راهداری | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲ | Sunday, 24 September , 2023
 راهداری

محدودیت‌های ترافیکی تا ۱۹ شهریور اعلام شد

مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت‌های ترافیکی در بازه زمانی ۱۳ تا ۱۹ شهریور ماه در برخی محورهای مواصلاتی را اعلام کرد.

پیش‌فروش بلیط‌ اتوبوس اربعین از امروز آغاز شد

معاون حمل‌و نقل سازمان راهداری گفت: در سفرهای اربعین و نیز سفرهای تابستانی امسال علاوه بر ۱۵ هزار دستگاه ناوگان حمل‌و نقل عمومی، ظرفیت ناوگان دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌ها و کارخانجات نیز به کار گرفته می‌شود.

نرخ حمل جابجایی کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

ستاد تنظیم بازار با افزایش ۳۰ درصدی نرخ جابجایی کالا در بخش حمل و نقل عمومی جاده موافقت کرد.

اصلاح ۲۵ نقطه پرحادثه جاده‌های آذربایجان‌شرقی

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: امسال ۲۵ نقطه پرحادثه در جاده‌های استان که پیش از این شناسایی شده بود، اصلاح می‌شود. 

شناسایی۸۰۰ نقطه حادثه‌خیز در راه‌های کشور

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور با اشاره به برنامه‌ریزی برای نوسازی ماشین آلات راهداری گفت: ۸۰۰ نقطه حادثه‌خیز در راه‌های کشور شناسایی شد. به گزارش سازه خبر، رضا اکبری با اشاره به هزینه بالای احداث راه خصوصاً بزرگراه‌ها ادامه داد: برآورد هزینه هر کیلومتر آسفالت راه‌ها به ۳ میلیارد تومان […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی خبر داد:

تردد ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار خودرو در آذربایجان شرقی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بروز تصادفات جاده‌ای در شهرستان‌های اهر، مراغه، مرند و میانه در ایام نوروز، خواستار توجه جدی فرمانداران این شهرستان‌ها به موضوع شورای ترافیک شد.

اعلام محدودیت‌های ترافیکی نوروز تا ۱۵ فروردین

مرکز مدیریت راه‌های کشور، محدودیت‌های ترافیکی ایام نوروز ۱۴۰۲ از تاریخ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ تا روز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

سرعت مجاز رانندگی در سفرهای نوروزی ۱۰ کیلومتر کاهش یافت

بر اساس مصوبه کمیسیون ایمنی راه‌های کشور، سرعت مجاز وسایل نقلیه در جاده‌های برون‌شهری در بازه زمانی ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین سال آینده با هدف افزایش ایمنی و کاهش تصادفات تا ۱۰ کیلومتر بر ساعت کاهش یافت.

فروش بلیت اتوبوس خارج از ترمینال ممنوع است

مدیر کل حمل ونقل مسافری سازمان راهداری گفت : آزاد سواری ممنوع بوده اگرچه ممکن است مسافران در بین راه سوار شوند.

آغاز فروش بلیت‌های نوروزی اتوبوس از فردا

پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی اتوبوس‌ها برای ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه از فردا، یکم اسفند آغاز می‌شود.

جاده‌های ۸ استان بارانی و برفی است

 مرکز مدیریت راه‌ها، در پی ورود سامانه بارشی جدید به کشور از شروع بارش برف و باران در راه‌های هشت استان خبر داد و وضعیت ترافیک ورودی به تهران را نیز سنگین اعلام کرد.

عذرخواهی رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

رییس سازمان راهداری با بیان اینکه نقاط حادثه خیز بر اساس شاخص ها تعیین می شود افزود:  تاکنون ۲۵۰۰ نقطه حادثه خیز در کشور شناسایی شده است. ۱۵۰۰ نقطه اولویت یک پلیس و ما بوده است. تا سال گذشته ۵۰۰ نقطه را رفع کردیم و ۶۰۰ نقطه هم امسال در حال کار داریم.

هزینه نگهداری راه‌ها تا ۵۰ درصد کاهش می‌یابد

مدیرعامل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از کاهش ۵۰ درصدی هزینه نگهداری راه‌های کشور با انجام خدمات آزمایشگاهی این شرکت به پروژه‌های راه‌سازی خبر داد.

شهر فروشی در ورودی شهرهای آذربایجان شرقی!

مدیرکل راهداری و حمل و نقل آذربایجان شرقی از صدور مجوز و شهر فروشی در ورودی شهرهای استان انتقاد کرد و گفت: این مسئله در بلند مدت هزینه‌های زیادی را به مردم و دولت تحمیل خواهد کرد.

آسفالت ۶۵۰ کیلومتر از راه‌های ارتباطی آذربایجان‌شرقی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۵۰ کیلومتر از راه‌های ارتباطی استان آسفالت شده است.

برخورداری روستاهای آذربایجان‌شرقی از راه آسفالته پایین‌تر از میانگین کشوری!

معاون ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با بیان اینکه ضریب برخورداری روستاهای آذربایجان‌شرقی از راه آسفالته پایین‌تر از میانگین کشوری است، گفت: درصدد بهبود وضعیت راه های روستایی استان هستیم.

افزایش ۲ برابری دوربین‌های جاده‌ای کشور

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور هوشمندسازی جاده‌ها و نصب دوربین را جزو اولویت‌های سازمان برشمرد و گفت: از سال گذشته تعداد سامانه‌های هوشمند جاده‌های کشور ۲ برابر شده است.

آغاز ثبت نام امریه سربازی وزارت راه و شهرسازی از ۲۰ مهر

مرحله جدید ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در وزارت راه و شهرسازی از ۲۰ مهرماه ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.

۷۴ درصد سرعتگیرهای مازندران فاقد استانداردهای لازم هستند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه ۵۳۰ مورد سرعت کاه (سرعتگیر) در جاده های استان شناسایی شده است، گفت: از این تعداد فقط ۱۳۹ مورد دارای استاندارد لازم هستند.

نرخ جدید عوارض آزادراهی تا دو هفته آینده اعلام می‌شود

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و نقل کشور از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی قطعه دوم آزادراه تهران – شمال خبر داد و گفت: نرخ جدید عوارض آزادراهی تا دو هفته دیگر تعیین می‌شود.

۵۰۰ نقطه حادثه‌خیز جاده‌ها اصلاح شد

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه ۵۹۰ نقطه حادثه‌خیز جاده‌ای در کشور داریم، گفت: بیش از ۵۰۰ نقطه آن ایمن‌سازی شده و ۲۲۴ نقطه هم در دست اصلاح است.

قیمت بلیت اتوبوس برای اربعین تا آخر هفته اعلام می‌شود

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: تا آخر این هفته قیمت اتوبوس‌های اربعین اعلام می‌شود و برای ایجاد عدالت، هیچ اتوبوس قراردادی و دربستی نخواهیم داشت.

اختصاص ۶۰۰ میلیارد تومان برای بهسازی راه‌های روستایی آذربایجان‌شرقی

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به مشکل راه‌های روستایی استان گفت: برای احداث و بهسازی راه‌های روستایی از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری، ۶۰۰ میلیارد تومان اختصاص یافته است.

نرخ جدید عوارض آزادراهی از امروز در کشور اجرا می‌شود

مدیرکل بهره‌برداری از آزادراه‌ها گفت: نرخ جدید عوارض آزادراهی با میانگین افزایش ۲۵ درصدی از امروز(پنجشنبه) در سراسر آزادراه‌های کشور اجرایی می‌شود.

خسارت ۸۰۰ میلیاردی سیل به راه‌های کشور

مدیرکل بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: برآوردهای اولیه حاکی از وارد آمدن ۸۰۰ میلیارد تومان خسارت به راه‌ها و ابنیه فنی کشور تا کنون است.

  گزارش
ثبت زلزله کشکسرای در محل تلاقی ۳ گسل سکونت ۲۰ میلیون نفر در بافت فرسوده کشور فضای سبز تبریز در بوته نقد شورای اسلامی شهر ساخت مسکن بهترین مقصد برای ارزهای آزاد شده کره‌جنوبی قفل بافت فرسوده با طرح کلید به کلید باز می‌شود بازخوانی شدیدترین زلزله معاصر ایران چرا مالیات خانه‌ها و خودروهای لوکس دریافت نمی‌شود؟ خواب زمستانی بانکها در تابستان کاری نهضت ملی مسکن! بررسی زمینه‌ها و دلایل تخلفات ساختمانی در شهرها پیش‌بینی تخریب ۶۰ درصد ساختمان‌های کشور با زلزله ۷ ریشتری!
  مصاحبه
برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است تلاش برای تامین رضایت سازندگان و ساکنین پروژه ها / اهل تعامل هستم / همه اعضای هیئت مدیره تلاش می کنند پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود
  یادداشت
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست! “سازه خبر” رسانه برگزیده رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” شد مسئولان می روند، خبرنگاران هستند! ازپوشه های خالی   تا  چلوکباب عالی! نان جداگرهای لرزه ای در تبریز برای کیست؟! موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟! چه کسی برای عضویت در شورای انتظامی نظام مهندسی مناسب است؟ ایستادگی رمز موفقیت ” سازه خبر” ” سازه خبر” ۶ ساله شد
  جدید ترین اخبار
محدودیت‌های ترافیکی تا ۱۹ شهریور اعلام شد پیش‌فروش بلیط‌ اتوبوس اربعین از امروز آغاز شد نرخ حمل جابجایی کالا ۳۰ درصد افزایش یافت اصلاح ۲۵ نقطه پرحادثه جاده‌های آذربایجان‌شرقی شناسایی۸۰۰ نقطه حادثه‌خیز در راه‌های کشور تردد ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار خودرو در آذربایجان شرقی اعلام محدودیت‌های ترافیکی نوروز تا ۱۵ فروردین سرعت مجاز رانندگی در سفرهای نوروزی ۱۰ کیلومتر کاهش یافت فروش بلیت اتوبوس خارج از ترمینال ممنوع است آغاز فروش بلیت‌های نوروزی اتوبوس از فردا

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir