یادداشت اختصاصی “سازه خبر”*آخرین گمانه زنی ها در خصوص انتخاب هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ | Wednesday, 24 July , 2024
شناسه خبر:65150    ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۹
یادداشت اختصاصی “سازه خبر”
آخرین گمانه زنی ها در خصوص انتخاب هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی

شنبه هفته آینده رئیس و اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی توسط اعضای هیئت مدیره این سازمان انتخاب می شوند.

به گزارش سازه خبر، اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در جلسه شنبه هفته آینده رئیس و اعضای هیئت رئیسه این سازمان را برای سال سوم و آخر دوره نهم انتخاب خواهند کرد.

شنیده ها حاکی از آن است که از بین سه تن اعضای هیئت مدیره که در ذیل به آنها اشاره می شود یک نفر روز شنبه به عنوان رئیس سازمان انتخاب خواهد شد و همچنین گفته می شود هیئت رئیسه در سال سوم نسبت به دور دوم دستخوش تغییرات دیگری نیز خواهد شد.

 

علیرضا معتمد نیا

علیرضا معتمد نیا که سابقه سه دوره عضویت در هیئت مدیره و یک دوره عضویت در شورای انتظامی سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی و عضویت در هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید سهند را دارد عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و از رشته ترافیک به عضویت هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در آمده است.

از وی که در انتخابات سال ۱۴۰۰ هیئت مدیره، با ۴۷۸۶ رای بیشتر رای را کسب کرده بود همواره به عنوان عضو تاثیرگذار هیئت مدیره یاد می شود که به نظر می رسد بیشترین شانس را نیز برای تصدی سمت ریاست هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم دارا می باشد.

 

شهرام کاشانی اصل

یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی که شنیده می شود احتمال بالایی برای کسب رای جهت تصدی سمت ریاست این سازمان دارد شهرام کاشانی اصل می باشد. وی نیز که عضو هئیت علمی دانشگاه بوده سابقه سه دوره عضویت در هیئت مدیره و یک دوره عضویت در شورای انتظامی سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی را دارد.

وی که در انتخابات سال ۱۴۰۰ از رشته مکانیک با کسب۴۰۹۴  رای به عضویت این هیئت مدیره در آمد معاون مدیرکل استاندارد آذربایجان شرقی بوده و از وی طی ادوار گذشته به عنوان مهندس، پژوهشگر و مخترع برتر تجلیل شده است.

 

علی ابراهیم زاده

دیگر عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی که گفته می شود محتمل است بتواند ریاست این سازمان را عهده دار شود علی ابراهیم زاده می باشد. وی که در انتخابات سال ۱۴۰۰ با کسب ۳۵۱۸ رای از رشته عمران توانست به عضویت هیئت مدیره این سازمان در آید دارای سابقه سه دوره عضویت در این هیئت مدیره بوده و عضو هیئت علمی دانشگاه نیز می باشد.

از ابراهیم زاده طی ادوار گذشته نیز به عنوان کاندیدای ریاست یاد می شد و در سال گذشته نیز تا آخرین لحظه احتمال تکیه وی بر صندلی ریاست این سازمان وجود داشت که دست آخر این اتفاق رخ نداد.

 

و اما اینکه…

شنیده ها حاکی از آن است در صورت تصدی ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی توسط یکی از گزینه های احتمالی بالا اینکه نواب رئیس از دو گزینه دیگر باشد بسیار زیر زیاد است. همچنین گفته می شود  که رضا دیزجی رئیس دو دوره گذشته این سازمان در سال سوم به عنوان یکی از اعضای هیئت رئیسه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

به هر حال موارد ذکر شده گمانه زنی هایی است که بر اساس شنیده ها از سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی صورت گرفته است و احتمال اینکه ترکیب هیئت رئیسه بگونه دیگری هم باشد وجود دارد.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir