هواشناسی | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ | Sunday, 26 May , 2024
 هواشناسی

هشدار بارش باران و تگرگ در ۱۸ استان کشور

سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در ۱۸ استان به همراه وزش باد شدید و بارش تگرگ خبر داد.

تداوم بارش‌ها تا روز دوشنبه در اکثر نقاط کشور

سازمان هواشناسی با اعلام اینکه امروز در ۲۲ استان کشور بارش باران پیش‌بینی می‌شود، عنوان کرد: بارش‌ها تا روز دوشنبه در اکثر نقاط کشور تدوام خواهد داشت.

احتمال بارش برف در آذربایجان شرقی

مدیر گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی با اشاره به تداوم بارش ها در استان، گفت: در مناطق سردسیر استان بارش برف انتظار می رود.

فعالیت سامانه بارشی در آذربایجان شرقی تشدید می‌شود

 رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی گفت: با ادامه شرایط ناپایدار فصلی و محلی، فعالیت سامانه بارشی از امروز (پنجشنبه) در این استان تشدید می‌شود.

هشدار زرد هواشناسی تا آخر هفته!

سازمان هواشناسی در پی فعالیت سامانه بارشی با احتمال ایجاد رگبار، رعدوبرق، آب‌گرفتگی معابر و وزش باد شدید، هشدار هواشناسی سطح زرد صادر کرد.

ورود موج جدید بارندگی ها از یک شنبه

سازمان هواشناسی اعلام کرد با خروج موج بارندگی از روز شنبه به طور کامل از کشور، شاهد ورود موج جدید از روز یک شنبه خواهیم بود.

تداوم بارش‌ها تا پنجشنبه

سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی از تداوم بارش‌ها در بیشتر مناطق کشور طی سه روز آینده خبر داد و اعلام کرد: روزهای جمعه و شنبه برای غالب مناطق کشور جوی آرام همراه با افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از دوشنبه

سازمان هواشناسی با تاکید بر تداوم بارش‌ها در بیشتر استان‌ها، از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه خبر داد.

افزایش نسبی دما در کشور

سازمان هواشناسی برای پنج استان رگبار پراکنده و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی و اعلام کرد: طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک رخ خواهد داد.

ورود سامانه‌ بارشی جدید به کشور از سه‌شنبه

براساس اعلام سازمان هواشناسی، از روز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت شاهد ورود موج بارشی جدیدی خواهیم بود که نقاط نیمه غربی کشور را پوشش می‌دهد.

هشدار فعالیت سامانه بارشی تا روز دوشنبه

سازمان هواشناسی امروز (یکم اردیبهشت) برای مناطقی از شمال غرب، ارتفاعات البرزغربی و مرکزی، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی کرد.

پیش‌ بینی بارش برف در ارتفاعات آذربایجان‌شرقی

رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی گفت: از روز جمعه گذر امواج تراز میانی جو موجب کاهش دما، بارش باران و در نواحی سردسیر و ارتفاعات استان بارش برف می‌شود.

ورود سامانه بارشی جدید به کشور در روز جمعه

کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از غرب و شمال غرب به کشور در روز جمعه (۳۱ فروردین) خبر داد.

ورود سامانه بارشی از یکشنبه

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور تا روز شنبه خبر داد.

ورود سامانه بارشی به کشور از شنبه

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: از اواخر روز شنبه (۱۸ فروردین‌ماه) به‌تدریج سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می‌شود.

آذربایجان‌شرقی از فردا بارانی می‌شود

رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی گفت: از عصر شنبه با ورود سامانه بارشی، بارش باران در مناطق گرمسیر و بارش برف در مناطق سردسیر و کوهستانی استان آغاز می‌شود.

تداوم بارش‌های پراکنده در کشور

سازمان هواشناسی از تداوم بارش‌ها تا دوشنبه در برخی از استان‌های کشور خبر داد و برای سه روز آینده وزش باد شدید در شرق کشور را پیش بینی کرد.

فعالیت سامانه بارشی در برخی استان‌های کشور

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا وضعیت جوی استان‌های کشور را تشریح کرد.

پیام مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی هواشناسی

پیام مدیر کل هواشناسی آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی هواشناسی چهارم فروردین مصادف با ۲۳ مارس از طرف سازمان جهانی هواشناسی به عنوان روز جهانی هواشناسی نامگذاری شده است.

ورود سامانه بارشی از ۵ فروردین‌

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران وضعیت هوای کشور از ورود سامانه جدید به کشور و رگبار باران و احتمال بارش تگرگ از روز یکشنبه خبر داد.

ورود سامانه بارشی به ایران طی جمعه و یکشنبه

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: با ورود سامانه بارشی به کشور در روزهای جمعه و یکشنبه (۳ و ۵ فروردین ماه) در بیشتر استان‌ها بارش باران پیش‌بینی می‌شود.

اعلام وضعیت جوی ۱۵ شهر پر مسافر کشور در ۳ روز اول سال ۱۴۰۳

سازمان هواشناسی کشور آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت جوی شهرهای نسبتا پرتردد کشور را سه روز ابتدایی سال نو اعلام کرد.

سامانه بارشی جدید دوشنبه وارد ایران می‌شود

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: سامانه بارشی جدید دوشنبه وارد ایران می‌شود.

سامانه بارشی جدید جمعه وارد ایران می‌شود

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: سامانه بارشی جدید جمعه وارد ایران می‌شود.

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا

 سازمان هواشناسی با اشاره به بارش‌های امروز در نوار شرقی، شمال‌غرب و مناطقی از غرب و مرکز کشور از ورود سامانه بارشی جدید از جنوب‌غرب از روز دوشنبه خبر داد و اعلام کرد: در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه در نیمه شرقی کشور وزش باد شدید و کاهش دما رخ خواهد داد.

  گزارش
”مالک رحمتی” مردی که مولدسازی را از بر بود! ثبت دومین رشد پایین قیمت مسکن در ۷ سال اخیر انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۲ / ” سازه خبر”رسانه برگزیده ۵ جشنواره و سمینار تخصصی بانک ها عامل اصلی گرانی مسکن! رویداد بین المللی فضا و زمان در مسیر جاده ابریشم در تبریز و تهران برگزار شد دست خالی مستاجران و بی‌خیالی بانک‌ها! زمزمه افزایش مالیات بر سازنده های ساختمان پیش‌بینی رشد ساخت‌وساز ایران در ۴ سال آینده پارک حاشیه ای در تبریز، دردی که درمان نمی شود! ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون!
  مصاحبه
انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد! عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر” مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود! گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها
  یادداشت
استاندار شهید در چهار اپیزود به روایت سردبیر “سازه خبر” هفت نکته درباره‌ی‌ تحقق شعار سال ۱۴۰۳ محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بازآفرینی شهری “سازه خبر” ۷ ساله شد اقدام عجولانه شورای شهر تبریز و قهر شهردار! شتاب‌بخشی به نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده با تکیه بر توان حلقه‌های میانی رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟!
  جدید ترین اخبار
هشدار بارش باران و تگرگ در ۱۸ استان کشور تداوم بارش‌ها تا روز دوشنبه در اکثر نقاط کشور احتمال بارش برف در آذربایجان شرقی فعالیت سامانه بارشی در آذربایجان شرقی تشدید می‌شود هشدار زرد هواشناسی تا آخر هفته! ورود موج جدید بارندگی ها از یک شنبه تداوم بارش‌ها تا پنجشنبه ورود سامانه بارشی جدید به کشور از دوشنبه افزایش نسبی دما در کشور ورود سامانه‌ بارشی جدید به کشور از سه‌شنبه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir