سهند | پایگاه سازه خبر
دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۴۰۲ | Monday, 11 December , 2023
 سهند

تجهیز بزرگراه تبریز- سهند به دوربین‌های ثبت تخلفات

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان شرقی گفت: بررسی‌های انجام شده نشان دهنده عدم استفاده ۷۰ درصد رانندگان از کمربند ایمنی است.

دستگیری ششمین عضو شورای سهند

دستگیری ششمین عضو شورای شهر سهند توسط مقام قضایی تایید شد.

یک عضو دیگر شورای شهر سهند بازداشت شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسکو از دستگیری یکی دیگر اعضای شهر جدید سهند به اتهام فساد مالی خبر داد.

مشارکت شرکت عمران در تامین اتوبوس برای تردد در شهرهای جدید

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از مشارکت شرکت عمران شهرهای جدید در تامین اتوبوس برای تردد در شهرهای جدید خبر داد.

تامین ۳۲ هزار هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند از تامین ۳۲ هزار هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن در این شهر جدید خبر داد.

دستگیری دو عضو دیگر شورای شهر سهند

 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسکو از  ادامه دستگیری ها در شورای شهر سهند به اتهام ارتشا و اختلاس خبر داد و گفت: ۲ عضو دیگر شورای این شهر دستگیر شدند.

استاندار آذربایجان شرقی:

بدهکار مردم سهند هستیم

استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه ما خود را نسبت به مردم شهر جدید سهند بدهکار می‌دانیم، گفت: اینجا شهری است که دانشگاهش یک دانشگاه برجسته در کشور است و مردم بسیار متدین دارد از این‌رو باید تلاش کرد تا زیرساخت‌های لازم برای این شهر تدوین شود.

دستگیری برخی ازاعضای شورای شهر و کارمندان شهرداری سهند

دادستان عمومی انقلاب شهرستان اسکو، خبر داد: طی تحقیقات صورت گرفته توسط سربازان گمنام امام زمان  (عج) در خصوص تخلفات و جرائم صورت گرفته در مجموعه شورا و شهرداری سهند با ارائه مجوزهای قضائی صورت گرفته یکی از اعضای شورا به همراه واسطه های دخیل در امر ارتشا و اختلاس دستگیر گردیدند.

پروانه تاسیس شهرک‌های مسکونی در شهر جدید سهند صادر می‌شود

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: جبران کمبود اراضی در شهر پرند، هشتگرد، سهند، گلبهار، صدرا و بهارستان در قالب شهرک‌ها جبران می‌شود.

پیشرفت ۳۵ درصدی نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند

فرماندار شهرستان اسکو با اشاره به تداوم بی وقفه ساخت و ساز نهضت ملی مسکن، گفت: متوسط پیشرفت فیزیکی این طرح در شهر سهند آذربایجان شرقی معادل ۳۵ درصد است.

بازدید عضو هیئت مدیره بانک مسکن از پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند

عضو هیات مدیره بانک مسکن در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی از پروژه های طرح نهضت ملی مسکن این استان بازدید به عمل آورد.

ساخت ۶۵ هزار مسکن جدید در شهر جدید سهند

فرماندار اسکو از ساخت ۶۵ هزار واحد مسکونی جدید در شهر جدید سهند خبر داد.

پرونده فضای سبز شهر جدید سهند در دادگاه!

دادستان شهرستان اسکو از تشکیل پرونده در ارتباط با فضای سبز شهر جدید سهند در دادگاه خبر داد.

آغاز عملیات اجرایی بیش از ۱۱هزار واحد مسکونی در شهرهای سهند و شهریار

مدیرعامل شهر جدید سهند با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در گام دوم نهضت ملی مسکن در کشور ، گفت: در گام دوم نهضت ملی مسکن، عملیات اجرایی احداث ۱۱ هزار و ۸۸۱ واحد در آذربایجان شرقی آغاز شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی خبر داد:

مشکل جدی تامین آب شرب در شهر جدید سهند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌شرقی، گفت: شهر جدید سهند، تنها شهر آذربایجان‌شرقی است که در آن از آب شرب برای آبیاری فضای سبز استفاده می‌شود و میزان آن در حدود ۲۰ لیتر در ثانیه است.

حضور بازرس برای رسیدگی به انتقادات در شهر جدید سهند

بازرس ویژه معاون وزیر و راه و شهرسازی گفت: بالاخره یک سری از فعالیت‌ها در شهر جدید سهند انجام شده ولی من منکر برخی نواقص آن نیستم و خود آقای اقبالی هم به آن اذعان دارند. پروژه‌های افتتاح شده بعضاً نواقصی دارند.

احداث ۹۲۵۱ واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در شهر سهند

سرپرست شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: تمامی پروژه‌های در حال اجرای این شهر به تابلوی روزشمار مجهز می‌شوند.

ارسال پیامک های عوارض در آزاد راه تبریز – سهند از سرشماره راهور

رئیس ذفتر مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از ارسال پیامک های پرداخت عوارض در آزاد راه تبریز – سهند از سرشماره پلیس راهور خبر داد.

شهردار سهند برکنار شد

جلسه امروز شورای شهر سهند با حضور ۵ عضو تشکیل شد و موضوع استیضاح شهردار مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

وزیر راه و شهرسازی به من قول داد / مسئولان استان در اظهار نظرها دقت کنند!

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه باید هرچه زودتر مشکل عوارض آزاد راه تبریز-سهند حل شود، گفت: اولویت دولت، مردم است و وزیر راه و شهرسازی قول حل مشکل عوارض آزاد راه تبریز-سهند را داده‌ است.

احداث ۴۴۰۰ واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی در سهند، مراغه و مرند

۴۴۰۰ واحد از پروژه های طرح نهضت ملی مسکن توسط سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا در شهرهای سهند، مراغه و مرند اجرا می شود.

توقف اخذ عوارض در آزاد راه تبریز- سهند

با پیگیری‌های استاندار و سایر مسئولان آذربایجان‌شرقی، اخذ عوارض در آزادراه تبریز-سهند موقتا متوقف شده و تخفیف‌هایی برای خودروهای پرتردد اعمال می‌گردد.

در دیدار سروری و اعلایی مطرح شد:

استفاده از ظرفیت های بنیاد مسکن در توسعه شهر سهند

در دیدار مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی با شهردار سهند بر استفاده از ظرفیت های بنیاد مسکن در توسعه شهر سهند تاکید شد. به گزارش سازه خبر، در این دیدار اعلایی شهردار سهند اظهار داشت: بنیاد مسکن قابلیت های بالا و قدمت طولانی در حوزه ساخت مسکن و زیرساخت‌های متعددی در حوزه فنی و عمرانی […]

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد:

ضرورت توجه ویژه به اِلمان های ایرانی – اسلامی در شهر سهند

معاون وزیر راه و شهرسازی و سرپرست شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور گفت: تاسیسات و زیرساخت‌های شهری باید در شهرهای جدید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

آغاز ساخت ۷۲۷۶ واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در سهند

 پروژه ساخت ۷۲۷۶ واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند با حضور استاندار آذربایجان شرقی و معاون وزیر راه و شهرسازی کلید خورد.

  گزارش
پارک حاشیه ای در تبریز، دردی که درمان نمی شود! ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون! راهکار وصول شارژ ساختمان از راه قانونی سرگردانی آب‌ در خیابان‌های ارومیه! ترفندهای ناتمام سایپا و ایران‌خودرو برای گران‌فروشی! تحلیل رفتار ترافیکی در خیابان های تبریز! روزه سکوت شورای عالی شهرسازی و معماری/ ۸ میلیون مستاجر، منتظر خانه تحول تکنولوژیک در ساخت پل‌های شهری تبریز نوسازی مسکن با کاهش هزینه‌های بالاسری دیوارکشی بورس برای اجرای نهضت ملی مسکن!
  مصاحبه
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است
  یادداشت
رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟! ساخت و ساز غیر مجاز درکدام مناطق تبریز بیشتر است؟ آخرین گمانه زنی ها در خصوص انتخاب هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بررسی گزینه های ریاست نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم آیا مشکل ساختمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی حل می شود؟! تبریز و مدارسی که آب رفتند! احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست!
  جدید ترین اخبار
تجهیز بزرگراه تبریز- سهند به دوربین‌های ثبت تخلفات دستگیری ششمین عضو شورای سهند یک عضو دیگر شورای شهر سهند بازداشت شد مشارکت شرکت عمران در تامین اتوبوس برای تردد در شهرهای جدید تامین ۳۲ هزار هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند دستگیری دو عضو دیگر شورای شهر سهند بدهکار مردم سهند هستیم دستگیری برخی ازاعضای شورای شهر و کارمندان شهرداری سهند پروانه تاسیس شهرک‌های مسکونی در شهر جدید سهند صادر می‌شود پیشرفت ۳۵ درصدی نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir