یادداشت*نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! | پایگاه سازه خبر
سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ | Tuesday, 18 June , 2024
شناسه خبر:65248    ۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۱
یادداشت
نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی!

هیئت رئیسه جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم دوره نهم انتخاب شدند و حال در این یادداشت به نکات جالب توجه موجود در این سازمان اشاره می شود.

به گزارش سازه خبر، با انتخاب علیرضا معتمد نیا به عنوان رئیس جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی برای نخستین بار در تاریخ این سازمان در استان، یک عضو هیئت مدیره از رشته ترافیک تصدی سمت ریاست را عهده دار شد.

از ۱۵ عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی ۱۰ عضو در دوره نهم سابقه عضویت در هیئت مدیره را دارا هستد و صادق موسوی، احمد محقق، محمد خانی، ابوالفضل رنجبر و مهدی علیلو در این سه دوره به عضویت هیئت رئیسه در نیامدند.

در دوره نهم برای نخستین بار سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی طی سه سال سه خزانه دار داشت، بطوریکه در دور اول بهلول تقی زاده، در دور دوم شهاب آدم نوه سی و دور سوم رضا دیزجی خزانه دار این سازمان شدند.

در سال دوم دوره نهم برای نخستین بار دو بانوی عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی یعنی بیتا باقری و رویا صادقی به عضویت هیئت رئیسه درآمدند ولی در دور سوم هیچ یک برای عضویت در هیئت رئیسه انتخاب نشدند.

در دوره نهم یک اتفاق تلخ نیز در سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی رخ داد و با فوت یعقوب رونقی عضو هیئت مدیره از رشته عمران صادق موسوی عضو علی البدل به عضویت هیئت مدیره در آمد و جایگزین وی شد.

در دوره نهم یک اتفاق نادر دیگر نیز رخ داد و مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ به دلیل بروز برخی ترک فعلها از جانب هیئت رئیسه توسط اداره کل راه و شهرسازی ابطال شد و رای به تجدید برگزاری آن صادر شد.

     ارسال به دیگران

یک پاسخ به “یادداشت*نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی!”

  1. ریما گفت:

    با سلام و احترام
    لطفا در مورد قرارداد های نظارت که توسط سازمان نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی بطور یکباره و در قالب بخشنامه های پادگانی بدون نظر خواهی از بیش از سی هزار عضو محترم صورت گرفته و برای اولین بار در کشور بدون اعمال نظرات ناظرین به عنوان طرف اصلی قرارداد با اعمال نظر برخی به اصطلاح حقوق خوان های غیر مطلع از ساختمان بطور زیرکانه و به نفع مالکان و به ضرر ناظرین و مصرف کنندگان ساختمان ( مالکان واقعی در حقیقت) تنظیم شده هم مطلبی منتشر فرمایید .متاسفانه این اقدام سازمان بی احترامی نابخشودنی به اعضا را نشان میدهد . با تشکر از رسانه خوب و مستقل تان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir