بنیاد مسکن | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ | Sunday, 26 May , 2024
 بنیاد مسکن

۸۰۱ هزار واحد مسکونی وارد فرایند ساخت شد

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۸۰۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن توسط آن بنیاد در روستاها و شهرها وارد فاز عملیاتی شده است، از تکمیل و تحویل بیش از ۲۹۷ هزار واحد از این واحدها به مردم خبر داد.

بنیاد مسکن مکلف به خرید سیمان و فولاد از بورس کالا شد

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مصوبه هیأت وزیران در خصوص تأمین فولاد و سیمان برای ساخت و سازهای مسکن حمایتی با نرخ مناسب، بنیاد مسکن را مکلف به خرید این موارد کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خبر داد:

افتتاح ۹۶۰۰ واحد مسکونی در آذربایجان شرقی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی اعلام کرد: ۹۶۰۰ واحد مسکن در روستا‌ها و شهر‌های زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت استان افتتاح می‌شود.

اجرای ۷۳۱هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها توسط بنیاد مسکن

ئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرای ۷۳۱ هزار و ۸۷ واحد نهضت ملی در روستاها و شهرهای تحت مسوولیت آن بنیاد خبر داد و گفت: ۲۵۰ هزار و ۸۹۲ واحد از واحدهای اجرا شده، تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

اجرای ۷۲۰ هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرایی شدن حدود ۷۲۰ هزار واحد نهضت ملی در روستاها و شهرهای تحت مسوولیت بنیاد خبر داد.

۱۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن به بهره‌برداری رسید

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت:از زمان اجرای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون در شهرهای تحت مسؤولیت بنیاد ۱۰ هزار واحد به بهره‌برداری رسیده و مقرر است تا پایان امسال واحدهای بهره‌برداری شده به ۱۶ هزار واحد در شهرها برسد. 

مشارکت ۲۲ هزار میلیاردی بانک مسکن در طرح‌های وزارت راه و شهرسازی

بانک مسکن اعلام‌کرد: تامین مالی طرح‌های زیربنایی وزارت راه و شهرسازی توسط بانک مسکن به ارزش بیش از ۲۲ هزار میلیارد ریال در ۱۰ استان، تاکنون منجر به مشارکت در تکمیل ساخت و بهره‌برداری از ۱۰ پروژه آزادراهی و بزرگراهی با هدف کاهش تصادفات و تسریع در بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه‌تمام شده است.

پیشرفت ۸۸ درصدی واحد‌های خودمالک نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت که بنیاد مسکن متولی ساخت واحد‌های نهضت ملی مسکن است، واحد‌های خودمالک در مجموع پیشرفت ۸۸ درصدی دارند.

۴۰ هزار میلیارد ریال طرح بنیاد مسکن آذربایجان شرقی آماده بهره برداری

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ آذربایجان شرقی گفت: ۴۰ هزار میلیارد ریال طرح این بنیاد در استان آماده بهره برداری است که در طول دهه فجر افتتاح می شوند.

اجرای ۱۹۷هزار و ۳۰۰ پروژه نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن از اجرای ۱۹۷ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در شهرها توسط بنیاد مسکن، خبرداد.

رتبه دوم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی در اجرای پروژه‌های عمرانی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی از کسب رتبه دوم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی در اجرای پروژه‌های عمرانی سال گذشته خبر داد.

اعتباردهی مسکن روستایی ۱.۵ برابر شد

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به ۱.۵ برابر شدن اعتباردهی مسکن روستایی، از انجام مراحل اداری تصمیم نامه وام ۳۵۰ میلیون تومانی مسکن روستایی خبر داد و گفت: توزیع بانکی این وام هفته آینده انجام می شود.

بهره برداری از ۶ هزار مسکن شهری بنیاد مسکن تا پایان سال

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تکمیل و بهره‌برداری ۶ هزار واحد شهری دیگر تا پایان امسال توسط آن بنیاد خبر داد و گفت که با افتتاح ۶ هزار واحد مسکن شهری، میزان افتتاح‌های واحدهای نهضت ملی مسکن به ۱۶ هزار واحد می‌رسد.

امضای تفاهم‌نامه مقابله با پولشویی در بنیاد مسکن

بنیاد مسکن و مرکز اطلاعات مالی کشور در راستای اجرای قوانین مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم، تفاهم‌نامه امضا کردند که در این مراسم، صالحی رئیس بنیاد مسکن گفت: گردش مالی سنگین بنیاد مسکن با توجه به تنوع اجرای پروژه‌های عمرانی و ماموریت‌های آن در طرح‌های مسکونی و بازسازی مناطق آسیب‌دیده نیازمند نظارت عالیه […]

تهیه طرح هادی روستایی برای ۴۲ هزار روستای بالای ۲۰ هزار خانوار

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بنیاد مسکن تاکنون چند کار محوری نظیر تهیه طرح‌های هادی روستایی انجام داده است که در سطح کشور برای ۴۲ هزار روستای بالای ۲۰ هزار خانوار طرح هادی تهیه شده است.

اتمام اسکلت ۱۴۰۹ واحد نهضت ملی مسکن در آذربایجان غربی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی با تاکید بر رسالت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و توجه دولت مردمی سیزدهم به موضوع مسکن گفت: تاکنون عملیات ساخت یک هزار و ۷۳۱ واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای ماکو، بازرگان، نقده، اشنویه و شاهیندژ با کارگزاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آغاز گردیده […]

۵۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان ساخته می‌شود

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان ملی زمین و مسکن تفاهم کردند که در ازای تحویل اراضی رایگان در روستاها و حریم شهرهای کوچک، ۵۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان ساخته شود.

ساخت ١٧٧ هزار واحد نهضت ملی توسط بنیاد مسکن

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ١٧٧ هزار و ۶٧٧ واحد شهری و روستایی در نهضت ملی مسکن به اتمام رسیده است و ٣۵٣ هزار واحد شهری و روستایی نهضت ملی در دست اجرا داریم.

۱۶۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرها وارد مرحله اجرا شد

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه با تکمیل و تحویل ۹ هزار واحد مسکونی شهری تا پایان امسال رقم واحدهای تحویلی بنیاد در نهضت ملی به ۱۸ هزار واحد شهری می‌رسد، از عملیاتی شدن بیش از ۱۶۵ هزار واحد مسکن در شهرها توسط آن بنیاد خبر داد.

۲۹۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها عملیاتی شد

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرایی شدن بیش از ۲۹۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاهای کشور خبر داد.

ساخت ۵۱۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن

 معاون مسکن شهری بنیاد مسکن با اعلام اینکه تاکنون ۵۱۰ هزار واحد مسکونی توسط این بنیاد در شهرها و روستاها وارد مرحله ساخت شده است، واحدهای شهری آغاز شده طرح را ۱۶۴ هزار واحد برشمرد و مابقی را واحدهای روستایی و واحدهای متعلق به محرومان عنوان کرد.

افتتاح ۴۸ واحد نهضت ملی مسکن در میانه، بستان آباد و سراب توسط بنیاد مسکن

 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: بیش از ۳۱ هزار و ۷۶۲ میلیارد ریال برای بهره برداری از طرح های هفته دولت این بنیاد در استان هزینه شده است.

نیکزاد از بنیاد مسکن رفت

اکبر نیکزاد ۲ سال پس از گرفتن‌مسئولیت ریاست بنیاد مسکن از این‌ سمت تودیع و غلامرضا صالحی به عنوان رییس جدید این بنیاد کار خود را آغاز کرد.

برکناری نیکزاد از بنیاد مسکن

طبق شنیده‌ها «اکبر نیکزاد» از ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برکنار شده‌ است.

تحویل ۱۲۰ هزار خانه ویلایی به مردم

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تاکنون ۱۲۰ هزار مسکن ویلایی در سراسر کشور و در قالب نهضت ملی مسکن به متقاضیان تحویل داده شده است.

  گزارش
”مالک رحمتی” مردی که مولدسازی را از بر بود! ثبت دومین رشد پایین قیمت مسکن در ۷ سال اخیر انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۲ / ” سازه خبر”رسانه برگزیده ۵ جشنواره و سمینار تخصصی بانک ها عامل اصلی گرانی مسکن! رویداد بین المللی فضا و زمان در مسیر جاده ابریشم در تبریز و تهران برگزار شد دست خالی مستاجران و بی‌خیالی بانک‌ها! زمزمه افزایش مالیات بر سازنده های ساختمان پیش‌بینی رشد ساخت‌وساز ایران در ۴ سال آینده پارک حاشیه ای در تبریز، دردی که درمان نمی شود! ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون!
  مصاحبه
انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد! عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر” مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود! گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها
  یادداشت
استاندار شهید در چهار اپیزود به روایت سردبیر “سازه خبر” هفت نکته درباره‌ی‌ تحقق شعار سال ۱۴۰۳ محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بازآفرینی شهری “سازه خبر” ۷ ساله شد اقدام عجولانه شورای شهر تبریز و قهر شهردار! شتاب‌بخشی به نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده با تکیه بر توان حلقه‌های میانی رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟!
  جدید ترین اخبار
۸۰۱ هزار واحد مسکونی وارد فرایند ساخت شد بنیاد مسکن مکلف به خرید سیمان و فولاد از بورس کالا شد افتتاح ۹۶۰۰ واحد مسکونی در آذربایجان شرقی اجرای ۷۳۱هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها توسط بنیاد مسکن اجرای ۷۲۰ هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن ۱۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن به بهره‌برداری رسید مشارکت ۲۲ هزار میلیاردی بانک مسکن در طرح‌های وزارت راه و شهرسازی پیشرفت ۸۸ درصدی واحد‌های خودمالک نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی ۴۰ هزار میلیارد ریال طرح بنیاد مسکن آذربایجان شرقی آماده بهره برداری اجرای ۱۹۷هزار و ۳۰۰ پروژه نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir