اردبیل | پایگاه سازه خبر
پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ | Thursday, 1 June , 2023
 اردبیل

ارتباط جاده‌ای استان اردبیل از مسیر سرچم برقرار شد

 مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیـل گفت: کنارگذر پل آسیب دیده محور اردبیـل- سرچم در کیلومتر ۵۵ محدوده بنیادآباد تکمیل و عبور و مرور از آن برقرار شد.

معاون دادگستری اردبیل:

۸۰۰۰ رأی کمیسیون ماده ۱۰۰ اجرا نشده است

معاون و نماینده دادگستری استان اردبیل در کمیسیون ماده ۱۰۰ گفت: هشت هزار رأی قطعی کمیسیون ماده ۱۰۰ هنوز اجرایی و عملیاتی نشده است.

ارتفاع برف در آلوارس اردبیل به ۴۵ سانتی‌متر رسید+ تصاویر

برفِ بهاری اردبیل در بیست‌وپنجمین روز از اردیبهشت ۱۴۰۲ در حالی‌که بهار به نصفه رسیده، جلوه‌ی خاصی به طبیعت بخش‌های مختلف استان بخشید.

تأمین کامل ریل راه‌آهن اردبیل – میانه به ارزش ۵۰۰میلیارد تومان

در نشست ملی ویژه پیگیری راه‌آهن اردبیل – میانه مقرر شد ریل این پروژه به صورت کامل و به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان توسط ذوب‌آهن اصفهان تامین شود.

تائید نهایی ۴۰ هزار متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در استان اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: از بین کل ثبت‌نام کنندگان طرح نهضت ملی مسکن ۳۹ هزار و ۵۸۳ متقاضی در این استان تایید نهایی شدند.

تردد در محور پونل به خلخال فقط با زنجیرچرخ!

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده رضوانشهر گفت: بدنبال تغییرات ناگهانی جوی و بارش برف در ارتفاعات این شهرستان، هم اکنون محور پونل به خلخال از محدوده روستای ییلاقی زندانه تا گردنه الماس این شهرستان پوشیده از برف است.

تامین ۵۸۰ میلیارد تومان برای تکمیل بزرگراه اردبیل – سرچم

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: امسال بیش از ۵۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه اردبیل – سرچم اختصاص یافته است.

اختصاص ۳۸۵۰میلیارد ریال اسناد خزانه به راه‌آهن اردبیل

با پیگیری‌های استاندار اردبیل سه هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال اسناد خزانه به پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه اختصاص یافت.

۱۰۰۰ هکتار زمین برای احداث مسکن در اردبیل تامین شد

مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان اردبیل گفت: با تامین یک هزار هکتار زمین برای احداث ۲۵ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن اجرای این برنامه در اردبیل تسریع می‌شود.

تامین زمین مورد نیاز برای ساخت ۲۶ هزار واحد مسکن در اردبیل

مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان اردبیل از تامین زمین مورد نیاز برای ساخت ۲۶ هزار واحد مسکن در اردبیل خبر داد و گفت: عملیات ساخت این واحدها بزودی شروع می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی:

ساخت و ساز در بافت‌های فرسوده شهرها تسهیل شد

 وزیر راه و شهرسازی گفت: با بخشنامه‌ای که اخیرا به تمام استان‌های کشور ابلاغ شده است، روند ساخت و ساز و نوسازی در بافت‌های فرسوده آسان‌تر شد.

توضیح فرماندار مشگین شهر در مورد فعال شدن گسل تالش و تبریز

فرماندار مشگین‌شهر گفت: تمام شایعات منتشر شده در فضای مجازی درباره وقوع زلزله در روزهای آینده در این شهرستان بی‌اساس است.

تزریق بیش از ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار جدید به پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه

استاندار اردبیل با بیان اهمیت تکمیل و ارتقای زیرساخت‌ها برای پیشرفت استان گفت: با تزریق ۲ هزار و ۷۰ میلیارد ریال اعتبار جدید به پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه، مجموع اعتبارات هزینه‌ شده برای این پروژه طی سه ماه گذشته به چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال رسید.

سازمان پایش کیفی پروژه‌های عمرانی کشور تشکیل شود

مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان اردبیل ضمن تاکید بر لزوم حذف هرگونه موازی‌کاری‌ در نظارت بر ساخت و سازها و پروژه‌های عمرانی، خواستار تمرکز قدرت حاکمیتی و نظارتی در سازمانی تحت عنوان “سازمان پایش کیفی پروژه‌های عمرانی کشور” شد.

۱۸۰ واحد مسکن در استان اردبیل آماده تحویل به متقاضیان شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی ۱۸۰ واحد مسکن طرح نهضت ملی در این استان به اتمام رسیده و آماده تحویل به متقاضیان است.

لزوم تدوین تفاهم‌نامه‌ مشترک مراکز استان‌های شمالغرب کشور برای مواقع بحران

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل بر لزوم تدوین تفاهم نامه ای بین مراکز استان‌های شمالغرب کشور تاکید کرد و گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه چهار استان شمالغرب نه تنها در مواقع بحران بلکه در دیگر موارد نیز می‌توانند همکاری داشته باشند.

بارش برف در راه های خلخال به اسالم و پونل

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای خلخال با اشاره به بارش برف و بروز یخبندان از مسیرهای ارتباطی استان اردبیل به گیلان از رانندگان عبوری از این مسیرها خواست با احتیاط کامل رانندگی کنند و حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

اتصال استان اردبیل به شبکه ریلی کشور تا پایان سال مالی ۱۴۰۱

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور راه‌آهن اردبیل-میانه را یکی از پنج پروژه اولویت‌دار دولت دانست و گفت: این پروژه با هدف اتصال استان اردبیل به شبکه ریلی کشور اجرا شده و تا پایان سال مالی ۱۴۰۱ به بهره‌برداری می‌رسد.

آسفالت ۷۰ کیلومتر از مسیر چهاربانده اردبیل-سرچم

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات آسفالت ۷۰ کیلومتر از پروژه تعریض و چهاربانده کردن مسیر اردبیل – سرچم امسال اجرا می‌شود.

تبریز، الگویی مناسب برای اردبیل

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی اردبیل در بازدید از بازارچه‌های تحت نظارت سازمان میادین شهرداری تبریز گفت: تبریز الگویی مناسب برای ساماندهی و بهسازی بازارچه‌ها در اردبیل است.

پایان عملیات حفاری تونل دوم اردبیل-آستارا

عملیات حفاری تونل شمالی حیران در مسیر پرتردد اردبیل- آستارا طی مدت ۱۶ ماه در حالی به پایان رسیده است که بر اساس اظهارات مدیر کل راه وشهرسازی استان اردبیل در صورت تامین اعتبارات، این تونل طی یک سال آینده زیر بار ترافیک می‌رود.

تونل الماس در گردنه اسالم به خلخال احداث می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: زمینه لازم برای احداث تونل و حذف گردنه الماس در مسیر راه خلخال به اسالم فراهم شده و این پروژه به محض موافقت سازمان برنامه و بودجه با ردیف ۲۳ آغاز خواهد شد.

محمدی مدیرعامل کشت و صنعت مغان شد

 قاسم محمدی طی آیینی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان معرفی شد.

آغاز عملیات اجرایی ۱۰۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از آغاز عملیات اجرایی یک هزار و احد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در اردبیل خبر داد.

تکمیل راه آهن میانه -اردبیل نیازمند ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت ۹۰ درصدی راه آهن اردبیل-میانه خبر داد و گفت: تکمیل این پروژه نیازمند دو هزار میلیارد تومان اعتبار است.

  گزارش
خاک‌خوری ۳۰ ساله اصلاح قانون کنترل و نظارت ساختمان بانک‌ها به جای مسکن «مال‌» می‌سازند برترین دانشگاه‌های جهان در رشته “معماری” تخمین وقوع احتمالی زلزله/هوش مصنوعی و نقش حیوانات نهضت ملی مسکن در انتظار وام بانکی رتبه ششم آذربایجان شرقی در تعداد شرکت های دانش بنیان کشور تشریح چالش‌ها و الزامات حکمرانی شهروندی در آذربایجان شرقی مروری بر تجربه کشورهای دنیا و ایران در مالیات بر خانه های خالی جزئیات وام ۴ میلیارد تومانی مسکن جوانان اجباری شدن کد رهگیری معاملات مسکن از امسال
  مصاحبه
پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود اتصال ایستگاه خاوران به ایستگاه تبریز با تهاتر نفت / طرح پیاده راه جمهوری نیازمند تغییر است/ به موضوع ارجاع کار در نظام مهندسی ورود می کنم آذربایجان شرقی نیازمند پروژه های بنیادی است / ضرورت اتصال ایستگاه راه آهن خاوران به ایستگاه تبریز/ ماده ۲۷ باطل نشده است نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه تفاوت دارد / شاید انفجار هسته ای قوی بتواند گسلی را فعال کند وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است / وقوع انفجار شایعه است اجرای پروژه های عمرانی در تبریز با پیوست فرهنگی و بر اساس نیاز مردم/ نگرانی در مورد پروژه شهید فروزنده وجود ندارد اجرای۱۰۰ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیاردی بخش خصوصی در آذربایجان شرقی رانت اطلاعاتی، گلوگاه فساد نظام مهندسی آذربایجان شرقی / ایراد سامانه ” تندیس” کاملا محرز است
  یادداشت
ازپوشه های خالی   تا  چلوکباب عالی! نان جداگرهای لرزه ای در تبریز برای کیست؟! موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟! چه کسی برای عضویت در شورای انتظامی نظام مهندسی مناسب است؟ ایستادگی رمز موفقیت ” سازه خبر” ” سازه خبر” ۶ ساله شد برگزاری انتخابات گروه های تخصصی نظام مهندسی آذربایجان شرقی در هاله ای ابهام! زلزله خوی و یک سوال از نظام مهندسی ساختمان! حواسمان هست که نمک نمی پاشید
  جدید ترین اخبار
ارتباط جاده‌ای استان اردبیل از مسیر سرچم برقرار شد ۸۰۰۰ رأی کمیسیون ماده ۱۰۰ اجرا نشده است ارتفاع برف در آلوارس اردبیل به ۴۵ سانتی‌متر رسید+ تصاویر تأمین کامل ریل راه‌آهن اردبیل – میانه به ارزش ۵۰۰میلیارد تومان تائید نهایی ۴۰ هزار متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در استان اردبیل تردد در محور پونل به خلخال فقط با زنجیرچرخ! تامین ۵۸۰ میلیارد تومان برای تکمیل بزرگراه اردبیل – سرچم اختصاص ۳۸۵۰میلیارد ریال اسناد خزانه به راه‌آهن اردبیل ۱۰۰۰ هکتار زمین برای احداث مسکن در اردبیل تامین شد تامین زمین مورد نیاز برای ساخت ۲۶ هزار واحد مسکن در اردبیل

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir