انتقاد زعفرانچی لر در خصوص آسفالت ریزی در معابر تبریز! | پایگاه سازه خبر
دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۳ | Monday, 17 June , 2024
شناسه خبر:68889    ۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰:۰۲
انتقاد زعفرانچی لر در خصوص آسفالت ریزی در معابر تبریز!
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: با توجه به آسیب و ضرر و زیان هایی که به واسطه چاله ها به شهروندان وارد می شود، پیشنهاد می‌کنم کمیسیون خدمات در خصوص چاله زدایی طرح تشویقی و تنبیهی پیش بینی کند.

به گزارش سازه خبر، صد و نود و ششمین جلسه علنی این شورا در عمارت تاریخی شهرداری تبریز برگزار شد.

حجت الاسلام سیدکاظم زعفرانچیلر، عضو شورای اسلامی شهر تبریز در این جلسه طی تذکری اظهار داشت: در خصوص آسفالت ریزی در معابر مختلف ذکر این نکته ضروری است در برخی خیابان ها نیاز مبرمی به آسفالت ریزی وجود ندارد اما آسفالت ریزی اساسی در آن ها صورت می گیرد.

وی افزود: این در حالی است که در کوچه ها یا خیابان های کوچک چاله های بزرگی وجود دارند اما متاسفانه در این خصوص پایش صورت نگرفته است. یعنی قبل از اینکه حجم قابل توجهی از آسفالت در محل های غیرضروری استفاده شود، بایستی چاله زدایی کنیم. در جلسات شورای اسلامی شهر تبریز همواره در خصوص اعداد و ارقام بحث و بررسی می کنیم تا مبادا بیت المال تضییع شود اما هر روز میلیون ها تومان به خاطر این چاله ها از جیب مردم می رود. بعد از دو سال و نیم در نقطه ای قرار داریم که در خصوص چاله ها نتیجه ای نگرفته ایم.

زعفرانچیلر در پایان گفت: با توجه به آسیب و ضرر و زیان هایی که به واسطه چاله ها به شهروندان وارد می شود، پیشنهاد می‌کنم کمیسیون خدمات در خصوص چاله زدایی طرح تشویقی و تنبیهی پیش بینی کند. عملا در بحث چاله ها دچار مشکل هستیم و این مطالبه هم از سوی مردم وجود دارد.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir