف فعالیت ایستگاه راه‌آهن خاوران خط قرمز است

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر تعطیلی و توقف ایستگاه خاوران، گفت: ایستگاه راه‌آهن خاوران نقص فنی آنچنانی ندارد و ما مشکلی از لحاظ حمل‌ونقل در این ایستگاه نداریم.

ایستگاه خاوران تبریز تعطیل نشده است

مدیرکل راه آهن آذربایجان با تکذیب شایعات فضای مجازی مبنی بر تعطیلی ایستگاه خاوران تبریز گفت: روزانه ۳۶۰ نفر از این ایستگاه مسافرت ریلی می‌کنند.

خطر جدی فرونشست در مسیر راه‌آهن تهران-مشهد!

عضو هیات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: در چندین مسیر ریلی و فرودگاه‌ها موضوع فرونشست را مورد مطالعه قرار دادیم و یکی از مسیرهای ریلی که موضوع فرونشست در آن جدی بوده، راه‌آهن تهران-مشهد است. بطوریکه در نقاطی از این راه‌آهن آثار فرونشست کاملا مشهود است.

تفاهم ایران و ترکیه برای عبور ۲۰۰ واگن در شبانه روز

مدیرعامل شرکت راه‌آهن با اشاره به تفاهمات ریلی ایران با ترکیه، از مذاکره برای احداث خط جدید راه‌آهن بین دو کشور خبر داد.

افزایش همکاری‌های ریلی ایران و ترکیه

 چهل و چهارمین نشست مشترک مرزی راه‌آهن‌های منطقه آذربایجان و «مالاتیا» به منظور افزایش همکاری‌های ریلی ایران و ترکیه آغاز شد.

پیش‌فروش بلیت قطارهای دی‌ماه از ۸ آذر

پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری برای بازه زمانی ۱۴۰۲/۱۰/۱ تا ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ روز ۸ آذرماه انجام می‌شود.

معاون راه‌آهن:

فروش رانتی بلیت قطار به گروه‌های خاص نداریم

معاون راه‌آهن اظهار داشت: واقعیت این است که تعداد ناوگان ما نسبت به تعداد تقاضای سفر کم است و تعداد قطارها متناسب با تقاضای بلیت به مردم نیست و باید دولت و مجلس در بودجه ریزی و اعتبارات به راه آهن کمک کنند. هم در بخش لکوموتیو و هم در بخش ناوگان مسافری، ما احتیاج […]

آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای آذرماه از دوشنبه

راه آهن جمهور اسلامی ایران اعلام کرد: پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری آذرماه روز دوشنبه ۲۲ آبان ماه آغاز می‌شود.

راه اندازی مجدد قطار مراغه به تهران از اول آبان

قطار حذف شده مسیر ریلی مراغه به تهران، از ابتدای ماه آینده، مجددا راه اندازی می شود.

بزرگترین پل روگذر راه‌آهن کشور افتتاح شد

مدیرعامل شرکت راه‌آهن با بیان اینکه بزرگ‌ترین پل روگذر ماشین‌رو افتتاح شد، گفت: در دولت سیزدهم افزایش ایمنی قطارها و کاهش سوانح ریلی همراه با افزایش سرعت سیر با جدیت دنبال می‌شود.

تخفیف رجا به مسافران به مناسبت هفته وحدت

شرکت رجا به مناسبت گرامی‌داشت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) طرح ویژه «هفته وحدت» را اجرا می‌کند.

  گزارش
اظهارات «مسکنی» نامزدهای ریاست جمهوری در گفتگوهای انتخاباتی انرژی؛ سرمایه‌ای که از ساختمان‌ها به هدر می‌رود! یک امتیاز جدید برای ساکنان بافت فرسوده ”مالک رحمتی” مردی که مولدسازی را از بر بود! ثبت دومین رشد پایین قیمت مسکن در ۷ سال اخیر انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۲ / ” سازه خبر”رسانه برگزیده ۵ جشنواره و سمینار تخصصی بانک ها عامل اصلی گرانی مسکن! رویداد بین المللی فضا و زمان در مسیر جاده ابریشم در تبریز و تهران برگزار شد دست خالی مستاجران و بی‌خیالی بانک‌ها! زمزمه افزایش مالیات بر سازنده های ساختمان
  مصاحبه
بررسی نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی مدیرکل راه و شهرسازی استان با «سازه خبر» انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد! عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر” مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود! گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز!
  یادداشت
ورودی های تبریز، همچنان بلاتکلیف! استاندار شهید در چهار اپیزود به روایت سردبیر “سازه خبر” هفت نکته درباره‌ی‌ تحقق شعار سال ۱۴۰۳ محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بازآفرینی شهری “سازه خبر” ۷ ساله شد اقدام عجولانه شورای شهر تبریز و قهر شهردار! شتاب‌بخشی به نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده با تکیه بر توان حلقه‌های میانی رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی!
  جدید ترین اخبار
آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری نیمه نخست تیر از سه‌شنبه پیش‌فروش بخش دوم بلیت‌های خرداد قطار از فردا آغاز می‌شود پیش‌فروش بلیت قطار برای نیمه اول خرداد پیش فروش بلیت قطار فوق‌العاده به مشهد آغاز شد فروش بلیت قطارهای فوق العاده مشهد از امروز آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای اردیبهشت پیش‌فروش بلیت قطارهای نیمه دوم فروردین از فردا جابجایی یک میلیون و ۷۵۰ هزار مسافر نوروزی با قطار عرضه بلیت قطار توسط ۲ هزار آژانس مسافری و ۲۵ سایت اینترنتی آغاز فرآیند پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی قطار از فردا

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir