انجام ۲۰۰ هزار متر حفاری و کار ژئوتکنیک در نهضت ملی مسکن | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ | Wednesday, 24 July , 2024
شناسه خبر:69749    ۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۰
انجام ۲۰۰ هزار متر حفاری و کار ژئوتکنیک در نهضت ملی مسکن

 مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: این شرکت در طرح نهضت ملی مسکن با حضور گسترده حدود ۲۰۰ هزار متر کار حفاری و ژئوتکنیک انجام داده است.

به گزارش سازه خبر، «مجید کیانپور» در نشست خبری در محل وزارت راه و شهرسازی از انجام ۹ میلیون آزمایش توسط این شرکت در دولت سیزدهم خبر داد.

وی گفت: این شرکت در حوزه‌های مختلف پایش کنترل کیفیت در قالب یک‌هزار و ۷۰۰ قرارداد با پروژه عمرانی در مدت سه سال ۹ میلیون آزمایش انجام داد و هر سال ۳۰ تا ۵۰ درصد افزایش خدمات به ثبت رسانید.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خاطرنشان‌کرد: اکنون ۷۵۰ نوع خدمت به شرکت‌های پیمانکاری و کارفرمایان شامل ۳۷ سازمان دولتی ارائه می‌شود که ۲۷ درصد خدمات این شرکت به سایر دستگاه‌های اجرایی، ۴۸ درصد به وزارت راه و شهرسازی و بقیه به بخش خصوصی ارائه می‌شود.

کیانپور تاکید کرد: اثری که خدمات این شرکت بر روی کیفیت و بالا بردن عمر مفید پروژه‌ها انجام می‌گذارد، منجر به افزایش عمر مفید و ارتقای استانداردها و کمک به توسعه پایدار کشور می‌شود و می‌تواند رمز توسعه همه‌جانبه در زیرساخت‌های کشور باشد.

وی ادامه‌داد: ۱۷۰ واحد محلی در پروژه‌های عمرانی راه اندازی شده است و ۱۰۷ هزار کیلومتر از راه‌ها و شریان‌های اصلی توسط اسکنر جاده‌ای و غیره توسط این شرکت پایش شده است.

به گفته این مقام مسئول، ۱۸ هزار کیلومتر برداشت آزادراهی با توجه به چگونگی نگهداری در راه‌های اصلی انجام و یک‌هزار و ۲۰۰ کیلومتر شاخص ناهمواری راه‌ها انجام شده است.

کیانپور از برگزاری نزدیک به ۳۵۰ هزار نفر- ساعت دوره آموزشی برای مهندسان و کارشناسان سایر دستگاه‌های اجرایی با هدف به روز رسانی ناظران فنی حاضر در پروژه‌ها خبر داد.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir