بانک مسکن | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ | Sunday, 26 May , 2024
 بانک مسکن

پرداخت ۷۹ هزار میلیارد ریال وام به بافت فرسوده

مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت ۷۸ هزار و ۷۸۰ میلیارد ریال تسهیلات بافت فرسوده به متقاضیان سال ۱۴۰۲ خبر داد.

امضای ۵۷ درصد از کل تعهدات پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن در بانک مسکن

آمار بانک مرکزی نشان می‌دهد که تاکنون ۹۱ درصد از متقاضیان نهضت ملی مسکن قرارداد امضا کرده‌اند که نشان از انعقاد حدود ۴۶.۲ درصد از کل قراردادها فقط در بانک مسکن و بیش از ۵۷ درصد از کل تعهد پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن در این بانک است.

پرداخت ۱۱۵ همت تسهیلات ساخت و خرید مسکن

مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت ۱۱۵ هزار میلیاردتومان تسهیلات ساخت، خرید و تعمیرات مسکن طی سال گذشته(۱۴۰۲) توسط این بانک، خبر داد.

افزایش ۱۷۰ درصدی تسهیلات حمایتی بانک مسکن برای مستاجران

مدیرعامل بانک مسکن از افزایش ۱۷۰ درصدی مبلغ تسهیلات حمایتی بانک مسکن برای مستاجران با پرداخت ۱۵ هزار و ۸۰۴ فقره تسهیلات ودیعه مسکن در سال ۱۴۰۲ به مبلغ بیش از ۹ هزار و ۸۳ میلیارد ریال خبر داد.

انعقاد قرارداد خودمالکی بیش از ۱۰۴ هزار واحد نهضت ملی مسکن

مدیرعامل بانک مسکن از امضای قرارداد تسهیلات خودمالکی ۱۰۴هزار و ۶۹ واحد توسط آن بانک از ابتدای دولت سیزدهم تا پایان ۱۴۰۲ خبر داد.

قدردانی وزیر اقتصاد از عملکرد بانک مسکن

وزیر امور اقتصادی و دارایی از مدیرعامل بانک مسکن به دلیل انتخاب این بانک به عنوان بانک برگزیده در اجرای تبصره ۱۸ قانون بودجه کشور قدردانی کرد.

قرارداد تسهیلاتی ۳۲۳ هزار و ۴۰۱ واحد نهضت ملی مسکن منعقد شد

مدیرعامل بانک مسکن از افتتاح حساب یک میلیون و ۱۳۶ هزار و ۷۴۲ نفر در بانک مسکن خبر داد و گفت: قرارداد تسهیلاتی ۳۲۳ هزار و ۴۰۱ واحد در این بانک منعقد شده است.

پرداخت تسهیلات بافت‌فرسوده به ۴۳ هزار و ۵۴۰ واحد

مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه تسهیلات نوسازی بافت فرسوده از ابتدای اجرای طرح تاکنون به ۴۳ هزار و ۵۴۰ فقره پرداخت شد، تعداد تسهیلات پرداختی توسط آن بانک را در دولت سیزدهم۱۶ هزار و ۸۱۱ واحد عنوان کرد.

قرارداد تسهیلات خودمالکی ۱۰۰ هزار و ۹۶۵ واحد نهضت ملی مسکن منعقد شد

مدیرعامل بانک مسکن از انعقاد قرارداد تسهیلات خودمالکی یکصد هزار و ۹۶۵ واحد نهضت ملی مسکن در این بانک خبر داد.

کاهش نرخ سود تسهیلات بانک مسکن

مدیرعامل بانک مسکن گفت: با توجه به دریافت ۲ میلیارد دلار ، بنا شد تا میزان نرخ سود تسهیلات مسکن کاهش پیدا کند.

بانک مسکن شارژ شد

افزایش ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی سرمایه بانک مسکن در لایحه بودجه ۱۴۰۳ از برنامه‌هایی دولت برای تقویت طرح نهضت ملی مسکن است و رییس جمهور، رییس سازمان برنامه و نمایندگان مجلس بر آن اتفاق نظر دارند. محل افزایش سرمایه هم از طرق مختلف شامل دارایی‌ها، اوراق مالی، بدهی‌های دولت، بازارهای مالی و دیگر روش‌ها انجام […]

آخرین وضعیت نهضت ملی مسکن اعلام شد

عضو هیات مدیره بانک مسکن آخرین وضعیت واحدهای نهضت ملی که در دست بانک مسکن است را تشریح کرد و گفت: قرارداد بیش از ۳۲۱ هزار واحد مسکونی از ابتدای طرح نهضت ملی مسکن توسط این بانک منعقد شده است.

رشد ۱۶۳ درصدی پرداخت تسهیلات ودیعه توسط بانک مسکن

پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن توسط بانک مسکن از رشد ۱۶۳ درصدی برخوردار شده و هشت‌هزار و ۱۹۶ میلیارد ریال تسهیلات ودیعه مسکن در ۹ ماهه ابتدایی امسال توسط این بانک به متقاضیان پرداخت شده است.

اقساط ماهانه ودیعه مسکن چقدر است؟

 عضو هیات‌مدیره بانک مسکن جزئیات پرداخت تسهیلات افزایش یافته ودیعه مسکن را در تهران، مراکز استان‌ها، سایر شهرها و روستاها تشریح کرد و گفت: بازپرداخت اقساط ودیعه مسکن پنج ساله و با سود ۲۳ درصد است.

آخرین وضعیت تسهیلات نهضت ملی مسکن اعلام شد

بانک مسکن از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تا سیزدهم دیماه سال جاری، برای ساخت بیش از ۲۹۹ هزار واحد مسکونی تسهیلاتی بالغ بر ۷۱۲ هزار و ۴۹۲ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

آخرین وضعیت تکمیل نهضت ملی مسکن اعلام شد

آخرین وضعیت ساخت و تکمیل طرح های نهضت ملی مسکن و مسکن مهر اعلام شد.

تامین مالی ساخت ۳۱۳ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی

قرارداد ساخت بیش از ۳۱۳ هزار و۶۷۷ واحد مسکونی در قالب ۴۸هزار و ۲۴۹ پروژه از ابتدای طرح نهضت ملی تا ششم دی‌ماه امسال در بانک مسکن منعقد شد.

پرداخت ۷۰ همت وام نهضت ملی مسکن

مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت ۷۰ هزار میلیارد تسهیلات نهضت ملی مسکن در دو سال گذشته از آغاز دولت سیزدهم خبر داد و با رد وجود هشت‌هزار واحد خالی این بانک، گفت: واحدهای خالی بانک مسکن کمتر از ۲۰۰ واحد است که از ابتدای امسال به فروش گذاشته شدند.

اعطای ۱۲۳ هزار و ۴۴۵ میلیارد تومان تسهیلات به نهضت ملی مسکن

مدیرعامل بانک مسکن از انعقاد قرارداد تسهیلاتی ۳۰۶ هزار و ۲۶۶ واحد نهضت ملی مسکن به میزان ۱۲۳ هزار و ۴۴۵ میلیارد تومان در آن بانک خبر داد.

۲۲ هزار و ۶۷۱ واحد مسکونی روستایی تسهیلات از بانک مسکن دریافت کردند

عضو هیات مدیره بانک مسکن از تخصیص سه‌هزار و ۹۷۳ میلیارد تومان تسهیلات مسکن روستایی برای ساخت ۲۲ هزار و ۶۷۱ واحد مسکن روستایی خبر داد.

توضیحات بانک مسکن در مورد خانه‌های خالی متعلق به این بانک

 بانک مسکن در مورد خانه‌های خالی متعلق به این بانک، اعلام کرد: طبق بررسی‌های به‌عمل آمده، تنها تعداد ۶ واحد جزو املاک تملیکی و ملکی این بانک شناسایی شده و تعداد ۷۵۷۵ واحد مسکونی متعلق به بانک مسکن نیست.

پرداخت ۹۴ هزار و ۷۵۲ میلیارد تومان به حساب سازندگان نهضت ملی مسکن

مدیرعامل بانک مسکن با اعلام افتتاح حساب بیش از یک میلیون و ۸۰ هزار نفر در بانک مسکن، از پرداخت ۹۴ هزار و ۷۵۲ میلیارد تومان به حساب سازندگان از محل آورده و تسهیلات خبر داد.

قرارداد خودمالکی ۹۲ هزار و ۴۸۵ واحد در بانک مسکن منعقد شد

مدیرعامل بانک مسکن از انعقاد قرارداد خودمالکی ۹۲ هزار و ۴۸۵ واحد به میزان ۲۸ هزار و ۶۸۹ میلیارد تومان در بانک مسکن از ابتدای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

ورود بانک مسکن به ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی

مدیرعامل بانک مسکن از برنامه ریزی برای ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در قالب شهرک‌سازی خبر داد.

دریافت تسهیلات حدود ۸۵۰۰ نفر از بانک مسکن آذربایجان‌غربی

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای سال تاکنون به هشت هزار و ۴۷۴ نفر انواع تسهیلات در این استان اعطا شده است.

  گزارش
”مالک رحمتی” مردی که مولدسازی را از بر بود! ثبت دومین رشد پایین قیمت مسکن در ۷ سال اخیر انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۲ / ” سازه خبر”رسانه برگزیده ۵ جشنواره و سمینار تخصصی بانک ها عامل اصلی گرانی مسکن! رویداد بین المللی فضا و زمان در مسیر جاده ابریشم در تبریز و تهران برگزار شد دست خالی مستاجران و بی‌خیالی بانک‌ها! زمزمه افزایش مالیات بر سازنده های ساختمان پیش‌بینی رشد ساخت‌وساز ایران در ۴ سال آینده پارک حاشیه ای در تبریز، دردی که درمان نمی شود! ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون!
  مصاحبه
انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد! عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر” مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود! گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها
  یادداشت
استاندار شهید در چهار اپیزود به روایت سردبیر “سازه خبر” هفت نکته درباره‌ی‌ تحقق شعار سال ۱۴۰۳ محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بازآفرینی شهری “سازه خبر” ۷ ساله شد اقدام عجولانه شورای شهر تبریز و قهر شهردار! شتاب‌بخشی به نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده با تکیه بر توان حلقه‌های میانی رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟!
  جدید ترین اخبار
پرداخت ۷۹ هزار میلیارد ریال وام به بافت فرسوده امضای ۵۷ درصد از کل تعهدات پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن در بانک مسکن پرداخت ۱۱۵ همت تسهیلات ساخت و خرید مسکن افزایش ۱۷۰ درصدی تسهیلات حمایتی بانک مسکن برای مستاجران انعقاد قرارداد خودمالکی بیش از ۱۰۴ هزار واحد نهضت ملی مسکن قدردانی وزیر اقتصاد از عملکرد بانک مسکن قرارداد تسهیلاتی ۳۲۳ هزار و ۴۰۱ واحد نهضت ملی مسکن منعقد شد پرداخت تسهیلات بافت‌فرسوده به ۴۳ هزار و ۵۴۰ واحد قرارداد تسهیلات خودمالکی ۱۰۰ هزار و ۹۶۵ واحد نهضت ملی مسکن منعقد شد کاهش نرخ سود تسهیلات بانک مسکن

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir