عکس | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۲ | Saturday, 2 December , 2023
 عکس

تصاویر|معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز میهمان “سازه خبر”

محمدرضا روشنی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز  میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و  از نزدیک با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال در حوزه حمل و نقل و ترافیک تبریز پاسخ داد.

تصاویر| نشست هم اندیشی رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی با مدیران مطبوعات

نشست هم اندیشی دکتر یوسف زندی رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی با مدیران مطبوعات استان در خانه تاریخی کمپانی تبریز برگزار شد.

تصاویر| اختتامیه دومین جشنواره “تبریز ما”

مراسم اختتامیه دومین جشنواره رسانه ای – پژوهشی “تبریز ما” توسط مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر تبریز برگزار شد و در این مراسم پایگاه “سازه خبر” به عنوان  رسانه برگزیده انتخاب شد.

تصاویر | مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی میزبان “سازه خبر”

“حبیب ستوده نژاد” مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی میزبان سردبیر و اعضای  تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و  با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد و در خصوص پروژه های عمرانی ورزشی در سطح استان، استادیوم یادگار امام (ره) و ورزشگاه باغشمال تبریز به گفتگو پرداخت.

تصاویر | سمینار بررسی آسیب های اجتماعی حاشیه نشینی در کلانشهر تبریز

سمینار بررسی آسیب های اجتماعی حاشیه نشینی در کلانشهر تبریز با حضور محمد اسداللهی مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی، یونس فاتح فرماندار تبریز، فریدون بابایی اقدم رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز و اساتید دانشگاه و دانشجویان در سالن پروین اعتصامی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار شد.

تصاویر|خانه کمپانی در اهراب تبریز

خانه کمپانی در منطقه اهراب تبریز در نبش کوچه کمپانی قرار دارد که از قدمتی چند صد ساله بـر خـوردار است و این بنای باشکوه، شامل نمای سنگی بسیار زیبا، دارای دو طبقه نشیمن و یک زیرزمین به سبک معماری قفقازی و گرجستانی است.عرصه این خانه تقریباً یک هزار و ۵۰۰ متر و اعیانی آن […]

تصاویر| مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی میزبان “سازه خبر”

“سیدمحمدحسین بلاغی مبین” مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی میزبان سردبیر و اعضای  تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و  با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال پاسخ داد.

تصاویر|جلسه کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز

جلسه کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز برگزار شد و آخرین وضعیت تملک خانه موسوم به کنسولگری آلمان واقع در محله اهراب تبریز با حضور نمایندگانی از شهرداری تبریز، اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان شرقی و ساکنین حاشیه آن ساختمان بررسی شد در این جلسه همچنین آخرین وضعیت نما میدان آذربایجان […]

تصاویر|مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی میهمان “سازه خبر”

“حبیب عبدلی مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی” میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و  از نزدیک با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال پاسخ داد.

تصاویر|کنفرانس خبری اولین همایش کاربرد فناوری های نوین در مهندسی عمران در تبریز

کنفرانس خبری اولین همایش کاربرد فناوری های نوین در مهندسی عمران در تبریز که ۷ لغایت ۹ اسفند امسال در تبریز برگزار می شود با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و دبیر اجرایی این همایش در حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

تصاویر | ربع رشیدی تبریز

رَبع رشیدی یکی از بناهای تاریخی و ارزشمند شهر تبریز واقع در خیابان عباسی به سبک معماری آذری است. حدود ۷۰۰ سال پیش در تبریز، دانشگاهی به‌نام رشیدالدین فضل‌الله همدانی ایجاد شد. رشیدالدین وزیر غازان خان از حکمرانان وقت آن دیار بود. در آن زمان این دانشگاه شامل چهار دانشکده بود که در چهارطرف آن قرار داشت و اربع یا چهار عربی را به خود اختصاص داد […]

تصاویر|رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی میزبان “سازه خبر”

“دکتر یوسف زندی”رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی میزبان سردبیر و اعضای هیئت تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به گفتگو پیرامون فعالیت های بنیاد نخبگان در سطح استان و برنامه های در دست اقدام پرداخت.

تصاویر|معاون مسکن و‌ ساختمان راه و شهرسازی آذربایجان شرقی میزبان”سازه خبر”

“جعفر حسن زاده” معاون مسکن و‌ ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی میزبان سردبیر و اعضای هیئت تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به گفتگو پیرامون مسائل مطرح شده پرداخت.

تصاویر|برگزاری اختتامیه رویداد رسانه ای “تبریز نگار”

مراسم اختتامیه نخستین رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” به همت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با تجلیل از رسانه های برگزیده در خانه هنرمندان تبریز برگزار شد و از پوستر دومین رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” رونمایی شد.

تصاویر|مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی میهمان ” سازه خبر”

«مهدی جمالوندی»مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی  میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و ضمن دیدار با “ سید حسین هاشمی” مدیر مسئول و اعضای هیئت تحریریه این رسانه از نزدیک با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد.

تصاویر| برج تاریخی یانقین تبریز

برج آتش‌نشان (یانقین) تبریز یکی از آثار تاریخی مربوط به دورهٔ قاجاریان به ارتفاع ۲۳ متر در شهر تبریز است که نبش خیابان خاقانی و خیابان بهادری این شهر قرار دارد  که در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۷۷ با شمارهٔ ثبت ۲۰۱۱ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.این برج که دارای هشت نورگیر در جهات مختلف است در قدیم کارکرد دیده‌بانی […]

تصاویر|دیدار مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی با کمیته اجرایی رویداد “فضا و زمان”

احمد حمزه زاده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی به همراه وحید نواداد معاون میراث فرهنگی این اداره کل با اعضای کمیته اجرایی رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم که ۱۸ شهریور لغایت ۳۰ مهر سال جاری در تبریز برگزار خواهد شد دیدار کرد.

تصاویر | عمارت تاریخی “ساعت تبریز”

کاخ تاریخی شهرداری تبریز یا برج ساعت تبریز از بناهای تاریخی شهر تبریز است که ساخت آن از سال ۱۳۱۴ تا ۱۳۱۸ هجری خورشیدی در محل گورستان متروک و مخروبهٔ کوی نوبر، با نظارت مهندسان آلمانی و در زمان ریاست شهرداری ارفع‌الملک جلیلی و با بودجهٔ ۲٬۵۰۰٬۰۰۰ ریال انجام شد.

تصاویر|دیدار رئیس کمیسیون معماری مجمع شهرداران ایران با کمیته اجرایی رویداد ” فضا و زمان”

دکتر محمد عزتی رییس کمیسیون معماری و شهرسازی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و معاون شهرسازی و معماری شهرداری کلانشهر تبریز با اعضای کمیته اجرایی رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم که ۱۸ شهریور لغایت ۳۰ مهر سال جاری در تبریز برگزار خواهد شد دیدار کرد.

تصاویر | دیدار رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز با کمیته اجرایی رویداد ” فضا و زمان”

یاسین بجانی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز با اعضای کمیته اجرایی رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم که ۱۸ شهریور لغایت ۳۰ مهر سال جاری در تبریز برگزار خواهد شد دیدار کرد.

تصاویر| سومین نشست خبری شهردار تبریز

سومین نشست خبری یعقوب هوشیار شهردار کلانشهر تبریز با حضور اصحاب رسانه در ساختمان مرکزی شهرداری تبریز برگزار شد.

تصاویر | دیدار رئیس مجلس با رؤسای سازمان‌های نظام مهندسی

دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با روسای سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور دیدار کرد.

تصاویر|دیدار مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با رئیس نظام مهندسی استان

امیر بخشی زاده مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با رضا دیزجی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان دیدار کرد و در خصوص برنامه های در دست اقدام و فعالیت های مشترک دو ارگان گفتگو و تبادل نظر صورت گرفت.

تصاویر| دیدار معاون سیاسی استاندارآذربایجان شرقی با کمیته اجرایی رویداد بین المللی «فضا و زمان»

دکتر تراب محمدی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با جمعی از اعضای کمیته اجرایی رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم که ۱۸ شهریور لغایت ۳۰ مهر سال جاری در تبریز برگزار خواهد شد دیدار کرد.

تصاویر| بهسازی فضای بیرونی مقبره الشعرای تبریز

بهسازی و سنگفرش فضای بیرونی مقبره الشعرای تبریز در حال اجرا می باشد.

  گزارش
ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون! راهکار وصول شارژ ساختمان از راه قانونی سرگردانی آب‌ در خیابان‌های ارومیه! ترفندهای ناتمام سایپا و ایران‌خودرو برای گران‌فروشی! تحلیل رفتار ترافیکی در خیابان های تبریز! روزه سکوت شورای عالی شهرسازی و معماری/ ۸ میلیون مستاجر، منتظر خانه تحول تکنولوژیک در ساخت پل‌های شهری تبریز نوسازی مسکن با کاهش هزینه‌های بالاسری دیوارکشی بورس برای اجرای نهضت ملی مسکن! «مدیریت یکپارچه معدن تا مسکن»، راهکار کاهش قیمت تمام شده ساختمان
  مصاحبه
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است
  یادداشت
نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟! ساخت و ساز غیر مجاز درکدام مناطق تبریز بیشتر است؟ آخرین گمانه زنی ها در خصوص انتخاب هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بررسی گزینه های ریاست نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم آیا مشکل ساختمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی حل می شود؟! تبریز و مدارسی که آب رفتند! احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست! “سازه خبر” رسانه برگزیده رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” شد مسئولان می روند، خبرنگاران هستند!
  جدید ترین اخبار
تصاویر|معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز میهمان “سازه خبر” تصاویر| نشست هم اندیشی رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی با مدیران مطبوعات تصاویر| اختتامیه دومین جشنواره “تبریز ما” تصاویر | مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی میزبان “سازه خبر” تصاویر | سمینار بررسی آسیب های اجتماعی حاشیه نشینی در کلانشهر تبریز تصاویر|خانه کمپانی در اهراب تبریز تصاویر| مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی میزبان “سازه خبر” تصاویر|جلسه کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز تصاویر|مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی میهمان “سازه خبر” تصاویر|کنفرانس خبری اولین همایش کاربرد فناوری های نوین در مهندسی عمران در تبریز

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir