سهند | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ | Sunday, 26 May , 2024
 سهند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند خبر داد:

چشم انداز جمعیتی ۳۵۰ هزار نفری برای آینده شهر جدید سهند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند با اشاره به برنامه‌ریزی برای احداث ۶ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در طرح جامع سهند در قالب فاز پنج، گفت: چشم انداز جمعیتی میان مدت شهر جدید سهند با طراحی، احداث و تحویل واحدهای مسکونی پروژه‌های نهضت ملی مسکن، بیش از ۳۵۰ نفر پیش بینی می‌شود.

نخستین مدرسه هوشمند در شهر جدید سهند افتتاح شد

 نخستین مدرسه دولتی‌ساز هوشمند کودکان استثنایی آذربایجان شرقی با حضور وزیر راه و شهرسازی با تلاش‌های شرکت عمران شهر جدید سهند در این شهر افتتاح شد.

تخفیف ۵۰ درصدی بذرپاش به مردم سهند

تخفیف ۵۰ درصدی عوارض آزادراه تبریز- سهند برای ساکنان شهر جدید سهند با موافقت بذرپاش تمدید شد.

۸۴۰۴ واحد نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی افتتاح شد

 با حضور وزیر راه و شهرسازی‌، هشت هزار و ۴۰۴ واحد مسکونی شهری و روستایی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.

۵۷۵ واحد نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند آماده افتتاح

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: ۵۷۵ طرح نهضت ملی و ۶ پروژه روبنایی در این شهر آماده بهره‌برداری است که با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح می‌شوند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند خبر داد:

احداث خانه های ویلایی در فاز۴ شهر جدید سهند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند با اشاره به برنامه‌ریزی‌های شرکت برای فاز۴، گفت: کوی گلشهر شهر جدید سهند که در فاز ۴ اجرا می‌شود، تنها منطقه دارای مجوز ساخت خانه‌های ویلایی محدوده شهری در سطح استان است.

هشدار درباره وعده‌های جابه‌جایی مسکن ملی در سهند

شرکت عمران شهر جدید سهند در مورد وعده‌های جابه‌جایی در طرحهای نهضت ملی مسکن این شهر هشدار داد.

بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در سهند احداث می شود

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید کشور از آغاز عملیات احداث بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در سهند در روزهای آینده خبر داد.

خلع ید پیمانکار پروژه نارون شهر جدید سهند+ تصاویر

پیمانکار پروژه ۱۱۷ واحدی نارون واقع در فاز ۳ شهر جدید سهند خلع ید شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند تاکید کرد:

هیچ مماشاتی با کم‌کاری در پروژه‌های نهضت ملی مسکن نداریم

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند دستور خلع ید سازنده پروژه ۱۱۷ واحدی نارون را به دلیل روند کند اجرای پروژه صادر کرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند خبر داد:

برنامه‌ریزی برای آغاز احداث۳ هزار واحد جدید نهضت ملی مسکن در سهند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند از برنامه‌ریزی برای انتخاب سازنده و آغاز عملیات اجرایی ۳ هزار واحد جدید نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند تا پایان سال خبر داد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر” :

عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست

“فرهاد سعیدی”مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند میزبان سردبیر و اعضای تحریریه پایگاه “سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه تخصصی حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و در خصوص اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن، روند تکمیل مسکن مهر و توسعه زیرساختها در شهر جدید سهند به گفتگو پرداخت.

تصاویر|مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند میزبان ” سازه خبر”

“فرهاد سعیدی”مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند میزبان سردبیر و اعضای تحریریه پایگاه “سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه تخصصی حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و در خصوص اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن، روند تکمیل مسکن مهر و توسعه زیرساختها در شهر جدید سهند به گفتگو پرداخت.

احداث باغ کتاب و سینمای ۱۰۰۰ هزار نفری در شهر جدید سهند

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند به طراحی باغ کتاب به عنوان یک مجموعه کامل تفریحی، فرهنگی و ورزشی اشاره کرد و گفت: این پروژه در زمینی با بیش از ۱۶ هکتار احداث می شود و زیربنای ساختمان اداری که با زیربنای ۱۲ هزار مترمربع احداث می‌شود ظرفیت فرهنگی خوبی برای شهر جدید سهند خواهد […]

تجهیز بزرگراه تبریز- سهند به دوربین‌های ثبت تخلفات

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان شرقی گفت: بررسی‌های انجام شده نشان دهنده عدم استفاده ۷۰ درصد رانندگان از کمربند ایمنی است.

دستگیری ششمین عضو شورای سهند

دستگیری ششمین عضو شورای شهر سهند توسط مقام قضایی تایید شد.

یک عضو دیگر شورای شهر سهند بازداشت شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسکو از دستگیری یکی دیگر اعضای شهر جدید سهند به اتهام فساد مالی خبر داد.

مشارکت شرکت عمران در تامین اتوبوس برای تردد در شهرهای جدید

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از مشارکت شرکت عمران شهرهای جدید در تامین اتوبوس برای تردد در شهرهای جدید خبر داد.

تامین ۳۲ هزار هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند از تامین ۳۲ هزار هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن در این شهر جدید خبر داد.

دستگیری دو عضو دیگر شورای شهر سهند

 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسکو از  ادامه دستگیری ها در شورای شهر سهند به اتهام ارتشا و اختلاس خبر داد و گفت: ۲ عضو دیگر شورای این شهر دستگیر شدند.

استاندار آذربایجان شرقی:

بدهکار مردم سهند هستیم

استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه ما خود را نسبت به مردم شهر جدید سهند بدهکار می‌دانیم، گفت: اینجا شهری است که دانشگاهش یک دانشگاه برجسته در کشور است و مردم بسیار متدین دارد از این‌رو باید تلاش کرد تا زیرساخت‌های لازم برای این شهر تدوین شود.

دستگیری برخی ازاعضای شورای شهر و کارمندان شهرداری سهند

دادستان عمومی انقلاب شهرستان اسکو، خبر داد: طی تحقیقات صورت گرفته توسط سربازان گمنام امام زمان  (عج) در خصوص تخلفات و جرائم صورت گرفته در مجموعه شورا و شهرداری سهند با ارائه مجوزهای قضائی صورت گرفته یکی از اعضای شورا به همراه واسطه های دخیل در امر ارتشا و اختلاس دستگیر گردیدند.

پروانه تاسیس شهرک‌های مسکونی در شهر جدید سهند صادر می‌شود

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: جبران کمبود اراضی در شهر پرند، هشتگرد، سهند، گلبهار، صدرا و بهارستان در قالب شهرک‌ها جبران می‌شود.

پیشرفت ۳۵ درصدی نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند

فرماندار شهرستان اسکو با اشاره به تداوم بی وقفه ساخت و ساز نهضت ملی مسکن، گفت: متوسط پیشرفت فیزیکی این طرح در شهر سهند آذربایجان شرقی معادل ۳۵ درصد است.

بازدید عضو هیئت مدیره بانک مسکن از پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند

عضو هیات مدیره بانک مسکن در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی از پروژه های طرح نهضت ملی مسکن این استان بازدید به عمل آورد.

  گزارش
”مالک رحمتی” مردی که مولدسازی را از بر بود! ثبت دومین رشد پایین قیمت مسکن در ۷ سال اخیر انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۲ / ” سازه خبر”رسانه برگزیده ۵ جشنواره و سمینار تخصصی بانک ها عامل اصلی گرانی مسکن! رویداد بین المللی فضا و زمان در مسیر جاده ابریشم در تبریز و تهران برگزار شد دست خالی مستاجران و بی‌خیالی بانک‌ها! زمزمه افزایش مالیات بر سازنده های ساختمان پیش‌بینی رشد ساخت‌وساز ایران در ۴ سال آینده پارک حاشیه ای در تبریز، دردی که درمان نمی شود! ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون!
  مصاحبه
انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد! عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر” مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود! گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها
  یادداشت
استاندار شهید در چهار اپیزود به روایت سردبیر “سازه خبر” هفت نکته درباره‌ی‌ تحقق شعار سال ۱۴۰۳ محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بازآفرینی شهری “سازه خبر” ۷ ساله شد اقدام عجولانه شورای شهر تبریز و قهر شهردار! شتاب‌بخشی به نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده با تکیه بر توان حلقه‌های میانی رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟!
  جدید ترین اخبار
چشم انداز جمعیتی ۳۵۰ هزار نفری برای آینده شهر جدید سهند نخستین مدرسه هوشمند در شهر جدید سهند افتتاح شد تخفیف ۵۰ درصدی بذرپاش به مردم سهند ۸۴۰۴ واحد نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی افتتاح شد ۵۷۵ واحد نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند آماده افتتاح احداث خانه های ویلایی در فاز۴ شهر جدید سهند هشدار درباره وعده‌های جابه‌جایی مسکن ملی در سهند بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در سهند احداث می شود خلع ید پیمانکار پروژه نارون شهر جدید سهند+ تصاویر هیچ مماشاتی با کم‌کاری در پروژه‌های نهضت ملی مسکن نداریم

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir