سهند | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ | Wednesday, 24 July , 2024
 سهند

بررسی مطالعات فاز ۱ بیمارستان شهر جدید سهند

جلسه بررسی گزارش مطالعات فاز ۱ بیمارستان شهر جدید سهند در محل دفتر فنی و نظارت دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس:

ساختمان سازی در شهر جدید سهند مدرن تر از تبریز است

علیرضا نوین، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در بازدید از پروژه‌های شهر جدید سهند، اظهار کرد: شهر جدید سهند هر ماه در حال تحول بوده و تفاوت‌های بسیاری نسبت به قبل کرده است و حتی در برخی شاخص‌ها به ویژه ساختمان‌سازی مدرن‌تر از تبریز عمل کرده است.

تصاویر | بازدید عضو کمیسیون عمران مجلس از پروژه های شهر جدید سهند

علیرضا نوین، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با حضور در شهر جدید سهند با همراهی فرهاد سعیدی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند از پروژه‌های این شهر بازدید کرد.

آب زرینه‌رود به سهند رسید

فرماندار اسکو گفت: آب زرینه‌رود به سهند رسید.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند خبر داد:

نظارت دقیق بر روند احداث پروژه های نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند از نظارت دقیق بر روند احداث پروژه های نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند خبر داد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

عدم استقرار دستگاه ها در سهند قابل قبول نیست / سهند دومین شهر پرجمعیت آذربایجان شرقی می شود

فرهاد سعیدی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند میهمان “سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و از نزدیک با روند فعالیت های این رسانه تخصصی دیجیتال آشنا شد و با خبرنگاران “سازه خبر” پیرامون اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن و سایر پروژه های این شرکت در شهر جدید سهند به گفتگو پرداخت.

دبیر انجمن تولیدکنندگان و فناوران صنعتی ساختمان تاکید کرد:

کیفیت بالای نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند

دبیر انجمن تولیدکنندگان و فناوران صنعتی ساختمان بر کیفیت بالای پروژه های اجرا شده و در حال اجرای نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند تاکید شد.

پیشنهاد ایجاد معاونت “صنعتی‌سازی ساختمان” در وزارت راه و شهرسازی توسط مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند با تاکید بر این‌که جای خالی معاونت “صنعتی‌سازی ساختمان” در وزارت راه و شهرسازی احساس می‌شود، گفت: برای پیاده سازی این امر باید معاونت یا حداقل بخش مدیریتی در وزارت خانه ایجاد شود.

تصاویر|مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند میهمان «سازه خبر»

فرهاد سعیدی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند میهمان «سازه خبر»  نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و از نزدیک با روند فعالیت های این رسانه تخصصی دیجیتال آشنا شد و با خبرنگاران «سازه خبر»  پیرامون اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن و سایر پروژه های این شرکت در شهر جدید سهند به گفتگو […]

افتتاح مجموعه گردشگری “عمارت سلام” در شهر جدید سهند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: مجموعه‌ای فاخر و ماندگار به نام “عمارت سلام” در تفرجگاه هشت بهشت سهند در حال احداث بوده که با کاربری‌های متنوع فرهنگی و تفریحی در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

انتخاب سرپرست شهرداری سهند

سرپرست شهرداری شهر جدید سهند با رای اعضای شورای اسلامی شهر جدید سهند انتخاب شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند تاکید کرد:

برنامه ریزی برای تسهیل روند خدمت به مردم در شهر جدید سهند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در جلسه کارگروه استانداردهای مدیریتی در حال طراحی و استقرار در این شرکت، تاکید کرد: در راستای رفع برخی‌ چالش‌های سیستم اداری، پیاده‌سازی استانداردهای مدیریتی را در شرکت عمران مدنظر قرار داده‌ایم و در این راستا اصلی‌ترین هدف ما تسهیل روند خدمت‌رسانی به مردم و متقاضیان است. به گزارش […]

احداث یکی از بزرگترین میادین غیرهمسطح آذربایجان شرقی در سهند

میدان غیرهمسطح هشت بهشت به عنوان شاخص‌ترین پروژه ترافیکی شهرهای جدید در شهر جدید سهند در حال طراحی بوده و به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند بلافاصله بعد از تامین اعتبار احداث این میدان، آغاز می‌شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند خبر داد:

چشم انداز جمعیتی ۳۵۰ هزار نفری برای آینده شهر جدید سهند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند با اشاره به برنامه‌ریزی برای احداث ۶ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در طرح جامع سهند در قالب فاز پنج، گفت: چشم انداز جمعیتی میان مدت شهر جدید سهند با طراحی، احداث و تحویل واحدهای مسکونی پروژه‌های نهضت ملی مسکن، بیش از ۳۵۰ نفر پیش بینی می‌شود.

نخستین مدرسه هوشمند در شهر جدید سهند افتتاح شد

 نخستین مدرسه دولتی‌ساز هوشمند کودکان استثنایی آذربایجان شرقی با حضور وزیر راه و شهرسازی با تلاش‌های شرکت عمران شهر جدید سهند در این شهر افتتاح شد.

تخفیف ۵۰ درصدی بذرپاش به مردم سهند

تخفیف ۵۰ درصدی عوارض آزادراه تبریز- سهند برای ساکنان شهر جدید سهند با موافقت بذرپاش تمدید شد.

۸۴۰۴ واحد نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی افتتاح شد

 با حضور وزیر راه و شهرسازی‌، هشت هزار و ۴۰۴ واحد مسکونی شهری و روستایی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.

۵۷۵ واحد نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند آماده افتتاح

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: ۵۷۵ طرح نهضت ملی و ۶ پروژه روبنایی در این شهر آماده بهره‌برداری است که با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح می‌شوند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند خبر داد:

احداث خانه های ویلایی در فاز۴ شهر جدید سهند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند با اشاره به برنامه‌ریزی‌های شرکت برای فاز۴، گفت: کوی گلشهر شهر جدید سهند که در فاز ۴ اجرا می‌شود، تنها منطقه دارای مجوز ساخت خانه‌های ویلایی محدوده شهری در سطح استان است.

هشدار درباره وعده‌های جابه‌جایی مسکن ملی در سهند

شرکت عمران شهر جدید سهند در مورد وعده‌های جابه‌جایی در طرحهای نهضت ملی مسکن این شهر هشدار داد.

بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در سهند احداث می شود

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید کشور از آغاز عملیات احداث بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در سهند در روزهای آینده خبر داد.

خلع ید پیمانکار پروژه نارون شهر جدید سهند+ تصاویر

پیمانکار پروژه ۱۱۷ واحدی نارون واقع در فاز ۳ شهر جدید سهند خلع ید شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند تاکید کرد:

هیچ مماشاتی با کم‌کاری در پروژه‌های نهضت ملی مسکن نداریم

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند دستور خلع ید سازنده پروژه ۱۱۷ واحدی نارون را به دلیل روند کند اجرای پروژه صادر کرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند خبر داد:

برنامه‌ریزی برای آغاز احداث۳ هزار واحد جدید نهضت ملی مسکن در سهند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند از برنامه‌ریزی برای انتخاب سازنده و آغاز عملیات اجرایی ۳ هزار واحد جدید نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند تا پایان سال خبر داد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر” :

عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست

“فرهاد سعیدی”مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند میزبان سردبیر و اعضای تحریریه پایگاه “سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه تخصصی حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و در خصوص اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن، روند تکمیل مسکن مهر و توسعه زیرساختها در شهر جدید سهند به گفتگو پرداخت.

  گزارش
گمانه زنی ها درخصوص گزینه های وزارت راه و شهرسازی دولت چهاردهم کمپین ملی تولید صنعتی ساختمان با قالب‌های تونلی اظهارات «مسکنی» نامزدهای ریاست جمهوری در گفتگوهای انتخاباتی انرژی؛ سرمایه‌ای که از ساختمان‌ها به هدر می‌رود! یک امتیاز جدید برای ساکنان بافت فرسوده ”مالک رحمتی” مردی که مولدسازی را از بر بود! ثبت دومین رشد پایین قیمت مسکن در ۷ سال اخیر انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۲ / ” سازه خبر”رسانه برگزیده ۵ جشنواره و سمینار تخصصی بانک ها عامل اصلی گرانی مسکن! رویداد بین المللی فضا و زمان در مسیر جاده ابریشم در تبریز و تهران برگزار شد
  مصاحبه
نظام مهندسی ساختمان در حال تغییر است عدم استقرار دستگاه ها در سهند قابل قبول نیست / سهند دومین شهر پرجمعیت آذربایجان شرقی می شود بررسی نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی مدیرکل راه و شهرسازی استان با «سازه خبر» انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد! عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر” مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود! گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است
  یادداشت
چرا انتخابات نظام مهندسی سه ساله است؟! ورودی های تبریز، همچنان بلاتکلیف! استاندار شهید در چهار اپیزود به روایت سردبیر “سازه خبر” هفت نکته درباره‌ی‌ تحقق شعار سال ۱۴۰۳ محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بازآفرینی شهری “سازه خبر” ۷ ساله شد اقدام عجولانه شورای شهر تبریز و قهر شهردار! شتاب‌بخشی به نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده با تکیه بر توان حلقه‌های میانی رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد
  جدید ترین اخبار
بررسی مطالعات فاز ۱ بیمارستان شهر جدید سهند ساختمان سازی در شهر جدید سهند مدرن تر از تبریز است تصاویر | بازدید عضو کمیسیون عمران مجلس از پروژه های شهر جدید سهند آب زرینه‌رود به سهند رسید نظارت دقیق بر روند احداث پروژه های نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند عدم استقرار دستگاه ها در سهند قابل قبول نیست / سهند دومین شهر پرجمعیت آذربایجان شرقی می شود کیفیت بالای نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند پیشنهاد ایجاد معاونت “صنعتی‌سازی ساختمان” در وزارت راه و شهرسازی توسط مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند تصاویر|مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند میهمان «سازه خبر» افتتاح مجموعه گردشگری “عمارت سلام” در شهر جدید سهند

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir