اردبیل | پایگاه سازه خبر
دوشنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۲ | Monday, 25 September , 2023
 اردبیل

وزش باد و گرد و خاک در آذربایجان‌شرقی و اردبیل

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در اطلاعیه‌ای از رگبار باران، رعد و برق، تگرگ، وزش باد شدید و گرد و خاک در استان‌های آذربایجان‌شرقی و اردبیل خبر داد.

ساخت مسکن در استان اردبیل ۲.۵ برابر مسکن مهر

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۲.۵ برابر طرح مسکن مهر در۲ سال اخیر پروژه نهضت ملی مسکن در اردبیل شروع شده است.

بهره برداری از ۴۷ کیلومتر از بزرگراه اردبیل-سرچم تا پایان سال

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در صورت تامین اعتبار لازم ۴۷ کیلومتر از بزرگراه اردبیل – سرچم تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره مندی از ظرفیت قانون جهش تولید مسکن برای مسکن کارکنان وزارت علوم

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از بهره مندی از ظرفیت قانون جهش تولید مسکن برای مسکن کارکنان وزارت علوم خبر داد و گفت: رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در خصوص توجه به نیروی انسانی کارنامه قابل قبولی در میان دانشگاه های کشور دارد.

آغاز عملیات احداث تونل الماس در جاده اسالم- خلخال

فرماندار خلخال از تجهیز کارگاه احداث تونل در جاده اسالم به خلخال خبر داد و گفت: این پروژه مهم جنوب استان طی هفته جاری با حضور مسئولین کشوری و استانی کلنگ زنی خواهد شد.

پیگیری برای اتصال راه آهن بستان‌آباد- سراب- اردبیل

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر راه آهن اردبیل – میانه پیگیر اتصال شبکه ریلی بستان‌آباد -سراب -نیر به اردبیل هم هستیم.

تکمیل تونل دوم حیران نیازمند ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تکمیل تونل دوم حیران نیازمند ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار است که در صورت تامین منابع، امکان افتتاح آن در سال جاری وجود دارد.

تامین زمین مورد نیاز برای احداث ۳۲ هزار واحد مسکن در استان اردبیل

– مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تامین زمین برای احداث ۳۲ هزار و ۳۴۰ واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن در ۱۵ شهر این استان خبر داد.

راه آهن اردبیل – میانه نیمه دوم امسال تکمیل می‌شود

معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه‌های شرکت ساخت گفت: منابع مالی برای طرح مهم راه آهن اردبیل – میانه اختصاص یافته است و تلاش می‌کنیم تا این پروژه بسیار سخت و فنی را در نیمه دوم سال جاری به پایان برسانیم.

تزریق ۳۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه راه‌آهن اردبیل

استاندار اردبیل از اختصاص سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به پروژه راه آهن اردبیل خبر داد.

اجرای ۵۰ هزار میلیارد ریال طرح مشارکتی در اردبیل

شهردار اردبیل گفت: ۵۰ هزار میلیارد ریال پروژه مشارکتی در اردبیل در دست اجرا است که بخشی از آنها در مرحله تعیین تکلیف است.

ارتباط جاده‌ای استان اردبیل از مسیر سرچم برقرار شد

 مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیـل گفت: کنارگذر پل آسیب دیده محور اردبیـل- سرچم در کیلومتر ۵۵ محدوده بنیادآباد تکمیل و عبور و مرور از آن برقرار شد.

معاون دادگستری اردبیل:

۸۰۰۰ رأی کمیسیون ماده ۱۰۰ اجرا نشده است

معاون و نماینده دادگستری استان اردبیل در کمیسیون ماده ۱۰۰ گفت: هشت هزار رأی قطعی کمیسیون ماده ۱۰۰ هنوز اجرایی و عملیاتی نشده است.

ارتفاع برف در آلوارس اردبیل به ۴۵ سانتی‌متر رسید+ تصاویر

برفِ بهاری اردبیل در بیست‌وپنجمین روز از اردیبهشت ۱۴۰۲ در حالی‌که بهار به نصفه رسیده، جلوه‌ی خاصی به طبیعت بخش‌های مختلف استان بخشید.

تأمین کامل ریل راه‌آهن اردبیل – میانه به ارزش ۵۰۰میلیارد تومان

در نشست ملی ویژه پیگیری راه‌آهن اردبیل – میانه مقرر شد ریل این پروژه به صورت کامل و به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان توسط ذوب‌آهن اصفهان تامین شود.

تائید نهایی ۴۰ هزار متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در استان اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: از بین کل ثبت‌نام کنندگان طرح نهضت ملی مسکن ۳۹ هزار و ۵۸۳ متقاضی در این استان تایید نهایی شدند.

تردد در محور پونل به خلخال فقط با زنجیرچرخ!

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده رضوانشهر گفت: بدنبال تغییرات ناگهانی جوی و بارش برف در ارتفاعات این شهرستان، هم اکنون محور پونل به خلخال از محدوده روستای ییلاقی زندانه تا گردنه الماس این شهرستان پوشیده از برف است.

تامین ۵۸۰ میلیارد تومان برای تکمیل بزرگراه اردبیل – سرچم

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: امسال بیش از ۵۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه اردبیل – سرچم اختصاص یافته است.

اختصاص ۳۸۵۰میلیارد ریال اسناد خزانه به راه‌آهن اردبیل

با پیگیری‌های استاندار اردبیل سه هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال اسناد خزانه به پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه اختصاص یافت.

۱۰۰۰ هکتار زمین برای احداث مسکن در اردبیل تامین شد

مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان اردبیل گفت: با تامین یک هزار هکتار زمین برای احداث ۲۵ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن اجرای این برنامه در اردبیل تسریع می‌شود.

تامین زمین مورد نیاز برای ساخت ۲۶ هزار واحد مسکن در اردبیل

مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان اردبیل از تامین زمین مورد نیاز برای ساخت ۲۶ هزار واحد مسکن در اردبیل خبر داد و گفت: عملیات ساخت این واحدها بزودی شروع می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی:

ساخت و ساز در بافت‌های فرسوده شهرها تسهیل شد

 وزیر راه و شهرسازی گفت: با بخشنامه‌ای که اخیرا به تمام استان‌های کشور ابلاغ شده است، روند ساخت و ساز و نوسازی در بافت‌های فرسوده آسان‌تر شد.

توضیح فرماندار مشگین شهر در مورد فعال شدن گسل تالش و تبریز

فرماندار مشگین‌شهر گفت: تمام شایعات منتشر شده در فضای مجازی درباره وقوع زلزله در روزهای آینده در این شهرستان بی‌اساس است.

تزریق بیش از ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار جدید به پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه

استاندار اردبیل با بیان اهمیت تکمیل و ارتقای زیرساخت‌ها برای پیشرفت استان گفت: با تزریق ۲ هزار و ۷۰ میلیارد ریال اعتبار جدید به پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه، مجموع اعتبارات هزینه‌ شده برای این پروژه طی سه ماه گذشته به چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال رسید.

سازمان پایش کیفی پروژه‌های عمرانی کشور تشکیل شود

مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان اردبیل ضمن تاکید بر لزوم حذف هرگونه موازی‌کاری‌ در نظارت بر ساخت و سازها و پروژه‌های عمرانی، خواستار تمرکز قدرت حاکمیتی و نظارتی در سازمانی تحت عنوان “سازمان پایش کیفی پروژه‌های عمرانی کشور” شد.

  گزارش
ثبت زلزله کشکسرای در محل تلاقی ۳ گسل سکونت ۲۰ میلیون نفر در بافت فرسوده کشور فضای سبز تبریز در بوته نقد شورای اسلامی شهر ساخت مسکن بهترین مقصد برای ارزهای آزاد شده کره‌جنوبی قفل بافت فرسوده با طرح کلید به کلید باز می‌شود بازخوانی شدیدترین زلزله معاصر ایران چرا مالیات خانه‌ها و خودروهای لوکس دریافت نمی‌شود؟ خواب زمستانی بانکها در تابستان کاری نهضت ملی مسکن! بررسی زمینه‌ها و دلایل تخلفات ساختمانی در شهرها پیش‌بینی تخریب ۶۰ درصد ساختمان‌های کشور با زلزله ۷ ریشتری!
  مصاحبه
برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است تلاش برای تامین رضایت سازندگان و ساکنین پروژه ها / اهل تعامل هستم / همه اعضای هیئت مدیره تلاش می کنند پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود
  یادداشت
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست! “سازه خبر” رسانه برگزیده رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” شد مسئولان می روند، خبرنگاران هستند! ازپوشه های خالی   تا  چلوکباب عالی! نان جداگرهای لرزه ای در تبریز برای کیست؟! موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟! چه کسی برای عضویت در شورای انتظامی نظام مهندسی مناسب است؟ ایستادگی رمز موفقیت ” سازه خبر” ” سازه خبر” ۶ ساله شد
  جدید ترین اخبار
وزش باد و گرد و خاک در آذربایجان‌شرقی و اردبیل ساخت مسکن در استان اردبیل ۲.۵ برابر مسکن مهر بهره برداری از ۴۷ کیلومتر از بزرگراه اردبیل-سرچم تا پایان سال بهره مندی از ظرفیت قانون جهش تولید مسکن برای مسکن کارکنان وزارت علوم آغاز عملیات احداث تونل الماس در جاده اسالم- خلخال پیگیری برای اتصال راه آهن بستان‌آباد- سراب- اردبیل تکمیل تونل دوم حیران نیازمند ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار تامین زمین مورد نیاز برای احداث ۳۲ هزار واحد مسکن در استان اردبیل راه آهن اردبیل – میانه نیمه دوم امسال تکمیل می‌شود تزریق ۳۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه راه‌آهن اردبیل

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir