آماده سازی اراضی موسوم به ۵۵ هکتاری در خاوران تبریز | پایگاه سازه خبر
دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۳ | Monday, 17 June , 2024
شناسه خبر:69163    ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۳
آماده سازی اراضی موسوم به ۵۵ هکتاری در خاوران تبریز

شهردار منطقه۹ گفت: پروژه های آماده سازی اراضی و قطعات شهرک خاوران در سال ۱۴۰۳، در صدر اولویت های عمرانی شهرداری منطقه ۹ تبریز در سال جاری قرار گرفته است.

به گزارش سازه خبر، اکبر دنیادوست، شهردار منطقه، با تأکید بر اتخاذ سیاست رونق بخشی به حوزه ساخت و ساز و افزایش جمعیت پذیری در شهرک خاوران به دلیل فراهم آمدن زمینه ها و بسترهای  مناسب در سال ۱۴۰۳، از تمرکز شهرداری منطقه ۹ بر اجرایی شدن پروژه های آماده سازی قطعات شهرک خاوران خبر داد.

شهردار منطقه ۹ با اشاره به اختصاص بودجه مکفی برای این امر و انجام مکاتبات و هماهنگی های لازم بین نهادهای مرتبط با آماده سازی قطعات گفت: نظر به اهمیت پاسخگویی به نیازها و درخواست های مکرر مردمی مبنی بر آماده سازی قطعات و نیز اهمیت و تأثیرگذاری ویژه این پروژه های زیرساختی در فراهم آوردن زمینه های مناسب جهت ساخت و ساز و سپس، اسکان شهروندان در شهرک نوپای خاوران که به ایجاد و گسترش رفاه و آبادانی و سرسبزی این شهرک خواهد انجامید، در تلاش هستیم، پیشبرد پروژه های این حوزه اجرایی مهم را در سال جاری  با جدیت دنبال کنیم.

دنیادوست با تأکید بر لزوم فعال سازی مرحله های مختلف طرح های آماده سازی قطعات از قبیل خاکبرداری، خاکریزی، تسطیح، جدول کشی و … افزود: تصویب بودجه پیشنهادی ۳۰۰ میلیارد ریالی منطقه ۹ در حوزه آماده سازی اراضی و قطعات شهرک خاوران، این منطقه را ملزم به آغاز و اجرایی کردن پروژه های مختلف آماده سازی برابر طرح تفصیلی موجود کرده است؛ از این رو، در تلاش هستیم سرعت اجرای پروژه های آماده سازی قطعات را بیش از پیش کنیم تا بتوانیم پاسخگوی درخواست ها و تقاضاهای مردمی در حال افزایش باشیم.

شهردار منطقه ۹، آماده سازی اراضی موسوم به ۵۵ هکتاری، طرح های خام معابر و قطعات نیازمند آماده سازی را از جمله طرح هایی دانست که به ترتیب اولویت، از ابتدای سال ۱۴۰۳ در برنامه ریزی پروژه های عمرانی منطقه ۹ جای گرفته اند.

دنیادوست، در پایان، خاطرنشان شد: خاکبرداری ضلع شمالی پل شبدری خلعت پوشان، آماده سازی خیابان های ۲۴ متری و سپس، ۲۰ متری، اراضی موسوم به ۵۵ هکتاری و قطعات نیازمند آماده سازی، جزو پروژه های آماده سازی (خاکبرداری، خاکریزی و تسطیح) در حال اجرای منطقه ۹ توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه هستند که به ترتیب اولویت به اجرا در خواهند آمد.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir