افتتاح ۱۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید | پایگاه سازه خبر
دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۳ | Monday, 17 June , 2024
شناسه خبر:68878    ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۹
افتتاح ۱۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید

رییس هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از افتتاح ۱۱ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن و واگذاری ۷ هزار قطعه زمین طرح نهضت ملی و طرح جوانی جمعیت در شهرهای جدید در در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش سازه خبر، سعید غفوری سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به جزئیات برنامه آئین واگذاری زمین و افتتاح پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن (مسکن مردم)، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در راستای مأموریت‌های محوله به شهرهای جدید در دولت سیزدهم، تعداد ۷ هزار و ۸۳ واحد مسکن مهر، ۳ هزار و ۹۶۱ واحد طرح نهضت ملی مسکن به همراه یک هزار و ۵۸۱ واحد مسکونی مشارکتی در آینده‌ای نزدیک افتتاح و تعداد ۴ هزار و ۹۶۰ واحد زمین طرح نهضت ملی مسکن و ۲ هزار و ۹۶۱ واحد زمین مربوط به طرح جوانی جمعیت نیز واگذار خواهد شد.

وی از افتتاح ۳۲ و آغاز عملیات اجرایی ۲۲ پروژه روبنایی و زیربنایی در راستای اجرای طرح مذکور در ماه جاری خبر داد و گفت: افتتاح و کلنگ‌زنی‌های اعلام شده در ۹ شهر جدید بهارستان، امیرکبیر، صدرا، سهند، پرند، فولادشهر، پردیس، گلبهار و مهستان انجام خواهد گرفت.

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید افزود: ازآنجایی‌که ساخت تعداد ۵۰ واحد آموزشی، ۲۵ واحد فرهنگی – مذهبی و حداقل ۵ هزار واحد تجاری هم‌زمان با ساخت واحدهای طرح نهضت ملی در شهرهای جدید کشور در دستور کار قرار گرفته است؛ پیمانکاران خوش‌نام می‌توانند به دنبال مصوبه مجمع شرکت عمران شهرهای جدید در کنار انجام پروژه‌های نهضت ملی مسکن به اجرای پروژه‌های روبنایی نیز بپردازند.

غفوری خاطرنشان کرد: شرکت عمران قصد دارد به‌منظور تسریع در روند اجرای پروژه‌های طرح نهضت ملی و تحویل آن‌ها اقدامات مربوط به آماده‌سازی و تأسیسات شهری را انجام و در زمان تحویل واحدها به مالکان، هزینه‌های آن را از مالکان مذکور و همچنین محل صندوق ملی مسکن دریافت کند.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir