بنیاد مسکن | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۲ | Saturday, 2 December , 2023
 بنیاد مسکن

امضای تفاهم‌نامه مقابله با پولشویی در بنیاد مسکن

بنیاد مسکن و مرکز اطلاعات مالی کشور در راستای اجرای قوانین مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم، تفاهم‌نامه امضا کردند که در این مراسم، صالحی رئیس بنیاد مسکن گفت: گردش مالی سنگین بنیاد مسکن با توجه به تنوع اجرای پروژه‌های عمرانی و ماموریت‌های آن در طرح‌های مسکونی و بازسازی مناطق آسیب‌دیده نیازمند نظارت عالیه […]

تهیه طرح هادی روستایی برای ۴۲ هزار روستای بالای ۲۰ هزار خانوار

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بنیاد مسکن تاکنون چند کار محوری نظیر تهیه طرح‌های هادی روستایی انجام داده است که در سطح کشور برای ۴۲ هزار روستای بالای ۲۰ هزار خانوار طرح هادی تهیه شده است.

اتمام اسکلت ۱۴۰۹ واحد نهضت ملی مسکن در آذربایجان غربی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی با تاکید بر رسالت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و توجه دولت مردمی سیزدهم به موضوع مسکن گفت: تاکنون عملیات ساخت یک هزار و ۷۳۱ واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای ماکو، بازرگان، نقده، اشنویه و شاهیندژ با کارگزاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آغاز گردیده […]

۵۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان ساخته می‌شود

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان ملی زمین و مسکن تفاهم کردند که در ازای تحویل اراضی رایگان در روستاها و حریم شهرهای کوچک، ۵۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان ساخته شود.

ساخت ١٧٧ هزار واحد نهضت ملی توسط بنیاد مسکن

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ١٧٧ هزار و ۶٧٧ واحد شهری و روستایی در نهضت ملی مسکن به اتمام رسیده است و ٣۵٣ هزار واحد شهری و روستایی نهضت ملی در دست اجرا داریم.

۱۶۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرها وارد مرحله اجرا شد

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه با تکمیل و تحویل ۹ هزار واحد مسکونی شهری تا پایان امسال رقم واحدهای تحویلی بنیاد در نهضت ملی به ۱۸ هزار واحد شهری می‌رسد، از عملیاتی شدن بیش از ۱۶۵ هزار واحد مسکن در شهرها توسط آن بنیاد خبر داد.

۲۹۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها عملیاتی شد

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرایی شدن بیش از ۲۹۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاهای کشور خبر داد.

ساخت ۵۱۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن

 معاون مسکن شهری بنیاد مسکن با اعلام اینکه تاکنون ۵۱۰ هزار واحد مسکونی توسط این بنیاد در شهرها و روستاها وارد مرحله ساخت شده است، واحدهای شهری آغاز شده طرح را ۱۶۴ هزار واحد برشمرد و مابقی را واحدهای روستایی و واحدهای متعلق به محرومان عنوان کرد.

افتتاح ۴۸ واحد نهضت ملی مسکن در میانه، بستان آباد و سراب توسط بنیاد مسکن

 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: بیش از ۳۱ هزار و ۷۶۲ میلیارد ریال برای بهره برداری از طرح های هفته دولت این بنیاد در استان هزینه شده است.

نیکزاد از بنیاد مسکن رفت

اکبر نیکزاد ۲ سال پس از گرفتن‌مسئولیت ریاست بنیاد مسکن از این‌ سمت تودیع و غلامرضا صالحی به عنوان رییس جدید این بنیاد کار خود را آغاز کرد.

برکناری نیکزاد از بنیاد مسکن

طبق شنیده‌ها «اکبر نیکزاد» از ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برکنار شده‌ است.

تحویل ۱۲۰ هزار خانه ویلایی به مردم

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تاکنون ۱۲۰ هزار مسکن ویلایی در سراسر کشور و در قالب نهضت ملی مسکن به متقاضیان تحویل داده شده است.

افتتاح ۵۰ هزار خانه در هفته دولت

رییس بنیاد مسکن گفت: تعداد ۳۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها را طی هفته دولت افتتاح می‌کنیم. ۲۰ هزار واحد شهری نیز به پیشرفت‌های بالایی رسیده که در صورت پرداخت تسهیلات متمم این تعداد را نیز در بازه زمانی هفته دولت تا سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسانیم.

۱۴۰ هزار مسکن نهضت ملی در کشور افتتاح شد

 معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از افتتاح ۱۴۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در کشور خبر داد.

اجرای طرح نهضت ملی مسکن در آذربایجانشرقی زیرذره بین دیوان محاسبات

جلسه بررسی اقدامات مرتبط با مسکن با محوریت چگونگی اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان در اداره کل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی برگزار شد.

ساخت ۱۴۵ هزار واحد شهری نهضت ملی توسط بنیاد مسکن

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از عملیاتی و اجرایی شدن ساخت بیش از ۱۴۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت مسوولیت این بنیاد خبر داد.

نرخ سود تسهیلات نهضت ملی مسکن ۱۸ درصد می‌شود

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی نهضت ملی مسکن به ۱۸ درصد، پس از تصویب در شورای‌ عالی مسکن خبر داد.

بنیاد مسکن خدمات پروژه های عمرانی شهرک های صنعتی را برعهده گرفت

بنیاد مسکن کنترل کیفی و خدمات آزمایشگاهی پروژه های عمرانی شهرک های صنعتی را به عهده گرفت.

ساخت ۳۹۸ هزار واحد طرح نهضت ملی توسط بنیاد مسکن

رییس بنیاد مسکن گفت: در مجموع ۳۹۷ هزار و ۹۲۸ واحد نهضت ملی در شهرها و روستاها اجرا شده و یا در حال اجراست که ۱۱۹ هزار و ۱۳۹ واحد تکمیل و تحویل شده است.

اولویت ساخت در روستاهای فرسوده

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اولویت ساخت روستاهای فرسوده کشور در سال ۱۴۰۲ خبرداد.

افتتاح۵۰۰ واحد مسکن روستایی در آذربایجان‌غربی

 همزمان با فرا رسیدن سالگرد تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ۵۰۰ واحد مسکونی روستایی همراه با ۱۸ طرح هادی روستایی با ۸۰ میلیارد تومان هزینه در مناطق مختلف استان آذربایجان غربی افتتاح شد.

اجرای نهضت ملی مسکن در بخش شهری از ۱۲۰ هزار واحد عبور کرد

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرایی شدن بیش از ۱۲۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در بخش شهری توسط بنیاد خبر داد.

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان‌شرقی خبر داد:

ورود بنیاد مسکن به نوسازی بافت های فرسوده

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان‌شرقی از ورود بنیاد مسکن به نوسازی بافت های فرسوده در صورت تائید دفتر مرکزی خبر داد.

تصاویر | نشست خبری مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی

نشست خبری حجت الله سروری مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی، به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن با حضور خبرنگاران رسانه ها در تبریز برگزار شد.

سقف تسهیلات مسکن روستایی افزایش نمی‌یابد

معاون بنیاد مسکن انقلاب‌ اسلامی گفت: سقف تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی به دلیل مشکل برخی از روستاییان در بازپرداخت امسال افزایش نمی‌یابد.

  گزارش
ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون! راهکار وصول شارژ ساختمان از راه قانونی سرگردانی آب‌ در خیابان‌های ارومیه! ترفندهای ناتمام سایپا و ایران‌خودرو برای گران‌فروشی! تحلیل رفتار ترافیکی در خیابان های تبریز! روزه سکوت شورای عالی شهرسازی و معماری/ ۸ میلیون مستاجر، منتظر خانه تحول تکنولوژیک در ساخت پل‌های شهری تبریز نوسازی مسکن با کاهش هزینه‌های بالاسری دیوارکشی بورس برای اجرای نهضت ملی مسکن! «مدیریت یکپارچه معدن تا مسکن»، راهکار کاهش قیمت تمام شده ساختمان
  مصاحبه
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است
  یادداشت
نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟! ساخت و ساز غیر مجاز درکدام مناطق تبریز بیشتر است؟ آخرین گمانه زنی ها در خصوص انتخاب هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بررسی گزینه های ریاست نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم آیا مشکل ساختمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی حل می شود؟! تبریز و مدارسی که آب رفتند! احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست! “سازه خبر” رسانه برگزیده رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” شد مسئولان می روند، خبرنگاران هستند!
  جدید ترین اخبار
امضای تفاهم‌نامه مقابله با پولشویی در بنیاد مسکن تهیه طرح هادی روستایی برای ۴۲ هزار روستای بالای ۲۰ هزار خانوار اتمام اسکلت ۱۴۰۹ واحد نهضت ملی مسکن در آذربایجان غربی ۵۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان ساخته می‌شود ساخت ١٧٧ هزار واحد نهضت ملی توسط بنیاد مسکن ۱۶۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرها وارد مرحله اجرا شد ۲۹۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها عملیاتی شد ساخت ۵۱۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن افتتاح ۴۸ واحد نهضت ملی مسکن در میانه، بستان آباد و سراب توسط بنیاد مسکن نیکزاد از بنیاد مسکن رفت

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir