عکس | پایگاه سازه خبر
دوشنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۲ | Monday, 25 September , 2023
 عکس

تصاویر|رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی میزبان “سازه خبر”

“دکتر یوسف زندی”رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی میزبان سردبیر و اعضای هیئت تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به گفتگو پیرامون فعالیت های بنیاد نخبگان در سطح استان و برنامه های در دست اقدام پرداخت.

تصاویر|معاون مسکن و‌ ساختمان راه و شهرسازی آذربایجان شرقی میزبان”سازه خبر”

“جعفر حسن زاده” معاون مسکن و‌ ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی میزبان سردبیر و اعضای هیئت تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به گفتگو پیرامون مسائل مطرح شده پرداخت.

تصاویر|برگزاری اختتامیه رویداد رسانه ای “تبریز نگار”

مراسم اختتامیه نخستین رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” به همت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با تجلیل از رسانه های برگزیده در خانه هنرمندان تبریز برگزار شد و از پوستر دومین رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” رونمایی شد.

تصاویر|مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی میهمان ” سازه خبر”

«مهدی جمالوندی»مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی  میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و ضمن دیدار با “ سید حسین هاشمی” مدیر مسئول و اعضای هیئت تحریریه این رسانه از نزدیک با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد.

تصاویر| برج تاریخی یانقین تبریز

برج آتش‌نشان (یانقین) تبریز یکی از آثار تاریخی مربوط به دورهٔ قاجاریان به ارتفاع ۲۳ متر در شهر تبریز است که نبش خیابان خاقانی و خیابان بهادری این شهر قرار دارد  که در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۷۷ با شمارهٔ ثبت ۲۰۱۱ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.این برج که دارای هشت نورگیر در جهات مختلف است در قدیم کارکرد دیده‌بانی […]

تصاویر|دیدار مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی با کمیته اجرایی رویداد “فضا و زمان”

احمد حمزه زاده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی به همراه وحید نواداد معاون میراث فرهنگی این اداره کل با اعضای کمیته اجرایی رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم که ۱۸ شهریور لغایت ۳۰ مهر سال جاری در تبریز برگزار خواهد شد دیدار کرد.

تصاویر | عمارت تاریخی “ساعت تبریز”

کاخ تاریخی شهرداری تبریز یا برج ساعت تبریز از بناهای تاریخی شهر تبریز است که ساخت آن از سال ۱۳۱۴ تا ۱۳۱۸ هجری خورشیدی در محل گورستان متروک و مخروبهٔ کوی نوبر، با نظارت مهندسان آلمانی و در زمان ریاست شهرداری ارفع‌الملک جلیلی و با بودجهٔ ۲٬۵۰۰٬۰۰۰ ریال انجام شد.

تصاویر|دیدار رئیس کمیسیون معماری مجمع شهرداران ایران با کمیته اجرایی رویداد ” فضا و زمان”

دکتر محمد عزتی رییس کمیسیون معماری و شهرسازی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و معاون شهرسازی و معماری شهرداری کلانشهر تبریز با اعضای کمیته اجرایی رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم که ۱۸ شهریور لغایت ۳۰ مهر سال جاری در تبریز برگزار خواهد شد دیدار کرد.

تصاویر | دیدار رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز با کمیته اجرایی رویداد ” فضا و زمان”

یاسین بجانی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز با اعضای کمیته اجرایی رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم که ۱۸ شهریور لغایت ۳۰ مهر سال جاری در تبریز برگزار خواهد شد دیدار کرد.

تصاویر| سومین نشست خبری شهردار تبریز

سومین نشست خبری یعقوب هوشیار شهردار کلانشهر تبریز با حضور اصحاب رسانه در ساختمان مرکزی شهرداری تبریز برگزار شد.

تصاویر | دیدار رئیس مجلس با رؤسای سازمان‌های نظام مهندسی

دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با روسای سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور دیدار کرد.

تصاویر|دیدار مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با رئیس نظام مهندسی استان

امیر بخشی زاده مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با رضا دیزجی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان دیدار کرد و در خصوص برنامه های در دست اقدام و فعالیت های مشترک دو ارگان گفتگو و تبادل نظر صورت گرفت.

تصاویر| دیدار معاون سیاسی استاندارآذربایجان شرقی با کمیته اجرایی رویداد بین المللی «فضا و زمان»

دکتر تراب محمدی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با جمعی از اعضای کمیته اجرایی رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم که ۱۸ شهریور لغایت ۳۰ مهر سال جاری در تبریز برگزار خواهد شد دیدار کرد.

تصاویر| بهسازی فضای بیرونی مقبره الشعرای تبریز

بهسازی و سنگفرش فضای بیرونی مقبره الشعرای تبریز در حال اجرا می باشد.

تصاویر|دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با کمیته اجرایی رویداد بین المللی «فضا و زمان»

دکتر آرش رنجبران رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با جمعی از اعضای کمیته اجرایی رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم دیدار کرد. در این دیدار دکتر علی ابراهیم زاده و دکتر محمد علی توکلی دو عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز حضور داشتند.

تصاویر | تشریح ابعاد برگزاری رویداد بین المللی «فضا و زمان» توسط رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز

دکتر سجاد پاکزاد رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز ابعاد برگزاری رویداد بین المللی علمی- فرهنگی «فضا و زمان» ایران در جاده ابریشم را که طی شهریور و مهر سال جاری در کلانشهر تبریز برگزار خواهد شد تشریح کرد.

تصاویر | هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی میزبان “سازه خبر”

دکتر رضا دیزجی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به همراه دکتر بیتا باقری، مهندس احمد طالب نژاد، مهندس رویا صادقی و دکتر شهاب آدم نوه سی دیگر اعضای هیئت رئیسه این سازمان میزبان مدیرمسئول و خبرنگاران پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بودند و پیرامون […]

تصاویر | رییس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز میهمان ” سازه خبر”

“یاسین بجانی” رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و ضمن دیدار با “مهندس سید حسین هاشمی” مدیر مسئول این رسانه از نزدیک با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد و […]

تصاویر | مدیرعامل سازمان حمل ونقل ریلی تبریز میزبان ” سازه خبر”

یعقوب وحیدکیا مدیرعامل سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری تبریز میزبان مدیرمسئول و اعضای هیئت نحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور بود و به سوالات آنها پاسخ داد.

تصاویر | مشاور فناوری استاندار آذربایجان شرقی میزبان ” سازه خبر”

عبدالرضا فلاح مشاور و نماینده تام‌الاختیار استاندار آذربایجان شرقی در حوزه فناوری، نوآوری، اقتصاد دانش‌بنیان و منطقه ویژه علم و فناوری در کاخ استانداری میزبان سردبیر و اعضای تحریریه پایگاه ” سازه خبر” بود و به سوالات آنها پاسخ داد.

تصاویر | نشست خبری مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی

نشست خبری حجت الله سروری مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی، به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن با حضور خبرنگاران رسانه ها در تبریز برگزار شد.

تصاویر | پروژه نیمه کاره متروکه در مرکز تبریز

پروژه نیمه کاره و متروکه ای با وسعت بالا که سالهاست در مرکز تبریز و پشت مسجد کبود این شهر واقع شده است و به زباله دان تبدیل شده و برای ساکنین اطراف آن خطرآفرین بوده و باعث سلب آسایش آنها شده است.

تصاویر| وضعیت نامناسب کنسولگری سابق آلمان در تبریز

کنسولگری سابق آلمان در تبریز که دیوار آن در جریان مسیرگشایی یک خیابان توسط شهرداری تبریز تخریب شده است در وضعیت نامناسبی به سر می برد. این کنسولگری در محله بارون آواک تبریز در سال ۱۹۰۰ میلادی تأسیس شده است. کنسولگری سابق آلمان در تبریز که بعدها مدرسه سمیه در آن مستقر شد به شمارهٔ ۳۳۲۸۰ در تاریخ […]

تصاویر | معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان شرقی میزبان ” سازه خبر”

دکتر جبارعلی ذاکری معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان شرقی میزبان مدیر مسئول و هیئت تحریریه پایگاه ” سازه خبر”  نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه در خصوص وضعیت اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان، نهضت ملی مسکن، روند ساخت و ساز در استان و […]

تصاویر | بازدید استاندار آذربایجان شرقی از محله سرخاب تبریز

عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی به همراه احمد حمزه زاده مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و یعقوب هوشیار شهردار تبریز از محله سرخاب این شهر بازدید کرده و از نزدیک مسائل و مشکلات  مردم ساکن در این منطقه را مشاهده نمود.

  گزارش
ثبت زلزله کشکسرای در محل تلاقی ۳ گسل سکونت ۲۰ میلیون نفر در بافت فرسوده کشور فضای سبز تبریز در بوته نقد شورای اسلامی شهر ساخت مسکن بهترین مقصد برای ارزهای آزاد شده کره‌جنوبی قفل بافت فرسوده با طرح کلید به کلید باز می‌شود بازخوانی شدیدترین زلزله معاصر ایران چرا مالیات خانه‌ها و خودروهای لوکس دریافت نمی‌شود؟ خواب زمستانی بانکها در تابستان کاری نهضت ملی مسکن! بررسی زمینه‌ها و دلایل تخلفات ساختمانی در شهرها پیش‌بینی تخریب ۶۰ درصد ساختمان‌های کشور با زلزله ۷ ریشتری!
  مصاحبه
برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است تلاش برای تامین رضایت سازندگان و ساکنین پروژه ها / اهل تعامل هستم / همه اعضای هیئت مدیره تلاش می کنند پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود
  یادداشت
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست! “سازه خبر” رسانه برگزیده رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” شد مسئولان می روند، خبرنگاران هستند! ازپوشه های خالی   تا  چلوکباب عالی! نان جداگرهای لرزه ای در تبریز برای کیست؟! موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟! چه کسی برای عضویت در شورای انتظامی نظام مهندسی مناسب است؟ ایستادگی رمز موفقیت ” سازه خبر” ” سازه خبر” ۶ ساله شد
  جدید ترین اخبار
تصاویر|رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی میزبان “سازه خبر” تصاویر|معاون مسکن و‌ ساختمان راه و شهرسازی آذربایجان شرقی میزبان”سازه خبر” تصاویر|برگزاری اختتامیه رویداد رسانه ای “تبریز نگار” تصاویر|مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی میهمان ” سازه خبر” تصاویر| برج تاریخی یانقین تبریز تصاویر|دیدار مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی با کمیته اجرایی رویداد “فضا و زمان” تصاویر | عمارت تاریخی “ساعت تبریز” تصاویر|دیدار رئیس کمیسیون معماری مجمع شهرداران ایران با کمیته اجرایی رویداد ” فضا و زمان” تصاویر | دیدار رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز با کمیته اجرایی رویداد ” فضا و زمان” تصاویر| سومین نشست خبری شهردار تبریز

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir