هواپیمایی | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۲ | Saturday, 2 December , 2023
 هواپیمایی

فرودگاه تبریز پشتیبان گروه هواپیمایی لوفت هانزا شد

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به‌ عنوان فرودگاه پشتیبان (Alternate) گروه هواپیمایی لوفت هانزا انتخاب شد.

تعلیق ممنوعیت برقراری پروازهای چارتری به کیش و قشم

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق ممنوعیت برقراری پروازهای چارتری منتهی به جزایر کیش و قشم خبرداد.

مسافرت هوایی ۱۸ میلیون نفر در نیمه نخست امسال

 مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه بیش از ۱۸ میلیون و ۶۰۰ هزار مسافر هوایی در ۶ماهه نخست امسال از فرودگاه‌های کشور اعزام و پذیرش شده‌اند، گفت: در این مدت ۱۶۵ هزار و ۷۴۷ نشست و برخاست در فرودگاه‌های کشور انجام شده است.

رشد ۹ درصدی نشست و برخاست هواپیما از فرودگاه تبریز

در نیمه نخست سال فرودگاه مهرآباد با اعزام و پذیرش ۶ میلیون نفر مسافر، فرودگاه مشهد با ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار مسافر و فرودگاه شیراز با یک میلیون و ۳۳۰ هزار مسافر رتبه‌های اول تا سوم را در میان فرودگاه‌های کشور به لحاظ جابه‌جایی مسافر به خود اختصاص دادند.

برقراری پرواز تبریز – بوشهر

 مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: برای نخستین بار پرواز مسیر بوشهر از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز برقرار شد.

تمام پروازها به نجف لغو شد

مدیرکل اطلاع رسانی شهرفرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: تمام پروازها به مقصد نجف از ساعت ۶ صبح امروز به وقت ایران به مدت ۳ روز لغو شد.

لغو محدودیت پروازی بین ایران، ارمنستان و آذربایجان

معاون هوانوردی سازمان هواپیمای کشوری با بیان اینکه از شب گذشته محدودیتی برای پروازهای مسافری بین ایران و ۲ کشور آذربایجان و ارمنستان اعمال شد، گفت: این محدودیت از امروز لغو شد.

لغو تمام پروازها از ایران به مقصد ارمنستان و آذربایجان

رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با هدف حفظ ایمنی مسافران تمام پروازهای بین ایران و دو کشور ارمنستان و آذربایجان تا اطلاع ثانوی لغو شد.

رشد ۵۸ درصدی تعداد زائران حسینی در بخش هوایی

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۱۳۷ هزار و ۳۵۸ مسافر در ایام اربعین امسال از فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت فرودگاه‌ها در مسیر نجف و بغداد اعزام و پذیرش شدند که نسبت به سال گذشته رشد ۵۸ درصدی نشان می‌دهد.

برقراری ۱۰۰ پرواز فوق العاده بین تبریز و مشهد

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: ۱۰۰ پرواز رفت و برگشت به طور فوق العاده و برنامه ای در مسیر تبریز – مشهد برقرار شد.

ورود حیوانات به محوطه ترمینال‌های فرودگاهی ممنوع شد

سازمان هواپیمایی کشور اعلام کرد: ورود حیوانات زنده خصوصاً سگ به محوطه ترمینال‌های مسافری فرودگاهی ممنوع است.

هزینه کرد ۱۰۰۰میلیارد ریال برای بهسازی و نوسازی تجهیزات فرودگاه تبریز

دیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: یک‌هزار میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های بهسازی و نوسازی تجهیزات فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز هزینه می‌شود.

تداوم ممنوعیت فروش بلیت چارتری به مناطق آزاد

رئیس سازمان هواپیمایی گفت: فروش چارتری یک موضوع مهم برای بخش هوایی محسوب می‌شود و عرضه و تقاضا را دچار چالش می‌کند و فروش بلیت چارتری را تا پایان تابستان متوقف کردیم.

اعتراض زائران به نحوه فروش بلیت‌های اربعین آتا

مدیرعامل هواپیمایی آتا در پاسخ به اعتراض حضوری تعدادی از زائران نسبت به اختلال در اپلیکیشن فروش پروازهای اربعین این شرکت هواپیمایی، گفت: پیش‌بینی‌های لازم برای حل مشکل این زائران انجام گرفته است.

فروش اینترنتی بلیت پروازهای اربعین قشم ایر آغاز شد

فروش بلیت پروازهای اربعین هواپیمایی قشم به مقصد نجف اشرف با نرخ مصوب از ساعت ۸ صبح امروز (شنبه ۲۸ مرداد ماه) آغاز شد.

فروش بلیت‌های اربعین ایران‌ایر آغاز شد

فروش بلیت‌های ایران‌ایر برای ایام اربعین ۱۴۰۲ آغاز شد.

لغو پروانه فعالیت ۱۱ دفتر خدمات مسافرت هوایی

 در آستانه انجام عملیات پروازی اربعین و بر اساس آیین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی، پروانه فعالیت ۱۱ دفتر خدمات مسافرت هوایی به دلیل گران فروشی لغو شد.

فروش حضوری پروازهای اربعین ممنوع شد

سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: فروش بلیت پروازهای اربعین با نرخ مصوب به هیچ وجه حضوری و تلفنی نیست و فقط به صورت آنلاین به فروش می‌رسد.

تعیین قیمت بلیت پروازهای اربعین تا ۱۰ روز آینده

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: قیمت بلیت پروازهای اربعین تا ۱۰ روز آینده مشخص خواهد شد و پیش بینی می شود این قیمت ها برای ایام اربعین غیرشناور باشد.

فروش بلیت‌های چارتری ممنوع شد

رئیس سازمان هواپیمایی گفت: فروش تمامی بلیت های چارتری در تمام مقصدهای کشور ممنوع و با کسانی که دچار تخلفی شوند پیگیری رسمی خواهد شد.

افزایش متوسط تاخیر پرواز ایرلاین‌ها به ۹۴ دقیقه

طبق آمار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، در خردادماه ۱۴۰۲، ۲۸ درصد پروازهای خروجی تاخیر داشتند و متوسط زمان تاخیر پرواز ایرلاین‌ها، به ۹۴ دقیقه افزایش یافت. به گزارش ایسنا، براساس گزارش منتشرشده توسط مرکز اطلاعات و آمار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، کل پروازهای فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در خردادماه ۱۴۰۲ نسبت […]

افزایش ۱۸ درصدی پروازهای فرودگاه تبریز

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: تعداد کل پروازهای فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در خرداد امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد افزایش یافت.

برقراری پروازهای ایروان – تبریز

مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی گفت: پروازهای مسیر ایروان از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز آغاز می شود.

اعلام برنامه سازمان هواپیمایی برای جلوگیری از گرانفروشی

سخنگوی سازمان هواپیمایی، برنامه این سازمان برای جلو گیری از گرانفروشی را اعلام کرد و گفت: صاحبان سایت های متخلف که مجوز ندارند با کمک وزارت ارتباطات و قوه قضائیه مشخص می شوند.

ابطال مجوز پروازی ۱۰ شرکت هواپیمایی به دلیل گران‌فروشی

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از ابطال مجوز پروازی ۱۰ شرکت هواپیمایی در برخی مسیرهای داخلی به دلیل گران‌فروشی خبر داد.

  گزارش
ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون! راهکار وصول شارژ ساختمان از راه قانونی سرگردانی آب‌ در خیابان‌های ارومیه! ترفندهای ناتمام سایپا و ایران‌خودرو برای گران‌فروشی! تحلیل رفتار ترافیکی در خیابان های تبریز! روزه سکوت شورای عالی شهرسازی و معماری/ ۸ میلیون مستاجر، منتظر خانه تحول تکنولوژیک در ساخت پل‌های شهری تبریز نوسازی مسکن با کاهش هزینه‌های بالاسری دیوارکشی بورس برای اجرای نهضت ملی مسکن! «مدیریت یکپارچه معدن تا مسکن»، راهکار کاهش قیمت تمام شده ساختمان
  مصاحبه
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است
  یادداشت
نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟! ساخت و ساز غیر مجاز درکدام مناطق تبریز بیشتر است؟ آخرین گمانه زنی ها در خصوص انتخاب هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بررسی گزینه های ریاست نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم آیا مشکل ساختمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی حل می شود؟! تبریز و مدارسی که آب رفتند! احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست! “سازه خبر” رسانه برگزیده رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” شد مسئولان می روند، خبرنگاران هستند!
  جدید ترین اخبار
فرودگاه تبریز پشتیبان گروه هواپیمایی لوفت هانزا شد تعلیق ممنوعیت برقراری پروازهای چارتری به کیش و قشم مسافرت هوایی ۱۸ میلیون نفر در نیمه نخست امسال رشد ۹ درصدی نشست و برخاست هواپیما از فرودگاه تبریز برقراری پرواز تبریز – بوشهر تمام پروازها به نجف لغو شد لغو محدودیت پروازی بین ایران، ارمنستان و آذربایجان لغو تمام پروازها از ایران به مقصد ارمنستان و آذربایجان رشد ۵۸ درصدی تعداد زائران حسینی در بخش هوایی برقراری ۱۰۰ پرواز فوق العاده بین تبریز و مشهد

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir