یادداشت اختصاصی “سازه خبر”* بررسی گزینه های ریاست نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ | Wednesday, 24 July , 2024
شناسه خبر:64785    ۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۹
یادداشت اختصاصی “سازه خبر”
بررسی گزینه های ریاست نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم

در حالیکه حدود چند هفته به انتخاب رئیس و اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی برای سال سوم  و آخر دور نهم باقی مانده است، بازار گمانه زنی ها در خصوص انتخاب هیئت رئیسه و علی الخصوص رئیس این سازمان داغ است.

به گزارش سازه خبر، حدود یک ماه آینده ۱۵ عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی، بایستی رئیس و اعضای هئیت رئیسه و خزانه دار این سازمان را انتخاب نمایند که در این راستا گمانه زنی های بسیاری به گوش می رسد که در ذیل به آنها پرداخت می شود.

 

رضا دیزجی

نخستین گزینه ریاست سازمان، ابقای رضا دیزجی رئیس کنونی این سازمان است که در دو سال گذشته ریاست این سازمان را بر عهده داشته و شنیده می شود که خود نیز تمایل دارد در سال آخر نیز ریاست این سازمان را برعهده داشته باشد.

 

علیرضا معتمدنیا

علیرضا معتمد نیا یکی از اعضای تاثیرگذار هیئت مدیره این سازمان است که همواره نام او به عنوان یکی از کاندیداهای ریاست در ادوار مختلف مطرح می شود ولی وی تاکنون ریاست این سازمان را عهده دار نشده و از گوشه و کنار سازمان شنیده می شود که محتمل است وی برای ریاست این سازمان در سال سوم نامزد شود.

 

شهرام کاشانی اصل

شهرام کاشانی اصل نیز یکی از گزینه های مطرح شده برای ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی است که گفته میشود تمایل به تصدی این سمت را دارد اما وی برای تحقق این مسئله مسیر بیشتری را بایستی طی کند چراکه وی کارمند اداره کل استاندارد استان بوده و برای اینکه بتواند ریاست سازمان را عهده دار شود بایستی حداقل یک سال از آن اداره ماموریت گرفته و به این سازمان به عنوان رئیس تمام وقت نقل مکان کند که در این رابطه بایستی صرفه و صلاح خود را نیز بسنجد البته ناگفته نماند که از بین معتمدنیا و کاشانی و آدم نوه سی با توجه به همسو بودن این سه عضو هیئت مدیره قطعا یکی از آنها برای ریاست، نامزد می شود.

 

سید صادق موسوی

شنیدها حاکی از آن است که سید صادق موسوی عضو پیشکسوت و باسابقه هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی نیز تمایل دارد که به صندلی ریاست این سازمان تکیه بزند.

بیتا باقری

گمانه زنی ها حاکی از آن است که بیتا باقری نیز تمایل دارد در صورت اجماع اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی نامزد تصدی کرسی ریاست این سازمان بشود و نخستین بانوی رئیس این سازمان لقب گیرد.

 

علی ابراهیم زاده

یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی که شنیده می شود تمایل بسیاری برای ریاست این سازمان دارد علی ابراهیم زاده است وی که در سال گذشته نیز بسیار علاقمند بود رئیس این سازمان شود ودر لحظه آخر از این خواست خود کوتاه آمد در سال سوم نیز تمایل خود را برای ریاست بار دیگر نشان داده است.

 

شهاب آدم نوه سی

شهاب آدم نوه سی خزانه دار کنونی سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی نیز گفته می شود که یکی دیگر از گزینه های ریاست این سازمان است اما شنیده می شود که تمایل وی برای ریاست خیلی زیاد نیست.

در نهایت اینکه…

به هر حال طبق قانون هر ۱۵ نفر اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی می توانند نامزد ریاست این سازمان شوند و ذکر نام گزینه های ریاست در این یادداشت صرفا بر اساس شنیده ها و گمانه زنی ها صورت گرفته و قطعا همانند سال گذشته می تواند این معادلات و گمانه زنی ها بر اساس رایزنی هایی که مابین اعضای هیئت مدیره و افراد تاثیرگذار خارج از هیئت مدیره صورت می گیرد تغییر نماید.

البته ناگفته نماند که سال سوم در دوره هیئت مدیره سال متنهی به انتخابات بوده و قطعا انتخاب رئیس و هیئت رئیسه در سال آخر از اهمیت بالایی برخوردار است.

     ارسال به دیگران

3 پاسخ به “یادداشت اختصاصی “سازه خبر”* بررسی گزینه های ریاست نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم”

 1. صمد صومی گفت:

  سلام پس همه دنبال ریاست هستند کی دنبال طرح های بهینه سازی خدمات در سازمان می باشد

 2. قربان محبوبی گفت:

  درود
  هر چند مسئولیت ریاست سازمان اعتبار ویژه ه ای به فرد می بخشد ولی با چالشهای متعددی همراه است و نیاز به کیاست و تلاش تمام قد منتخب دارد. اقدامات هیئت مدیره و ریاست سازمان در دو سال گذشته چشمگیر بوده و لذا تداوم وضعیت با همدلی بیشتر و رفع برخی نقایص اداری منطقی به نظر می رسد.

  • Kaveh javan گفت:

   بنظر می رسد ابقا ریاست سازمان بهترین شرایط ممکن برای اداره باقی مانده حضور این هیئت مدیره باشه چراکه عملکرد مدیرانه و مقتدرانه دکتر دیزجی‌تقریبا برای کسی پوشیده نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir