آذربایجان غربی | پایگاه سازه خبر
دوشنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۲ | Monday, 25 September , 2023
 آذربایجان غربی

معرفی ۱۲ اخلالگر بازار مسکن در آذربایجان‌غربی به دستگاه قضایی

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۱۲ اخلالگر بازار مسکن در بازرسی از عملکرد بنگاه‌های مشاوران املاک در سطح استان شناسایی و به مقام قضایی معرفی شدند.

تدوین بسته جامع سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری آذربایجان‌غربی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی گفت: بسته جامع سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان تدوین می‌شود تا در همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری تهران معرفی شود.

اختصاص۸۱۰۰ مترمربع زمین اوقافی برای نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: هشت هزار و ۱۰۰ متر مربع زمین اوقافی در راستای نهضت ملی مسکن در استان تخصیص یافته که این روند در حال افزایش است.

راه‌اندازی ۱۷ شتابنگار نسل چهارم در شهرستان‌های آذربایجان‌غربی

رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۱۷ دستگاه شتابنگار نسل چهارم در شهرستان‌های این استان نصب و راه‌اندازی شد.

حادثه غیرمترقبه موجب قطعی آب در ارومیه شد

 مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: بروز حادثه غیرمترقبه در مسیر آبرسانی، موجب قطعی آب در برخی مناطق مرکزی ارومیه شده و قطعی برنامه ریزی شده ای نداشتیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد:

اتمام آزادراه ارومیه- تبریز یکی از اولویت های مهم وزارت راه

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اتمام آزادراه ارومیه- تبریز یکی از اولویت های مهم وزارت راه و شهرسازی است.

نماینده ارومیه در مجلس عنوان کرد:

گرمای زیاد باعث کاهش میزان آب دریاچه ارومیه!

نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید نهضت ملی برای احیای دریاچه ارومیه وجود داشته باشد، گفت: دریاچه ارومیه خشک نشده ولی ظرفیت آن کاهش پیدا کرده است که علت این اتفاق هم گرمای زیاد و تبخیر آب دریاچه است.

پرداخت ۳۷۳ میلیارد تومان تسهیلات مسکن به ایثارگران آذربایجان غربی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی گفت: ۳۷۳ میلیارد تومان تسهیلات مسکن برای جامعه هدف ایثارگری استان جذب ‌و پرداخت شده است.

افتتاح دومین اقامتگاه سنتی در ارومیه

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت دومین اقامتگاه سنتی در ارومیه به بهره‌برداری رسید.

شناسایی ۸۲۰ میلیارد تومان فرار مالیاتی در آذربایجان‌غربی

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌غربی گفت: ۸۲۰ میلیارد تومان فرار مالیاتی با تلاش کارکنان این اداره در استان شناسایی شده که در مرحله وصول آن هستیم.

پلمپ ۱۹۸ واحد مشاور املاک متخلف در آذربایجان‌غربی

دیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: در راستای ساماندهی فعالیت مشاوران املاک در سطح استان بازرسی‌های مستمر از این صنف صورت گرفت و ۱۹۸ واحد متخلف پلمب شد.

برقراری پروازهای ویژه اربعین از فرودگاه ارومیه

مدیر کل فرودگاه های آذربایجان غربی از برقراری ۴ پرواز ویژه اربعین حسینی از فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه خبر داد.

پرداخت تسهیلات کمک ودیعه اسکان در محلات هدف آذربایجان غربی

 معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: صاحبان املاک در محلات هدف بافت فرسوده شهرهای مختلف این استان که نسبت به نوسازی مسکن اقدام کرده‌اند، می‌توانند تسهیلات قرض الحسنه ودیعه مسکن دریافت کنند.

بازگشت مالکیت ۹ هزار مترمربع زمین‌ در ارومیه به شهرداری

 پس از کش و قوس یک و نیم ساله سرانجام مالکیت زمین هشت هزار و ۸۰۰ مترمربعی واقع در خیابان حسنی به شهرداری ارومیه بازگردانده شد.

اهدا ۶۴ دستگاه ماشین‌آلات مکانیکی با حضور وزیر کشور به شهرداری‌های آذربایجان‌غربی

۶۴ دستگاه ماشین الات مکانیکی ویژه فعالیت های شهرداری با حضور احمد وحیدی وزیر کشور به مدیران ۴۸ شهر آذربایجان‌غربی اهدا شد.

پلمپ ۱۷ مشاور املاک متخلف در آذربایجان‌غربی

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: در راستای ساماندهی فعالیت مشاوران املاک در سطح استان بازرسی های مستمر از این صنف صورت گرفت که به دلیل تخلفات انجام گرفته تاکنون ۱۷ مشاور املاک متخلف پلمپ شده است.

چهار گام از مطالعات بافت تاریخی ارومیه انجام شد

 معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: مطالعات بافت تاریخی شهر ارومیه در ۶ گام تهیه و بررسی می‌شود که تاکنون مطالعات چهار گام آن کارشناسی و به تایید رسیده و در حال بررسی اولیه مراحل پایانی هستیم.

جریمه ۱۸ میلیاردی مشاوران املاک متخلف در آذربایجان‌غربی

 معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی با اشاره به بازرسی‌های  مستمر از مشاوران املاک در استان گفت: به دلیل شناسایی برخی تخلفات، تاکنون ۱۸ میلیارد ریال جریمه از مشاوران املاک متخلف اخذ شده است.

معرفی اخلالگران بازار مسکن در آذربایجان‌غربی به دستگاه قضایی

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۹ اخلالگر بازار مسکن در بازرسی از عملکرد بنگاه‌های مشاوران املاک در سطح استان شناسایی و به مقام قضایی معرفی شدند.

پلمب ۱۲ وسیله بازی غیر استاندارد در دو پارک ارومیه

مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی از پلمب ۱۲ عدد وسیله بازی غیر استاندارد در دو پارک بازی در شهرستان ارومیه خبر داد.

لزوم تسریع در اجرای طرح های عمرانی شهر جدید گلمان آذربایجان غربی

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: اجرای طرح های عمرانی شهر جدید گلمان و تحویل به موقع طرح ها به بهره بردار در اولویت بوده و شتاب بخشی به اجرای طرح‌ها با بهره گیری از ظرفیت پیمانکاران با جدیت دنبال می شود.

هشدار دادستان ارومیه در مورد وضعیت نابسامان بازار مسکن آذربایجان غربی

دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان غربی ضمن هشدار نسبت به وضعیت نابسامان بازار خرید املاک و مسکن، خواستار همراهی همه ارگان‌های مربوطه برای ساماندهی این وضعیت شد.

۳هزار مشاور املاک آذربایجان غربی تحت نظارت ناظران مسکن

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: ۵ تیم متشکل از ۴۰ ناظر، بازرسی های مشترک از ۳ هزار بنگاه معاملات املاک در سطح شهرستان ارومیه را انجام می دهند.

افتتاح ۱۲۰۲ واحد مسکونی با حضور وزیر راه در آذربایجان‌غربی

یک‌هزار و ۲۰۲ واحد مسکونی شامل واحدهای مسکن مهر و نهضت ملی مسکن عصر پنجشنبه در مراسمی با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در استان آذربایجان غربی افتتاح شد.

اجرای طرح نوسازی مسکن بافت فرسوده در سه هزار هکتار اراضی آذربایجان‌غربی

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: طرح نوسازی مسکن در بافت فرسوده ۳۲ شهر استان در مساحتی حدود سه هزار و ۱۰۸ هکتار اجرایی شد.

  گزارش
ثبت زلزله کشکسرای در محل تلاقی ۳ گسل سکونت ۲۰ میلیون نفر در بافت فرسوده کشور فضای سبز تبریز در بوته نقد شورای اسلامی شهر ساخت مسکن بهترین مقصد برای ارزهای آزاد شده کره‌جنوبی قفل بافت فرسوده با طرح کلید به کلید باز می‌شود بازخوانی شدیدترین زلزله معاصر ایران چرا مالیات خانه‌ها و خودروهای لوکس دریافت نمی‌شود؟ خواب زمستانی بانکها در تابستان کاری نهضت ملی مسکن! بررسی زمینه‌ها و دلایل تخلفات ساختمانی در شهرها پیش‌بینی تخریب ۶۰ درصد ساختمان‌های کشور با زلزله ۷ ریشتری!
  مصاحبه
برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است تلاش برای تامین رضایت سازندگان و ساکنین پروژه ها / اهل تعامل هستم / همه اعضای هیئت مدیره تلاش می کنند پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود
  یادداشت
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست! “سازه خبر” رسانه برگزیده رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” شد مسئولان می روند، خبرنگاران هستند! ازپوشه های خالی   تا  چلوکباب عالی! نان جداگرهای لرزه ای در تبریز برای کیست؟! موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟! چه کسی برای عضویت در شورای انتظامی نظام مهندسی مناسب است؟ ایستادگی رمز موفقیت ” سازه خبر” ” سازه خبر” ۶ ساله شد
  جدید ترین اخبار
معرفی ۱۲ اخلالگر بازار مسکن در آذربایجان‌غربی به دستگاه قضایی تدوین بسته جامع سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری آذربایجان‌غربی اختصاص۸۱۰۰ مترمربع زمین اوقافی برای نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی راه‌اندازی ۱۷ شتابنگار نسل چهارم در شهرستان‌های آذربایجان‌غربی حادثه غیرمترقبه موجب قطعی آب در ارومیه شد اتمام آزادراه ارومیه- تبریز یکی از اولویت های مهم وزارت راه گرمای زیاد باعث کاهش میزان آب دریاچه ارومیه! پرداخت ۳۷۳ میلیارد تومان تسهیلات مسکن به ایثارگران آذربایجان غربی افتتاح دومین اقامتگاه سنتی در ارومیه شناسایی ۸۲۰ میلیارد تومان فرار مالیاتی در آذربایجان‌غربی

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir