اتصال ساختمان سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به تونل اختصاصی شبکه فیبرنوری شهرداری تبریز | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ | Wednesday, 24 July , 2024
شناسه خبر:69270    ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۸:۵۶
اتصال ساختمان سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به تونل اختصاصی شبکه فیبرنوری شهرداری تبریز

در راستای ارتقای روابط دوجانبه و گسترش همکاری مابین سازمان نظام مهندسی ساختمان و سازمان فناوری شهرداری تبریز جلسه ای با حضور مدیران دو مجموعه در محل ساختمان نظام مهندسی برگزار شد.

به گزارش سازه خبر به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی، علیرضا معتمدنیا رئیس سازمان در این جلسه بر لزوم برقراری تعامل با هدف برنامه‌ریزی صحیح در حوزه فناوری اطلاعات و ارتقای اهداف شهر هوشمند تاکید کرد.
دکتر معتمدنیا اظهارداشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی برای تحقق اهداف مشترک، توسعه کیفیت ارائه خدمات وسوق دادن شهر به سمت دولت الکترونیک همکاری لازم را با شهرداری تبریز خواهد داشت.

دکتر محمدرضا کاظمی مدیر عامل سازمان فناوری شهرداری تبریز نیز در ادمه به تجهیز ساختمان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به شبکه فیبر نوری شهرداری تبریز اشاره نمود و گفت: با توجه به حجم بالای تبادل اطلاعات بین سازمان نظام مهندسی و شهرداری و بمنظور همکاری های دوجانبه و ارتقای کیفیت ارائه خدمات به شهروندان برقراری ارتباط پایدار ساختمان مرکزی سازمان نظام مهندس به مرکز داده شهرداری تبریز در دستور کار سازمان فناوری قرار گرفت.
وی افزود: رویکرد مدیریت شهری بر تعامل و همکاری برای انجام وظایف به صورت هم افزا و مشترک متمرکز است و در این خصوص بسط و توسعه همكاري هاي علمي، آموزشي و فناوري و كارآفريني در زمينه هاي ارتباطی نقش مهمی دارد.
مدیر عامل سازمان فناوری شهرداری تبریز مهم‌ترین مزیت و ظرفیت استفاده از شبکه فیبرنوری، سرعت انتقال داده (اطلاعات) است ابراز داشت:  تعمیق این رابطه و همکاری و هماهنگی هرچه بیشتر منجر به توسعه متوازن ارائه خدمات شهری و شهروندی می گردد.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir