رفع نواقص جزئی خط یک مترو تبریز و بهره‌برداری کامل در سال جاری | پایگاه سازه خبر
پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ | Thursday, 1 June , 2023
شناسه خبر:60647    ۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۵
رفع نواقص جزئی خط یک مترو تبریز و بهره‌برداری کامل در سال جاری

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهردرای تبریز از توجه ویژه شهرداری به بخش حمل و نقل و ترافیک و تسریع اتمام نواقص خط یک، تمرکز ویژه برای پیشبرد عملیات اجرایی خط دو و همچنین از آغاز عملیات اورهال دستگاه های حفارتونل های خط ۳ خبر داد.

به گزارش سازه خبر، یعقوب وحید کیا در اولین جلسه کاری سال ۱۴۰۲، ضمن تاکید بر رفع کامل نواقص خط یک تاکید کرد: سیستم تهویه و بخشی از اطفاء حریق در خط یک جزو نواقصی است که در مرحله انجام قرار دارد اما با توجه به راه اندازی و اتمام ایستگاه‌های خط یک، مجموعه سازمان، تمرکز ویژه‌ای برای بهره‌برداری کامل از این خط در سال جدید مخصوصاً شش ماهه اول دارد.

وی افزود: بعد از حل مشکلات مربوط به نیروی انسانی و گزینش افراد صلاحیت‌دار، خدمات‌رسانی تمام‌وقت به مردم انجام می گیرد.

وحیدکیا خاطرنشان کرد: با اتمام خط یک، تمرکز سازمان برای انجام عملیات اجرایی خط دو معطوف شده است تا با رفع مشکلات و موانع موجود و تأمین منابع مالی بتوانیم طبق قولی که داده‌ایم تا دو سال آینده فاز اول این خط را در مدار بهره‌برداری قرار دهیم.

وی اضافه کرد: از این رو بودجه قابل توجهی در سال ۱۴۰۲ به این بخش اختصاص داده شده و مجموعه سازمان نیز خود را ملزم به حل مشکلات و تسریع عملیات اجرایی و عمرانی این خط می‌داند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز با اشاره به انجام مناقصه راه‌اندازی دستگاه‌های حفار خط ۳ بیان کرد: اورهال دستگاه های TBM خط سوم از سال قبل جزو پیگیری های اساسی ما بود که با توجه به انجام مناقصه و تعیین پیمانکار، کارها باید سریع آغاز شود.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir