بانک مسکن | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۲ | Saturday, 2 December , 2023
 بانک مسکن

۲۲ هزار و ۶۷۱ واحد مسکونی روستایی تسهیلات از بانک مسکن دریافت کردند

عضو هیات مدیره بانک مسکن از تخصیص سه‌هزار و ۹۷۳ میلیارد تومان تسهیلات مسکن روستایی برای ساخت ۲۲ هزار و ۶۷۱ واحد مسکن روستایی خبر داد.

توضیحات بانک مسکن در مورد خانه‌های خالی متعلق به این بانک

 بانک مسکن در مورد خانه‌های خالی متعلق به این بانک، اعلام کرد: طبق بررسی‌های به‌عمل آمده، تنها تعداد ۶ واحد جزو املاک تملیکی و ملکی این بانک شناسایی شده و تعداد ۷۵۷۵ واحد مسکونی متعلق به بانک مسکن نیست.

پرداخت ۹۴ هزار و ۷۵۲ میلیارد تومان به حساب سازندگان نهضت ملی مسکن

مدیرعامل بانک مسکن با اعلام افتتاح حساب بیش از یک میلیون و ۸۰ هزار نفر در بانک مسکن، از پرداخت ۹۴ هزار و ۷۵۲ میلیارد تومان به حساب سازندگان از محل آورده و تسهیلات خبر داد.

قرارداد خودمالکی ۹۲ هزار و ۴۸۵ واحد در بانک مسکن منعقد شد

مدیرعامل بانک مسکن از انعقاد قرارداد خودمالکی ۹۲ هزار و ۴۸۵ واحد به میزان ۲۸ هزار و ۶۸۹ میلیارد تومان در بانک مسکن از ابتدای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

ورود بانک مسکن به ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی

مدیرعامل بانک مسکن از برنامه ریزی برای ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در قالب شهرک‌سازی خبر داد.

دریافت تسهیلات حدود ۸۵۰۰ نفر از بانک مسکن آذربایجان‌غربی

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای سال تاکنون به هشت هزار و ۴۷۴ نفر انواع تسهیلات در این استان اعطا شده است.

وزیر راه و شهرسازی:

تنها بانک مسکن به تکالیف خود در نهضت ملی مسکن عمل کرده است

 وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آمار عملکرد تمامی بانک‌ها در طرح نهضت ملی مسکن گفت: تنها بانک مسکن به تعهدات خود در این طرح عمل کرده است.

قرارداد تسهیلاتی بیش از ۲۷۸ هزار واحد نهضت ملی در بانک مسکن منعقد شد

مدیرعامل بانک مسکن با اعلام اینکه قرارداد تسهیلاتی ۲۷۸ هزار و ۷۷۳ واحد به مبلغ ۹۶ هزار و ۱۱۲ میلیارد تومان در این بانک منعقد شده است، از پرداخت بیش از ۸۴ هزار میلیارد تومان به حساب سازندگان خبر داد.

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی گفت:پیشرفت پروژه های مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول در این زمینه است.

تصاویر|مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی میهمان ” سازه خبر”

«مهدی جمالوندی»مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی  میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و ضمن دیدار با “ سید حسین هاشمی” مدیر مسئول و اعضای هیئت تحریریه این رسانه از نزدیک با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد.

امکان تغییر بانک عامل پروژه‌های نهضت ملی مسکن به دیگر بانک‌ها

سومین جلسه تامین اعتبار پروژه های نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید در سال جاری در حالی برگزار شد که اولویت تامین اعتبار حدود ۲۵ هزار واحد دارای قرارداد ساخت در شهر جدید پرند و امکان تغییر بانک عامل پروژه‌ها از بانک مسکن به دیگر بانک‌های عامل در بستر سامانه طرح‌های حمایتی، از مهم‌ترین مصوبات […]

اعلام جزئیات افزایش دو برابری سقف تسهیلات خرید مسکن

مدیرعامل بانک مسکن جزئیات افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن و جعاله تعمیر واحدهای مسکونی از محل اوراق ممتاز را تشریح کرد.

تسهیلات مسکن افزایش یافت

بانک مسکن از افزایش انواع تسهیلات مسکن اعم از خرید مسکن انفرادی، خرید مسکن زوجین و جعاله در تهران و شهرستان‌ها خبر داد.

مدیرعامل بانک مسکن منصوب شد

سید عباس حسینی با حکم وزیر امور اقتصاد و دارایی به عنوان مدیرعامل بانک مسکن معرفی شد.

افتتاح حساب بیش از یک میلیون نفر متقاضی نهضت ملی در بانک مسکن

سرپرست بانک مسکن در خصوص روند ارائه تسهیلات نهضت ملی مسکن گفت: از ابتدای اجرای طرح تاکنون به این منظور یک میلیون و ۱۴ هزار و ۳۷۶ نفر در بانک مسکن افتتاح حساب کردند.

قرارداد تسهیلات بیش از ۵ هزار مسکن روستایی امضا شد

عضو هیات مدیره بانک مسکن از انعقاد قرارداد بیش از ۵ هزار فقره تسهیلات مسکن روستایی و ۴ هزار و ۶۴۱ فقره تسهیلات حوادث غیرمترقبه توسط این بانک در سال گذشته خبر داد.

قرارداد ۲۴۳ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن منعقد شد

سرپرست بانک مسکن از انعقاد قرارداد ۲۴۳ هزار و ۱۳۴ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن به مبلغ ۸۲ هزار و ۷۵۲ میلیاردتومان در این بانک خبر داد.

صدور حکم مدیران عامل بانک های مسکن و ملی پس از استعلام و تایید بانک مرکزی

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: حکم مدیران عامل بانکهای مسکن و ملی پس از طی فرآیند تایید بانک مرکزی و اخذ استعلامات از سوی وزیر اقتصاد صادر می شود.

بازدید عضو هیئت مدیره بانک مسکن از پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند

عضو هیات مدیره بانک مسکن در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی از پروژه های طرح نهضت ملی مسکن این استان بازدید به عمل آورد.

انتصاب سرپرست روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن

علی عسکری سرپرست بانک مسکن در حکمی سرپرست مدیریت امور روابط عمومی و حوزه مدیریت این بانک را منصوب کرد.

۱۰۰هزار میلیارد تومان به سرمایه بانک مسکن اضافه شد

عضو هیات مدیره بانک مسکن گفت: ۱۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه بانک مسکن به منظور شتاب بخشی در اجرای طرح نهضت ملی مسکن افزایش یافته است.

سرپرست بانک مسکن:

بازار سرمایه موتور محرکه رونق ساخت‌وساز مسکن است

سرپرست بانک مسکن گفت: یکی از ابزارهایی که می‌تواند از طریق بازار سرمایه بخش مسکن را تحریک کند، صندوق‌های مسکن ‌و ساختمان و املاک‌ و مستغلات است، به گونه‌ای که امروزه در بسیاری از کشورها از محل بازار سرمایه می‌توانند منابع موردنیاز برای رونق ساخت‌وساز مسکن را تجهیز و تامین کنند.

جزئیات وام ۴ میلیارد تومانی مسکن جوانان

برای دریافت سقف تسهیلات مسکن جوانان در شهر تهران باید در مدت ۱۵ سال، مبلغ ۳۱۱ میلیون تومان به حساب بانک مسکن واریز و در پایان ۱۵ سال ۴ میلیارد تومان وام مسکن دریافت کرد.

شرایط جدید اعطای تسهیلات حساب پس انداز مسکن جوانان اعلام شد

سرپرست بانک مسکن با اشاره به پرداخت تسهیلات حساب پس‌انداز مسکن جوانان برای افتتاح‌کنندگان در سال ۱۴۰۲، گفت: سقف تسهیلات اعطایی برای افتتاح‌کنندگان در مناطق مختلف کشور و متناسب با مبلغ واریزی با تغییراتی همراه شده که این مبلغ در سال پنجم در شهر تهران ۱۶ میلیارد ریال است.

قرارداد خودمالکی بیش از ۷۵ هزار واحد در بانک مسکن منعقد شد

عضو هیات‌مدیره بانک مسکن از انعقاد قرارداد خودمالکی ۷۵ هزار و ۱۹۱ واحد به مبلغ ۲۵ هزار و ۱۵۵ میلیاردتومان خبر داد.

  گزارش
ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون! راهکار وصول شارژ ساختمان از راه قانونی سرگردانی آب‌ در خیابان‌های ارومیه! ترفندهای ناتمام سایپا و ایران‌خودرو برای گران‌فروشی! تحلیل رفتار ترافیکی در خیابان های تبریز! روزه سکوت شورای عالی شهرسازی و معماری/ ۸ میلیون مستاجر، منتظر خانه تحول تکنولوژیک در ساخت پل‌های شهری تبریز نوسازی مسکن با کاهش هزینه‌های بالاسری دیوارکشی بورس برای اجرای نهضت ملی مسکن! «مدیریت یکپارچه معدن تا مسکن»، راهکار کاهش قیمت تمام شده ساختمان
  مصاحبه
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است
  یادداشت
نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟! ساخت و ساز غیر مجاز درکدام مناطق تبریز بیشتر است؟ آخرین گمانه زنی ها در خصوص انتخاب هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بررسی گزینه های ریاست نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم آیا مشکل ساختمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی حل می شود؟! تبریز و مدارسی که آب رفتند! احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست! “سازه خبر” رسانه برگزیده رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” شد مسئولان می روند، خبرنگاران هستند!
  جدید ترین اخبار
۲۲ هزار و ۶۷۱ واحد مسکونی روستایی تسهیلات از بانک مسکن دریافت کردند توضیحات بانک مسکن در مورد خانه‌های خالی متعلق به این بانک پرداخت ۹۴ هزار و ۷۵۲ میلیارد تومان به حساب سازندگان نهضت ملی مسکن قرارداد خودمالکی ۹۲ هزار و ۴۸۵ واحد در بانک مسکن منعقد شد ورود بانک مسکن به ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی دریافت تسهیلات حدود ۸۵۰۰ نفر از بانک مسکن آذربایجان‌غربی تنها بانک مسکن به تکالیف خود در نهضت ملی مسکن عمل کرده است قرارداد تسهیلاتی بیش از ۲۷۸ هزار واحد نهضت ملی در بانک مسکن منعقد شد پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است تصاویر|مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی میهمان ” سازه خبر”

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir