اردبیل | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ | Sunday, 26 May , 2024
 اردبیل

بیله‌سوار نقطه آغاز منطقه آزاد تجاری اردبیل شد

فرماندار بیله‌سوار مغان از انتخاب این شهرستان به عنوان نقطه آغاز اجرای منطقه آزاد تجاری استان اردبیل خبر داد و گفت: این اقدام ارزشمند دولت مردمی زمینه توسعه عمومی استان اردبیل و شهرستان مرزی بیله‌سوار را به همراه خواهد داشت.

گردنه حیران مسدود شد

 گردنه حیران در پی بارش شدید برف تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

بهسازی ۳۴ کیلومتر از بزرگراه اردبیل-سرچم

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: امسال با تامین اعتبارات لازم ۳۴ کیلومتر بزرگراه اردبیل –سرچم بهسازی شد.

زلزله بیله‌سوار در اردبیل را لرزاند

زلزله نسبتا شدیدی بیله‌سوار مغان در شمال استان اردبیل در مرز جمهوری آذربایجان را لرزاند.

اختصاص ۵۰ میلیارد تومان برای بازآفرینی شهری اردبیل

شهردار اردبیل از اختصاص و تزریق ۵۰ میلیارد تومان اعتبار با مساعدت شرکت بازآفرینی شهری ایران، برای اجرای پروژه‌های بازآفرینی شهری در اردبیل خبر داد.

پلمپ ۲۷۱ دفتر مشاور املاک متخلف در شهرستان اردبیل

دادستان مرکز استان از پلمپ تعداد ۲۷۱ دفتر مشاور املاک متخلف در شهرستان اردبیل خبر داد.

پروژه احداث تونل خلخال-اسالم فعال است

فرماندار خلخال گفت: پروژه احداث تونل در مسیر راه ارتباطی خلخال به اسالم فعال بوده و پیمانکار با بکارگیری چند دستگاه ماشین‌آلات سنگین در حال اجرای پروژه است.

وزش باد و گرد و خاک در آذربایجان‌شرقی و اردبیل

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در اطلاعیه‌ای از رگبار باران، رعد و برق، تگرگ، وزش باد شدید و گرد و خاک در استان‌های آذربایجان‌شرقی و اردبیل خبر داد.

ساخت مسکن در استان اردبیل ۲.۵ برابر مسکن مهر

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۲.۵ برابر طرح مسکن مهر در۲ سال اخیر پروژه نهضت ملی مسکن در اردبیل شروع شده است.

بهره برداری از ۴۷ کیلومتر از بزرگراه اردبیل-سرچم تا پایان سال

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در صورت تامین اعتبار لازم ۴۷ کیلومتر از بزرگراه اردبیل – سرچم تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره مندی از ظرفیت قانون جهش تولید مسکن برای مسکن کارکنان وزارت علوم

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از بهره مندی از ظرفیت قانون جهش تولید مسکن برای مسکن کارکنان وزارت علوم خبر داد و گفت: رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در خصوص توجه به نیروی انسانی کارنامه قابل قبولی در میان دانشگاه های کشور دارد.

آغاز عملیات احداث تونل الماس در جاده اسالم- خلخال

فرماندار خلخال از تجهیز کارگاه احداث تونل در جاده اسالم به خلخال خبر داد و گفت: این پروژه مهم جنوب استان طی هفته جاری با حضور مسئولین کشوری و استانی کلنگ زنی خواهد شد.

پیگیری برای اتصال راه آهن بستان‌آباد- سراب- اردبیل

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: علاوه بر راه آهن اردبیل – میانه پیگیر اتصال شبکه ریلی بستان‌آباد -سراب -نیر به اردبیل هم هستیم.

تکمیل تونل دوم حیران نیازمند ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تکمیل تونل دوم حیران نیازمند ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار است که در صورت تامین منابع، امکان افتتاح آن در سال جاری وجود دارد.

تامین زمین مورد نیاز برای احداث ۳۲ هزار واحد مسکن در استان اردبیل

– مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تامین زمین برای احداث ۳۲ هزار و ۳۴۰ واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن در ۱۵ شهر این استان خبر داد.

راه آهن اردبیل – میانه نیمه دوم امسال تکمیل می‌شود

معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه‌های شرکت ساخت گفت: منابع مالی برای طرح مهم راه آهن اردبیل – میانه اختصاص یافته است و تلاش می‌کنیم تا این پروژه بسیار سخت و فنی را در نیمه دوم سال جاری به پایان برسانیم.

تزریق ۳۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه راه‌آهن اردبیل

استاندار اردبیل از اختصاص سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به پروژه راه آهن اردبیل خبر داد.

اجرای ۵۰ هزار میلیارد ریال طرح مشارکتی در اردبیل

شهردار اردبیل گفت: ۵۰ هزار میلیارد ریال پروژه مشارکتی در اردبیل در دست اجرا است که بخشی از آنها در مرحله تعیین تکلیف است.

ارتباط جاده‌ای استان اردبیل از مسیر سرچم برقرار شد

 مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیـل گفت: کنارگذر پل آسیب دیده محور اردبیـل- سرچم در کیلومتر ۵۵ محدوده بنیادآباد تکمیل و عبور و مرور از آن برقرار شد.

معاون دادگستری اردبیل:

۸۰۰۰ رأی کمیسیون ماده ۱۰۰ اجرا نشده است

معاون و نماینده دادگستری استان اردبیل در کمیسیون ماده ۱۰۰ گفت: هشت هزار رأی قطعی کمیسیون ماده ۱۰۰ هنوز اجرایی و عملیاتی نشده است.

ارتفاع برف در آلوارس اردبیل به ۴۵ سانتی‌متر رسید+ تصاویر

برفِ بهاری اردبیل در بیست‌وپنجمین روز از اردیبهشت ۱۴۰۲ در حالی‌که بهار به نصفه رسیده، جلوه‌ی خاصی به طبیعت بخش‌های مختلف استان بخشید.

تأمین کامل ریل راه‌آهن اردبیل – میانه به ارزش ۵۰۰میلیارد تومان

در نشست ملی ویژه پیگیری راه‌آهن اردبیل – میانه مقرر شد ریل این پروژه به صورت کامل و به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان توسط ذوب‌آهن اصفهان تامین شود.

تائید نهایی ۴۰ هزار متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در استان اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: از بین کل ثبت‌نام کنندگان طرح نهضت ملی مسکن ۳۹ هزار و ۵۸۳ متقاضی در این استان تایید نهایی شدند.

تردد در محور پونل به خلخال فقط با زنجیرچرخ!

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده رضوانشهر گفت: بدنبال تغییرات ناگهانی جوی و بارش برف در ارتفاعات این شهرستان، هم اکنون محور پونل به خلخال از محدوده روستای ییلاقی زندانه تا گردنه الماس این شهرستان پوشیده از برف است.

تامین ۵۸۰ میلیارد تومان برای تکمیل بزرگراه اردبیل – سرچم

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: امسال بیش از ۵۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه اردبیل – سرچم اختصاص یافته است.

  گزارش
”مالک رحمتی” مردی که مولدسازی را از بر بود! ثبت دومین رشد پایین قیمت مسکن در ۷ سال اخیر انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۲ / ” سازه خبر”رسانه برگزیده ۵ جشنواره و سمینار تخصصی بانک ها عامل اصلی گرانی مسکن! رویداد بین المللی فضا و زمان در مسیر جاده ابریشم در تبریز و تهران برگزار شد دست خالی مستاجران و بی‌خیالی بانک‌ها! زمزمه افزایش مالیات بر سازنده های ساختمان پیش‌بینی رشد ساخت‌وساز ایران در ۴ سال آینده پارک حاشیه ای در تبریز، دردی که درمان نمی شود! ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون!
  مصاحبه
انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد! عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر” مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود! گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها
  یادداشت
استاندار شهید در چهار اپیزود به روایت سردبیر “سازه خبر” هفت نکته درباره‌ی‌ تحقق شعار سال ۱۴۰۳ محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بازآفرینی شهری “سازه خبر” ۷ ساله شد اقدام عجولانه شورای شهر تبریز و قهر شهردار! شتاب‌بخشی به نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده با تکیه بر توان حلقه‌های میانی رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟!
  جدید ترین اخبار
بیله‌سوار نقطه آغاز منطقه آزاد تجاری اردبیل شد گردنه حیران مسدود شد بهسازی ۳۴ کیلومتر از بزرگراه اردبیل-سرچم زلزله بیله‌سوار در اردبیل را لرزاند اختصاص ۵۰ میلیارد تومان برای بازآفرینی شهری اردبیل پلمپ ۲۷۱ دفتر مشاور املاک متخلف در شهرستان اردبیل پروژه احداث تونل خلخال-اسالم فعال است وزش باد و گرد و خاک در آذربایجان‌شرقی و اردبیل ساخت مسکن در استان اردبیل ۲.۵ برابر مسکن مهر بهره برداری از ۴۷ کیلومتر از بزرگراه اردبیل-سرچم تا پایان سال

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir