اردبیل | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۲ | Saturday, 2 December , 2023
 اردبیل

زلزله بیله‌سوار در اردبیل را لرزاند

زلزله نسبتا شدیدی بیله‌سوار مغان در شمال استان اردبیل در مرز جمهوری آذربایجان را لرزاند.

اختصاص ۵۰ میلیارد تومان برای بازآفرینی شهری اردبیل

شهردار اردبیل از اختصاص و تزریق ۵۰ میلیارد تومان اعتبار با مساعدت شرکت بازآفرینی شهری ایران، برای اجرای پروژه‌های بازآفرینی شهری در اردبیل خبر داد.

پلمپ ۲۷۱ دفتر مشاور املاک متخلف در شهرستان اردبیل

دادستان مرکز استان از پلمپ تعداد ۲۷۱ دفتر مشاور املاک متخلف در شهرستان اردبیل خبر داد.

پروژه احداث تونل خلخال-اسالم فعال است

فرماندار خلخال گفت: پروژه احداث تونل در مسیر راه ارتباطی خلخال به اسالم فعال بوده و پیمانکار با بکارگیری چند دستگاه ماشین‌آلات سنگین در حال اجرای پروژه است.

وزش باد و گرد و خاک در آذربایجان‌شرقی و اردبیل

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در اطلاعیه‌ای از رگبار باران، رعد و برق، تگرگ، وزش باد شدید و گرد و خاک در استان‌های آذربایجان‌شرقی و اردبیل خبر داد.

ساخت مسکن در استان اردبیل ۲.۵ برابر مسکن مهر

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۲.۵ برابر طرح مسکن مهر در۲ سال اخیر پروژه نهضت ملی مسکن در اردبیل شروع شده است.

بهره برداری از ۴۷ کیلومتر از بزرگراه اردبیل-سرچم تا پایان سال

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در صورت تامین اعتبار لازم ۴۷ کیلومتر از بزرگراه اردبیل – سرچم تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره مندی از ظرفیت قانون جهش تولید مسکن برای مسکن کارکنان وزارت علوم

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از بهره مندی از ظرفیت قانون جهش تولید مسکن برای مسکن کارکنان وزارت علوم خبر داد و گفت: رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در خصوص توجه به نیروی انسانی کارنامه قابل قبولی در میان دانشگاه های کشور دارد.

آغاز عملیات احداث تونل الماس در جاده اسالم- خلخال

فرماندار خلخال از تجهیز کارگاه احداث تونل در جاده اسالم به خلخال خبر داد و گفت: این پروژه مهم جنوب استان طی هفته جاری با حضور مسئولین کشوری و استانی کلنگ زنی خواهد شد.

پیگیری برای اتصال راه آهن بستان‌آباد- سراب- اردبیل

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر راه آهن اردبیل – میانه پیگیر اتصال شبکه ریلی بستان‌آباد -سراب -نیر به اردبیل هم هستیم.

تکمیل تونل دوم حیران نیازمند ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تکمیل تونل دوم حیران نیازمند ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار است که در صورت تامین منابع، امکان افتتاح آن در سال جاری وجود دارد.

تامین زمین مورد نیاز برای احداث ۳۲ هزار واحد مسکن در استان اردبیل

– مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تامین زمین برای احداث ۳۲ هزار و ۳۴۰ واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن در ۱۵ شهر این استان خبر داد.

راه آهن اردبیل – میانه نیمه دوم امسال تکمیل می‌شود

معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه‌های شرکت ساخت گفت: منابع مالی برای طرح مهم راه آهن اردبیل – میانه اختصاص یافته است و تلاش می‌کنیم تا این پروژه بسیار سخت و فنی را در نیمه دوم سال جاری به پایان برسانیم.

تزریق ۳۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه راه‌آهن اردبیل

استاندار اردبیل از اختصاص سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به پروژه راه آهن اردبیل خبر داد.

اجرای ۵۰ هزار میلیارد ریال طرح مشارکتی در اردبیل

شهردار اردبیل گفت: ۵۰ هزار میلیارد ریال پروژه مشارکتی در اردبیل در دست اجرا است که بخشی از آنها در مرحله تعیین تکلیف است.

ارتباط جاده‌ای استان اردبیل از مسیر سرچم برقرار شد

 مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیـل گفت: کنارگذر پل آسیب دیده محور اردبیـل- سرچم در کیلومتر ۵۵ محدوده بنیادآباد تکمیل و عبور و مرور از آن برقرار شد.

معاون دادگستری اردبیل:

۸۰۰۰ رأی کمیسیون ماده ۱۰۰ اجرا نشده است

معاون و نماینده دادگستری استان اردبیل در کمیسیون ماده ۱۰۰ گفت: هشت هزار رأی قطعی کمیسیون ماده ۱۰۰ هنوز اجرایی و عملیاتی نشده است.

ارتفاع برف در آلوارس اردبیل به ۴۵ سانتی‌متر رسید+ تصاویر

برفِ بهاری اردبیل در بیست‌وپنجمین روز از اردیبهشت ۱۴۰۲ در حالی‌که بهار به نصفه رسیده، جلوه‌ی خاصی به طبیعت بخش‌های مختلف استان بخشید.

تأمین کامل ریل راه‌آهن اردبیل – میانه به ارزش ۵۰۰میلیارد تومان

در نشست ملی ویژه پیگیری راه‌آهن اردبیل – میانه مقرر شد ریل این پروژه به صورت کامل و به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان توسط ذوب‌آهن اصفهان تامین شود.

تائید نهایی ۴۰ هزار متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در استان اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: از بین کل ثبت‌نام کنندگان طرح نهضت ملی مسکن ۳۹ هزار و ۵۸۳ متقاضی در این استان تایید نهایی شدند.

تردد در محور پونل به خلخال فقط با زنجیرچرخ!

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده رضوانشهر گفت: بدنبال تغییرات ناگهانی جوی و بارش برف در ارتفاعات این شهرستان، هم اکنون محور پونل به خلخال از محدوده روستای ییلاقی زندانه تا گردنه الماس این شهرستان پوشیده از برف است.

تامین ۵۸۰ میلیارد تومان برای تکمیل بزرگراه اردبیل – سرچم

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: امسال بیش از ۵۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه اردبیل – سرچم اختصاص یافته است.

اختصاص ۳۸۵۰میلیارد ریال اسناد خزانه به راه‌آهن اردبیل

با پیگیری‌های استاندار اردبیل سه هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال اسناد خزانه به پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه اختصاص یافت.

۱۰۰۰ هکتار زمین برای احداث مسکن در اردبیل تامین شد

مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان اردبیل گفت: با تامین یک هزار هکتار زمین برای احداث ۲۵ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن اجرای این برنامه در اردبیل تسریع می‌شود.

تامین زمین مورد نیاز برای ساخت ۲۶ هزار واحد مسکن در اردبیل

مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان اردبیل از تامین زمین مورد نیاز برای ساخت ۲۶ هزار واحد مسکن در اردبیل خبر داد و گفت: عملیات ساخت این واحدها بزودی شروع می‌شود.

  گزارش
ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون! راهکار وصول شارژ ساختمان از راه قانونی سرگردانی آب‌ در خیابان‌های ارومیه! ترفندهای ناتمام سایپا و ایران‌خودرو برای گران‌فروشی! تحلیل رفتار ترافیکی در خیابان های تبریز! روزه سکوت شورای عالی شهرسازی و معماری/ ۸ میلیون مستاجر، منتظر خانه تحول تکنولوژیک در ساخت پل‌های شهری تبریز نوسازی مسکن با کاهش هزینه‌های بالاسری دیوارکشی بورس برای اجرای نهضت ملی مسکن! «مدیریت یکپارچه معدن تا مسکن»، راهکار کاهش قیمت تمام شده ساختمان
  مصاحبه
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است
  یادداشت
نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟! ساخت و ساز غیر مجاز درکدام مناطق تبریز بیشتر است؟ آخرین گمانه زنی ها در خصوص انتخاب هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بررسی گزینه های ریاست نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم آیا مشکل ساختمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی حل می شود؟! تبریز و مدارسی که آب رفتند! احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست! “سازه خبر” رسانه برگزیده رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” شد مسئولان می روند، خبرنگاران هستند!
  جدید ترین اخبار
زلزله بیله‌سوار در اردبیل را لرزاند اختصاص ۵۰ میلیارد تومان برای بازآفرینی شهری اردبیل پلمپ ۲۷۱ دفتر مشاور املاک متخلف در شهرستان اردبیل پروژه احداث تونل خلخال-اسالم فعال است وزش باد و گرد و خاک در آذربایجان‌شرقی و اردبیل ساخت مسکن در استان اردبیل ۲.۵ برابر مسکن مهر بهره برداری از ۴۷ کیلومتر از بزرگراه اردبیل-سرچم تا پایان سال بهره مندی از ظرفیت قانون جهش تولید مسکن برای مسکن کارکنان وزارت علوم آغاز عملیات احداث تونل الماس در جاده اسالم- خلخال پیگیری برای اتصال راه آهن بستان‌آباد- سراب- اردبیل

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir