هواپیمایی | پایگاه سازه خبر
سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ | Tuesday, 18 June , 2024
 هواپیمایی

سلب اختیار از وزارت راه و شهرسازی در کنترل نرخ بلیت هواپیما

دیوان عدالت اداری در نامه‌ای به وزارت راه با تأکید بر اجرای رأی صادره از هیأت عمومی این دیوان درباره تعیین قیمت بلیت هواپیما، اختیارات این وزارتخانه را در کنترل قیمت بلیت هواپیما سلب کرد.

پرواز استانبول به تبریز بازگشت

پرواز تبریز استانبول که صبح امروز از فرودگاه بین المللی شهید مدنی به ترکیه انجام شده بود به علت نقص فنی به تبریز بازگشت.

فرودگاه تبریز چهارم کشور شد

سرپرست دفتر برنامه‌ریزی راهبردی و مدیریت عملکرد شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از ثبت و جمع‌آوری تعداد ۳۴۲ هزار و ۶۶۶ بازخورد و حصول شاخص رضایت ۷۰.۶ درصدی از مسافران فرودگاه‌های کشور در اردیبهشت ۱۴۰۳ در طرح جامع پایش کیفیت خدمات فرودگاهی خبر داد و گفت: فرودگاه مهرآباد در جمع فرودگاه‌های بین‌المللی با کسب […]

آماده سازی چهار طرح سرمایه گذاری در فرودگاه تبریز

 مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: پروژه هتل بزرگ فرودگاهی، ترمینال ۲۴ هزار متر مربعی، ساخت کارگو و آشیانه بار و همچنین مجموعه رفاهی و گردشگری ، چهار طرح بزرگ سرمایه گذاری در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز است که اکنون آماده سرمایه گذاری شده است.

پروازهای فرودگاه تبریز به حالت عادی برگشت

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز با اشاره به اعمال برخی محدودیت های پروازی در این فرودگاه در شب گذشته، گفت: از صبح امروز جمعه پروازهای این فرودگاه به حالت عادی برگشت.

پرواز همه فرودگاه‌های کشور برقرار شد

محدودیت‌های پروازی فرودگاه‌های کشور لغو و عملیات پروازی این فرودگاه‌ها آغاز شده است.

لغو پروازهای فرودگاه تبریز

 پروازهای فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز تا ساعت ۱۲ ظهر امروز انجام نخواهد شد.

اعزام و پذیرش ۲.۵ میلیون مسافر با بیش از ۲۰ هزار پرواز

معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی بر لزوم آمادگی کامل فرودگاه‌ها و شرکت‌های هواپیمایی برای بازگشت مسافران نوروزی تاکید کرد و گفت: بیش از ۲۰ هزار پرواز حد فاصل ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ نشست و برخاست داشته‌اند و افزون بر ۲.۵ میلیون مسافر اعزام و پذیرش شده‌اند.

جابه‌جایی بیش از یک میلیون مسافر با هواپیما

رییس سازمان هواپیمایی کشور از جابه‌جایی بیش از یک میلیون مسافر با ناوگان هوایی از ۲۴ اسفند(زمان شروع طرح سفرهای نوروزی ۱۴۰۳) تا روز سوم فروردین خبر داد.

قیمت‌های جدید بلیت هواپیما اعلام شد

با توجه به افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده به ۱۰ درصد، سازمان هواپیمایی کشوری قیمت جدید بلیت‌ هواپیما را در سال ۱۴۰۳ اعلام کرد.

آماده‌باش ۵ فرودگاه کشور

مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه‌ها از آماده‌باش فرودگاه‌های ۵ استان خوزستان، ایلام، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری خبر داد.

آغاز پرواز در مسیر تبریز- ایروان

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی از آغاز پرواز در مسیر تبریز- ایروان خبر داد.

سه فرودگاه برتر کشور معرفی شدند

دفتر برنامه‌ریزی راهبردی و مدیریت عملکرد شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، فرودگاه‌های اصفهان، شیراز و تبریز را به‌عنوان سه فرودگاه برتر کشور در طرح جامع نظرسنجی و پایش کیفیت خدمات فرودگاهی در بهمن‌ماه ۱۴۰۲ به لحاظ شاخص رضایت معرفی کرد.

رونمایی از سامانه فروش بلیت هواپیما طی چند روز آینده

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در پروازهای داخلی قیمت مصوب باید از سوی شرکت‌های هواپیمایی رعایت شود، گفت: طی چند روز آینده سامانه فروش بلیت هواپیما توسط سازمان هواپیمایی کشوری رونمایی می‌شود.

افزایش ۱۳ درصدی پروازهای فرودگاه بین المللی تبریز

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: تعداد پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در پایان دی ماه سالجاری ۱۰هزار و ۷۷۶ پرواز بوده که نسبت به ۱۰ ماهه سال گذشته از افزایش۱۳ درصدی برخوردار است.

جریمه‌های سنگین در انتظار شرکت‌های گران‌فروش بلیت ‌پروازهای داخلی‌‌

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به همه شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ شده است که موظف به رعایت قیمت بلیت پروازهای داخلی با نرخ‌های تعیین‌شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری و شورای عالی هواپیمایی طبق دامنه نرخی قبلی هستند.

آزادسازی قیمت‌گذاری بلیت هواپیما

معاون اسبق هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: حکم دیوان عدالت اداری در راستای قیمت‌گذاری بلیت هواپیما شکسته شد و شرکت‌های هواپیمایی می‌توانند به صورت مستقل بلیت بفروشند.

وجود ۱۸۰ هواپیمای قابل استفاده در کشور!

معاون وزیر صمت گفت: ناوگان هوایی، دریایی و ریلی کشور فرسوده است، به گونه ای که حدود ۱۷۰ تا ۱۸۰ فروند هواپیما قابل استفاده در کشور موجود است.

دفتر فروش بلیت ۲ ایرلاین خصوصی پلمب شد

 پس از گشت مشترک سازمان تعزیرات حکومتی، وزارت راه و شهرسازی و پلیس امنیت اقتصادی از فرودگاه مهرآباد و بررسی قیمت بلیت هواپیما، دفتر فروش بلیت ۲ ایرلاین متخلف پلمب و اعلام شد که جریمه ۱۰ برابری همراه با استرداد مبالغ مازاد دریافتی در انتظار ایرلاین‌های متخلف است.

برقراری پروازهای مسیر آنکارا از فرودگاه تبریز

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: پروازهای مسیر آنکارا از فرودگاه تبریز آغاز می شود.

فرودگاه تبریز برترین فرودگاه کشور شد

دفتر برنامه‌ریزی راهبردی و مدیریت عملکرد شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، فرودگاه‌های تبریز، اصفهان و مهرآباد را به‌عنوان سه فرودگاه برتر کشور در طرح جامع نظرسنجی و پایش کیفیت خدمات فرودگاهی در آبان ۱۴۰۲ از نظر شاخص رضایت معرفی کرد.

درآمد شرکت‌های هواپیمایی رکورد زد

یاتا انتظار دارد در سال ۲۰۲۴ درآمد شرکت‌های هواپیمایی به رکورد ۹۶۴ میلیارد دلار برسد.

ایران‌ایر در لیست واگذاری‌ها قرار گرفت

در نشست هیأت واگذاری که به ریاست وزیر اقتصاد برگزار شد واگذاری شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران به اتاق تعاون مطرح و مقرر شد ظرف ۲ ماه اقدامات مربوط به تفکیک وظایف حاکمیتی و تصدی گری را وزارت صمت و سازمان خصوصی سازی انجام دهند.

فرودگاه تبریز پشتیبان گروه هواپیمایی لوفت هانزا شد

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به‌ عنوان فرودگاه پشتیبان (Alternate) گروه هواپیمایی لوفت هانزا انتخاب شد.

تعلیق ممنوعیت برقراری پروازهای چارتری به کیش و قشم

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق ممنوعیت برقراری پروازهای چارتری منتهی به جزایر کیش و قشم خبرداد.

  گزارش
اظهارات «مسکنی» نامزدهای ریاست جمهوری در گفتگوهای انتخاباتی انرژی؛ سرمایه‌ای که از ساختمان‌ها به هدر می‌رود! یک امتیاز جدید برای ساکنان بافت فرسوده ”مالک رحمتی” مردی که مولدسازی را از بر بود! ثبت دومین رشد پایین قیمت مسکن در ۷ سال اخیر انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۲ / ” سازه خبر”رسانه برگزیده ۵ جشنواره و سمینار تخصصی بانک ها عامل اصلی گرانی مسکن! رویداد بین المللی فضا و زمان در مسیر جاده ابریشم در تبریز و تهران برگزار شد دست خالی مستاجران و بی‌خیالی بانک‌ها! زمزمه افزایش مالیات بر سازنده های ساختمان
  مصاحبه
بررسی نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی مدیرکل راه و شهرسازی استان با «سازه خبر» انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد! عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر” مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود! گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز!
  یادداشت
ورودی های تبریز، همچنان بلاتکلیف! استاندار شهید در چهار اپیزود به روایت سردبیر “سازه خبر” هفت نکته درباره‌ی‌ تحقق شعار سال ۱۴۰۳ محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بازآفرینی شهری “سازه خبر” ۷ ساله شد اقدام عجولانه شورای شهر تبریز و قهر شهردار! شتاب‌بخشی به نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده با تکیه بر توان حلقه‌های میانی رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی!
  جدید ترین اخبار
سلب اختیار از وزارت راه و شهرسازی در کنترل نرخ بلیت هواپیما پرواز استانبول به تبریز بازگشت فرودگاه تبریز چهارم کشور شد آماده سازی چهار طرح سرمایه گذاری در فرودگاه تبریز پروازهای فرودگاه تبریز به حالت عادی برگشت پرواز همه فرودگاه‌های کشور برقرار شد لغو پروازهای فرودگاه تبریز اعزام و پذیرش ۲.۵ میلیون مسافر با بیش از ۲۰ هزار پرواز جابه‌جایی بیش از یک میلیون مسافر با هواپیما قیمت‌های جدید بلیت هواپیما اعلام شد

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir