ظرفیت 9281 میلیاردی شرکت‌های مشاور در استان آذربایجان شرقی | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ | Wednesday, 24 July , 2024
شناسه خبر:69209    ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۴
ظرفیت ۹۲۸۱ میلیاردی شرکت‌های مشاور در استان آذربایجان شرقی

مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی مجموع ظرفیت شرکت‌های مشاور استان را ۹ هزار و ۲۸۱ میلیارد و ۲۲۲ میلیون ریال اعلام کرد.

به گزارش سازه خبر،ناظم یونسی اظهار کرد: این استان به عنوان یکی از استان‌های مهم و تأثیرگذار در توسعه و پیشرفت کشور محسوب شده و صلاحیت شرکت‌های مهندسان مشاور فعال در این استان توسط مدیریت نظام فنی و اجرایی به طور مستمر مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی افزود: به طور کلی در ۹ گروه تخصصی، شرکت‌های مشاور استان با مجموع ظرفیت ۹ هزار و ۲۸۱ میلیارد و ۲۲۲ میلیون ریال رتبه‌بندی شده‌اند.
یونسی تصریح کرد: در گروه تخصصی شهرسازی و معماری با مجموع ظرفیت ۴ هزار و ۳۳۷ میلیارد و ۴۰۱ میلیون ریال، ۹۶ شرکت دارای پایه سه، ۳ شرکت دارای پایه دو و ۸ شرکت دارای پایه یک هستند.
مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی ادامه داد: در گروه تخصصی راه و ترابری با مجموع ظرفیت یک هزار و ۱۹۳ میلیارد و ۱۱۴ میلیون ریال، ۱۸ شرکت دارای پایه سه، ۱ شرکت دارای پایه دو و ۱ شرکت دارای پایه یک هستند.
این مسوول توضیح داد: در گروه تخصصی مهندسی آب با مجموع ظرفیت دو هزار و ۶۸۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال، ۲۹ شرکت دارای پایه سه، ۱ شرکت دارای پایه دو و ۳ شرکت دارای پایه یک هستند.
وی افزود: در گروه تخصصی مطالعات کشاورزی با مجموع ظرفیت۸۱ میلیارد و ۵۶۴ میلون ریال ۳ شرکت دارای پایه سه و در گروه تخصصی انرژی با مجموع ظرفیت ۸۶۷ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال، ۶ شرکت دارای پایه سه، ۱ شرکت دارای پایه دو و ۱ شرکت دارای پایه یک هستند.
یونسی تشریح کرد: در گروه تخصصی میراث فرهنگی با مجموع ظرفیت ۱۲۱ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال، ۴ شرکت دارای پایه سه و در گروه تخصصی تخصص‌های مشترک با مجموع ظرفیت دو هزار و ۶۰ میلیارد و ۱۲۸ میلیون ریال، ۴۰ شرکت دارای پایه سه، ۷ شرکت دارای پایه دو و ۳ شرکت دارای پایه یک هستند.
مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ادامه داد: در گروه تخصصی محیط زیست و سلامت با مجموع ظرفیت ۲۴ میلیارد و ۷۱۶ میلیون ریال ،۱ شرکت دارای پایه سه و در گروه تخصصی نقشه‌برداری و GIS با مجموع ۱۹۷ میلیارد و ۷۲۵ میلیون ریال، ۳ شرکت دارای پایه سه و ۱ شرکت دارای پایه یک هستند.
     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir