شهرداری | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۲ | Saturday, 2 December , 2023
 شهرداری

قول مدیریت ترافیک، توسط هوشیار به امام جمعه تبریز

شهردار تبریز با حضور در بیت آیت الله سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز که همراه با حجت الاسلام سید کاظم زعفرانچیلر عضو شورای اسلامی شهر همراه بود عملکرد ۲۰ ماهه مدیریت شهری را تشریح کرد.  

آمادگی شهرداری تبریز برای تبدیل مراکز فرهنگی به سینما

شهردار تبریز از آمادگی مجموعه شهرداری برای تقویت و تعمیق همکاری ها با حوزه هنری انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: شهرداری تبریز فضاها و اماکن فرهنگی مطلوبی برای توسعه همکاری ها با ارگان های فرهنگی دارد.

جمع آوری ۱۴۰میوه فروش در جنوب غرب تبریز

شهردار منطقه۷تبریز از توقیف ۱۴۰ دستگاه وانت بار و طبق میوه متخلف مسدود کننده معابر در طول اجرای طرح ساماندهی سد معبر طی سال جاری خبر داد.

۵۰ اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز اضافه می‌شود

شهردار تبریز از اضافه شدن ۵۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی خبر داد.

حذف ۷۰۰ تاکسی آلاینده از تبریز

شهردار تبریز گفت: تغییر رویکرد شهرداری تبریز از نهادی صرفا عمرانی و خدماتی به نهادی اجتماعی و فرهنگی اجتناب‌ناپذیر بوده و تلاش داریم بر مقوله انسان‌محوری تمرکز و هزینه کنیم.

آخرین وضعیت پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح در تبریز تشریح شد

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز جزئیات پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح در حال اجرا را تشریح کرد.

انسان محور بودن، اساس توسعه شهری در تبریز

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز: پروژه های تجاری جدید از جمله پروژه تجاری میدان ساعت ، شهرداری بر پایه توسعه حمل ونقل عمومی تعریف می شود.

آزادسازی بیش از ۲۳ هزار مترمربع ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه ۶ تبریز

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز گفت: بیش از ۲۳ هزار مترمربع ساخت و ساز غیر مجاز از اراضی آناخاتون، اوغلی و محدوده پایگاه دوم شکاری به حالت اولیه بازگردانده شده است.

احداث کتابخانه در شهرک ارم تبریز

شهردار منطقه ۱۰ تبریز از آغاز عملیات احداث مرکز فرهنگی و کتابخانه شهرک ارم در مساحتی بالغ بر ۲۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال خبر داد.

راه‌اندازی دوباره شهردار شب در تبریز

معاون هماهنگی امور مناطق شهردار تبریز با تاکید بر لزوم تثبیت و رسمی شدن جایگاه شهرداری‌های نواحی، راه‌اندازی دوباره شهردار شب را موجب مدیریت بهتر شهر عنوان کرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: مجتمع تجاری که در میدان ساعت تبریز احداث خواهد شد از نظر ترافیکی درست نیست اما مسائل اقتصادی اجرای آن را دیکته می کند.

“دایچا گولی” محلات لاله تبریز احیاء می شود

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: استخر و قنات دایچا گولی با ۱۵۰۰ متر مربع و با قدمت ۵۰۰ ساله از ارزشمندترین منابع آبی تبریز بشمار می رود که در گذشته برای تامین آب باغات لاله و فجر استفاده می شد.

تسهیلات فاینانس خط دوم قطار شهری تبریز به تصویب رسید

دو فوریت لایحه شهرداری تبریز مبنی بر استفاده از تسهیلات فاینانس برای تامین اعتبار اجرای پروژه خط دوم قطار شهری تبریز به تصویب شورا رسید.

لزوم اجرای کامل قوانین و آیین نامه‌های مرتبط با ساخت‌وسازها در تبریز

معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز با تاکید بر ضرورت توجه بر اجرای صحیح قوانین و مقررات گفت: هیچ استثنائی برای کنار گذاشتن آیین نامه ها وجود ندارد و تمامی آیین نامه ها باید به طور کامل اجرا شوند.

پارک اختصاصی معلولان تبریز احداث می‌شود

شهردار تبریز با حضوری متفاوت در همایش روز جهانی معلولین که مدیران خود را به این همایش با هدف شنیدن مشکلات جامعه معلولین آورده بود از احداث اولین پارک اختصاصی معلولین خبر داد.

رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی تبریز عنوان کرد:

همکاری شهرداری تبریز با وانت بارها!

برنامه و آخرین وضعیت طرح ساماندهی وانت بارهای سطح شهر( محل های پیش بینی شده جهت ساماندهی، لیست خودروهای توقیفی ، ترخیص شده به همراه اسامی و مستندات مالکین خودرو) در یازدهمین جلسه کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری در سال سوم ششمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز تشریح و مورد بحث و بررسی قرار […]

عزتی خواستار انجام وظیفه مهندسین ناظر شد

محمد عزتی معاون معماری و شهرسازی شهرداری تبریز خوستار انجام وظیفه توسط مهندسین هماهنگ ناظر شد.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی:

پروژه متروی تبریز یک اتفاق بزرگ در اعماق زمین است

معاون امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی در جریان بازدید از روند اجرایی خط دو و دستگاه حفار(TBM) با همراهی مدیرعامل سازمان، تلاش‌های متخصصان و مهندسان بومی را در عمق تبریز غرورآفرین توصیف کرد.

معرفی سرپرست سازمان مدیریت مهندسی و شبکه حمل و نقل شهرداری تبریز

با صدور حکمی از سوی شهردار تبریز محبوب عبدالله پور به سمت سرپرستی سازمان مدیریت مهندسی و شبکه حمل و نقل منصوب شد.

معرفی سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز

با صدور حکمی از سوی شهردار تبریز، علیرضا زبردست به سمت سرپرستی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز منصوب شد.

معرفی سرپرست شرکت خانه‌سازی پیش‌ساخته آذربایجان

با صدور حکمی از سوی شهردار تبریز، آرمان امین بخش به سمت سرپرستی شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان شهرداری تبریز منصوب شد.

برگزاری نشست معاونان فنی و عمرانی کلان شهری ایران

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز گفت: مدیریت شهرداری تبریز همواره آماده به اشتراک‌گذاشتن تجربیات و آموخته‌های فنی در زمینه اجرای پروژه های عمرانی و حفاظت و نگهداری از سرمایه‌های عمرانی است.

پروژه نجات تبریز وارد ابعاد تازه ای شد

شهردار منطقه یک از تسریع و اجرای هم زمان عملیات آماده سازی پروژه بزرگ مسیرگشائی ۴۵ متری انقلاب موسوم به طرح نجات ترافیکی شهر تبریز خبر داد و گفت: لحاظ پیوست های ترافیکی و بحران، ویژگی اصلی این پروژه است.

تکلیف مجلس به سازمان نظام مهندسی ساختمان!

نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان‌ها را موظف کردند حسب درخواست اعضای حقیقی دارای پروانه صلاحیت حرفه‌ای و فاقد هرگونه بیمه را به سازمان تامین اجتماعی معرفی نمایند.

تخریب ۲ هزار مترمربع ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه۹ تبریز

شهردار منطقه ۹ تبریز گفت: در راستای جلوگیری از احداث بناهای غیرمجاز و همچنین اجرای احکام کمیسیون ماده صد، تخریب ۳مورد ساخت و ساز غیرمجاز در مساحتی افزون بر ۲ هزار متر مربع اجرا شد.

  گزارش
ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون! راهکار وصول شارژ ساختمان از راه قانونی سرگردانی آب‌ در خیابان‌های ارومیه! ترفندهای ناتمام سایپا و ایران‌خودرو برای گران‌فروشی! تحلیل رفتار ترافیکی در خیابان های تبریز! روزه سکوت شورای عالی شهرسازی و معماری/ ۸ میلیون مستاجر، منتظر خانه تحول تکنولوژیک در ساخت پل‌های شهری تبریز نوسازی مسکن با کاهش هزینه‌های بالاسری دیوارکشی بورس برای اجرای نهضت ملی مسکن! «مدیریت یکپارچه معدن تا مسکن»، راهکار کاهش قیمت تمام شده ساختمان
  مصاحبه
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است
  یادداشت
نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟! ساخت و ساز غیر مجاز درکدام مناطق تبریز بیشتر است؟ آخرین گمانه زنی ها در خصوص انتخاب هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بررسی گزینه های ریاست نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم آیا مشکل ساختمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی حل می شود؟! تبریز و مدارسی که آب رفتند! احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست! “سازه خبر” رسانه برگزیده رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” شد مسئولان می روند، خبرنگاران هستند!
  جدید ترین اخبار
قول مدیریت ترافیک، توسط هوشیار به امام جمعه تبریز آمادگی شهرداری تبریز برای تبدیل مراکز فرهنگی به سینما جمع آوری ۱۴۰میوه فروش در جنوب غرب تبریز ۵۰ اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز اضافه می‌شود حذف ۷۰۰ تاکسی آلاینده از تبریز آخرین وضعیت پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح در تبریز تشریح شد انسان محور بودن، اساس توسعه شهری در تبریز آزادسازی بیش از ۲۳ هزار مترمربع ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه ۶ تبریز احداث کتابخانه در شهرک ارم تبریز راه‌اندازی دوباره شهردار شب در تبریز

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir