فناوری | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ | Sunday, 26 May , 2024
 فناوری

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی خبر داد:

جذب دانش‌آموختگان برتر به‌عنوان اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی از جذب دانش‌آموختگان برتر دانشگاه‌ها به‌عنوان عضو هیأت علمی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خبر داد.

تفاهم‌نامه‌های ۵.۸ میلیون دلاری ایران و روسیه در حوزه فناوری نوین ساختمانی

دو شرکت دانش‌بنیان ایرانی تفاهم‌نامه همکاری به ارزش پنج میلیون و ۸۰۰ دلار برای تأمین فناوری نوین ساختمانی با شرکت‌های روس امضا کردند.

دکتر یوسف زندی در فهرست دانشمندان یک درصد برترجهان در سال ۲۰۲۳

دکتر یوسف زندی در فهرست دانشمندان یک درصد برترجهان در سال ۲۰۲۳ قرار گرفت.

بهره‌مندی از اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه‌های عمران و ساختمان

صنعتی‌سازی و استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان برای تولید مسکن باکیفیت، در نشست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان عمران و ساختمان معاونت ریاست‌جمهوری مورد تاکید قرار گرفت.

برای نخستین بار در سطح کشور

غربالگری سلامت نخبگان در آذربایجان شرقی انجام می شود

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی گفت: برای نخستین بار در سطح کشور،طرح غربالگری سلامت جسمی نخبگان در آذربایجان شرقی با همکاری سلامتکده طب سنتی، ایرانی بهاران بصورت رایگان انجام می شود.

گسترش همکاری‎های بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی با بسیج مهندسین

همکاری‌های بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی با بسیج مهندسین عمران و معماری گسترش می‌یابد.

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی خبر داد:

انجام داوری طرح های هسته های شهید احمدی روشن در آذربایجان شرقی

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی از انجام داوری طرح های ارائه شده به هسته های مسئله محور پژوهشی و فناورانه شهید احمدی روشن در این استان خبر داد.

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی:

نگاه بنیاد نخبگان به تمامی دانشگاهها یکسان است

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی گفت:تولید علم در هر حوزه ای برای بنیاد نخبگان ارزشمند بوده و نگاه بنیاد نخبگان به تمامی دانشگاهها یکسان و یکپارچه است.

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی تاکید کرد:

ضرورت بهره گیری از ظرفیت نخبگان در ایمن سازی و ارتقا کیفیت ساخت و سازها  

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی به بهره گیری از ظرفیت نخبگان در ایمن سازی و ارتقا کیفیت ساخت و سازها تاکید کرد.

فعالیت بیش از یک‌هزار شرکت فناور در آذربایجان‌غربی

 – رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر، یک‌هزار و ۵۶ شرکت فناور در این پارک فعال است که جشنواره ای برای معرفی ظرفیت های این شرکت ها و همچنین توانمندی های حوزه فناوری استان تمهید شده است.

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی:

بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی در مسیر تحول قدم بر می دارد

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی گفت: بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی در مسیر تحول و توسعه قدم بر می دارد.

تولید پودرهای ضد شعله برای کابل‌ها و تجهیزات ساختمانی

محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان در کنار تولید پلیمرهای زیستی برای کاربرد در اسباب‌بازی و روکش‌های مواد غذایی، پودرهای تاخیر اندازه شعله به تولید رساندند که موجب کندسوز شدن کابل‌ها و تجهیزات ساختمانی می‌شود.

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی گفت: برای جذب و نگهداشت نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد.

وزیر زاه و شهرسازی خبر داد:

به کارگیری ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در صنعت ساختمان

وزیر راه و شهرسازی گفت: ظرفیت‌های دانش‌بنیان در مدل‌های صنعتی و ساخت مسکن را با استفاده از اصلاح و تدوین قوانین و مقررات و تسهیل‌گری در دولت سیزدهم پیگیری می‌کنیم.

راه‌اندازی دفتر همکاری‌های مشترک پارک‌های علم و فناوری ایران و ژاپن

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در بازدید سفیر ژاپن در تهران از این پارک، برای راه‌اندازی دفتر همکاری‌های مشترک پارک‌های علم و فناوری ایران و ژاپن در پارک دانشگاه تهران اعلام آمادگی کرد.

برگزاری تور فناورانه بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان

تور فناورانه کانکت به منظور بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان، ۱۳ و ۱۴ مرداد ماه جاری در تهران برگزار می‌شود.

پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در رتبه ۱۱ کشور

نظام‌ رتبه‌بندی پارک‌های علم و فناوری بر اساس رؤیت‌پذیری رونمایی شد.

رأی موافق شورای اسلامی شهر تبریز برای راه‌اندازی کارخانه نوآوری

کلیات تفاهم نامه شهرداری تبریز مبنی بر مشارکت شهرداری در ایجاد کارخانه نوآوری با رای موافق ۱۲ عضو شورای اسلامی شهر همراه بود که حاکی از توجه شورای ششم به اهمیت موضوع نوآوری و اهتمام در این راستا است.

طراحی زیست بوم نوآفرینی و استارت‌آپی در حوزه حمل و نقل

معاون حمل‌ونقل وزیر راه‌وشهرسازی از طراحی زیست بوم نوآفرینی و استارت‌آپی حوزه حمل و نقل کشور و نهایی شدن آن خبر داد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد:

بهره‌مندی از بخش‌های دانش‌بنیان دانشگاهی برای ساخت مسکن ارزان قیمت

ییس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به بهره‌مندی از بخش‌های دانش‌بنیان دانشگاهی برای ساخت مسکن ارزان قیمت، گفت: این دانشگاه در موضوع نهضت ملی مسکن از شرکت‌های دانش‌بنیانی در ارزان سازی قیمت تمام شده نقش‌آفرینی کنند، حمایت می‌کند.

رتبه ششم آذربایجان شرقی در تعداد شرکت های دانش بنیان کشور

آذربایجان شرقی به لحاظ تعداد شرکت های دانش بنیان رتبه ششم را در سطح کشور دارا می باشد.

نخبگان در صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان بورسیه می‌شوند

قائم‌مقام بنیاد ملی نخبگان، از برنامه‌ریزی برای جذب ۱۰۰۰ نفر در طرح بورسیه صنعتی و تشکیل ۶۵۰ هسته حل مسئله دانشجویان مستعد برتر و ۱۰۰ هسته حل مسئله اساتید سرآمد و نخبه در سال جاری خبر داد.

مشاور فناوری استاندار آذربایجان سرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود

عبدالرضا فلاح مشاور و نماینده تام‌الاختیار استاندار آذربایجان شرقی در حوزه فناوری، نوآوری، اقتصاد دانش‌بنیان و منطقه ویژه علم و فناوری در کاخ استانداری میزبان سردبیر و اعضای تحریریه پایگاه ” سازه خبر” بود و به سوالات آنها پاسخ داد.

تصاویر | مشاور فناوری استاندار آذربایجان شرقی میزبان ” سازه خبر”

عبدالرضا فلاح مشاور و نماینده تام‌الاختیار استاندار آذربایجان شرقی در حوزه فناوری، نوآوری، اقتصاد دانش‌بنیان و منطقه ویژه علم و فناوری در کاخ استانداری میزبان سردبیر و اعضای تحریریه پایگاه ” سازه خبر” بود و به سوالات آنها پاسخ داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

رفع موانع رشد اقتصاد دانش‌بنیان در کشور ضروری است

مرتضوی با تأکید بر اینکه تأمین اجتماعی، تأمین معاش آبرومندانه را سبب می‌شود، گفت: گسترش آرامش در جامعه، رفع دغدغه‌ها و کاستن سنگ‌اندازی‌ها از رسالت‌های مهم صندوق‌های تأمین اجتماعی است.

  گزارش
”مالک رحمتی” مردی که مولدسازی را از بر بود! ثبت دومین رشد پایین قیمت مسکن در ۷ سال اخیر انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۲ / ” سازه خبر”رسانه برگزیده ۵ جشنواره و سمینار تخصصی بانک ها عامل اصلی گرانی مسکن! رویداد بین المللی فضا و زمان در مسیر جاده ابریشم در تبریز و تهران برگزار شد دست خالی مستاجران و بی‌خیالی بانک‌ها! زمزمه افزایش مالیات بر سازنده های ساختمان پیش‌بینی رشد ساخت‌وساز ایران در ۴ سال آینده پارک حاشیه ای در تبریز، دردی که درمان نمی شود! ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون!
  مصاحبه
انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد! عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر” مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود! گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها
  یادداشت
استاندار شهید در چهار اپیزود به روایت سردبیر “سازه خبر” هفت نکته درباره‌ی‌ تحقق شعار سال ۱۴۰۳ محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بازآفرینی شهری “سازه خبر” ۷ ساله شد اقدام عجولانه شورای شهر تبریز و قهر شهردار! شتاب‌بخشی به نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده با تکیه بر توان حلقه‌های میانی رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟!
  جدید ترین اخبار
جذب دانش‌آموختگان برتر به‌عنوان اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها تفاهم‌نامه‌های ۵.۸ میلیون دلاری ایران و روسیه در حوزه فناوری نوین ساختمانی دکتر یوسف زندی در فهرست دانشمندان یک درصد برترجهان در سال ۲۰۲۳ بهره‌مندی از اقتصاد دانش‌بنیان در حوزه‌های عمران و ساختمان غربالگری سلامت نخبگان در آذربایجان شرقی انجام می شود گسترش همکاری‎های بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی با بسیج مهندسین انجام داوری طرح های هسته های شهید احمدی روشن در آذربایجان شرقی نگاه بنیاد نخبگان به تمامی دانشگاهها یکسان است ضرورت بهره گیری از ظرفیت نخبگان در ایمن سازی و ارتقا کیفیت ساخت و سازها   فعالیت بیش از یک‌هزار شرکت فناور در آذربایجان‌غربی

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir