رکورد شکنی ثبت نام داوطلبان عضویت در هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ | Wednesday, 24 July , 2024
شناسه خبر:69776    ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۹:۴۴
رکورد شکنی ثبت نام داوطلبان عضویت در هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی

رئیس هیات اجرائی دهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی از ثبت نام ۲۳۴ نفر برای دهمین دوره انتخابات هیات مدیره این سازمان خبر داد.

به گزارش سازه خبر، حسن مهرآمیز با بیان این خبر گفت:با پایان یافتن مهلت ثبت نام داوطلبان عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی تعداد ثبت نام کنندگان در این دوره در سامانه به ۲۳۴ نفر رسید که از این تعداد ۱۳۸داوطلب تاکنون مدارک و مستندات خود را به صورت کامل تحویل داده اند.

وی افزود: مهلت ثبت نام برای داوطلبان عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به پایان رسیده است اما مهلت تحویل حضوری مدارک تا چهارشنبه ۲۰ تیر ماه جاری تمدید شده است و داوطلبانی که پیشتر در سامانه ثبت نام نموده اند بایستی حداکثر تا تاریخ مذکور اقدام به تحویل مدارک و مستندات خود به صورت حضوری به دبیرخانه هیات اجرایی استان واقع در ساختمان گلباد اداره کل راه و شهرسازی استان نمایند.

گزارش سازه خبر می افزاید؛با ثبت نام ۲۳۴ داوطلب برای عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در رشته های هفتگانه رکورد تعداد دواطلب شکسته شد.

دهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بصورت غیرحضوری و الکترونیکی چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۷/۱۱  برگزار می شود.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir