برخورداری اقشار کم‌درآمد از 892 واحد مسکونی در زنجان | پایگاه سازه خبر
دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۳ | Monday, 17 June , 2024
شناسه خبر:19723    ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
برخورداری اقشار کم‌درآمد از ۸۹۲ واحد مسکونی در زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: احداث و بهره‌برداری ۸۹۲ واحد مسکونی در سطح استان برای اقشار کم‌درآمد از ابتدا تا پایان سال گذشته انجام شده است.

به گزارش سازه خبر «سجاد صنعتی‌منفرد» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف و رسالت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تأمین مسکن محرومان و اقشار کم‌درآمد اعم از روستایی و شهری ازطریق تولید و احداث واحدهای مسکونی با فراهم کردن مشارکت و همکاری مردم، خیرین یا اخذ تسهیلات بانکی است.

این مسئول ادامه داد: معاونت مسکن شهری با مطالعه و شناسایی مناطق مناسب برای احداث مجتمع‌های مسکونی و تولید انبوه در شهرهای مختلف استان در قالب مسکن محرومین، اقدام به تأمین زمین، طراحی، تأمین منابع مالی، اجرا، نظارت کمی و کیفی بر اجرا و واگذاری مسکن در این بخش کرده است.

وی، اراضی، اجرای طرح مسکن مهر، ساخت مسکن شهری و انجمن خیرین مسکن‌ساز را از مهم‌ترین حوزه‌های فعالیت مسکن شهری دانست و گفت: احداث و بهره‌برداری ۸۹۲ واحد مسکونی در سطح استان برای اقشار کم درآمد از ابتدا تا پایان سال ۹۶ انجام شده است.

صنعتی‌منفرد تصریح کرد: بنیاد مسکن استان زنجان در حوزه مسکن شهری، در سال ۹۶ آغاز به ساخت ۵۰ واحد مسکونی در قالب تأمین مسکن برای اقشار کم‌درآمد و ساخت ۱۳۳ واحد مسکونی در قالب تأمین مسکن محرومین کرده است. همچنین تأمین زمین برای ساخت ۹۵ واحد مسکونی در قالب تأمین مسکن برای اقشار کمدرآمد در استان در سال گذشته اتفاق افتاده و امسال نیز اقداماتی برای تأمین زمین برای ساخت ۶۷ واحد مسکونی در قالب مسکن اقشار کم‌درآمد انجام شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی برای ساخت ۴۲ واحد مسکونی در قالب تأمین مسکن محرومین در سطح استان برای امسال انجام شده و برای ساخت ۳۰۰ واحد مسکونی در قالب تأمین مسکن برای اقشار کم‌درآمد نیز اقدام می‌شود.

 

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir