آغاز ساخت ۵۴ واحد مسکونی در شهرک صدرا تبریز | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ | Wednesday, 24 July , 2024
شناسه خبر:69194    ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۲
آغاز ساخت ۵۴ واحد مسکونی در شهرک صدرا تبریز

شهردار منطقه ۷ تبریز از آغاز ساخت ۵۴ واحد مسکونی در پروژه قرارگاه مسکن در جنوب غرب تبریز خبر داد و افزود: این پروژه بعد از تحویل زمین و تایید نقشه ها و مسائل آتش نشانی، در مرحله بتن ریزی مگر و اجرای اسکلت سازی است.

به گزارش سازه خبر، اصغر آدی بیگ اظهار کرد: قرارگاه مسکن پروژه شهرداری منطقه ۷ برای احداث و ساخت مسکن های ایمن بر اساس اصول مهندسی برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه بوده که تکلیف بودجه ای سال ۱۴۰۲ است.

وی اجرای این پروژه را در راستای پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز عنوان کرد و افزود: این پروژه هم اکنون وارد مرحله اجرایی شده و در مرحله بتن ریزی مگر و اسکلت سازی است.

آدی بیگ خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه ۷ تبریز، زمینی به عرصه ۲۰۱۱ مترمربع در اعیانی ۱۵ هزار مترمربع در قالب ۵۴ واحد مسکونی در متراژهای ۱۲۰ الی ۱۷۰ متر مربع با یک باب تجاری در متراژ ۷۰۰ مترمربع در یازده طبقه سازه ای طراحی و با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان در شهرک صدرا احداث خواهد کرد.

وی یادآور شد: قرارگاه مسکن یکی از پروژه های مهم شهرداری تبریز بوده که با هدف تولید مسکن ارزان قیمت، زیست پذیری محلات و رونق اقتصادی و ساماندهی ساخت و سازها در منطقه پیگیری می شود.

آدی بیگ عنوان کرد: باتوجه به اینکه این پروژه توسط متخصصان و مهندسان این حوزه اجرا خواهد شد، بنابر این مسکن های تولید شده منطبق بر اصول و فنون مهندسی انجام می شود که در مقابل حوادث طبیعی مقاوم خواهند بود.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir