مصاحبه | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۸ | Sunday, 26 May , 2019
 مصاحبه

پروفسور حسین زاده دلیر در گفتگو با سازه خبر عنوان کرد:

“میدان چایی” ناجی تبریز در برابر سیل/ آبهای سطحی مشکل اساسی تبریز است

پروفسور کریم حسین زاده دلیر گفت : میدان چایی تبریز مسیل اصلی این شهر بوده و سیل احتمالی را به خارج شهر هدایت می کند.

رئیس سابق نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با سازه خبر:

منتقدان دستاوردهای بنده را به نام خود زدند / شهرداری تبریز انتظارات را پایین آورده است

بهرام چاوشی میمان تحریریه پایگاه سازه خبر بود و در خصوص سازمان نظام مهندسی ساختمان، انتقادات به عملکردش در دوران ریاست وی بر سازمان، عملکرد شهرداری تبریز و وضعیت آینده ساخت و ساز سخن گفت و به اعلام نظر پرداخت.

معاون قضایی دادگستری آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با سازه خبر تاکید کرد:

برخورد قاطع با اهمال در شهرداری /شهرداری ها به پیشگیری از ساخت ساز غیر مجاز توجهی ندارند

معاون قضایی دادگستری آذربایجان شرقی از بی توجهی شهرداری ها به موضوع پیشگیری از ساخت ساز غیر مجاز ابراز تاسف کرد و بر برخورد قاطعانه با اهمال و سهل انگاری در شهرداری تاکید کرد.

در گفتگوی اختصاصی با سازه خبر

بهرام چاووشی روسای ادوار نظام مهندسی آذربایجان شرقی را به مناظره دعوت کرد

بهرام چاووشی رئیس سابق سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی روسای ادوار نظام مهندسی ساختمان استان را به مناظره دعوت کرد.

رئیس شورای انتظامی نظام مهندسی استان در گفتگوی اختصاصی با سازه خبر عنوان کرد:

استحکام بنا عامل محرومیت مهندسان / اکثر پیمانکاران عمرانی آذربایجان شرقی ورشکست شده اند

مهندس سید صادق موسوی، مهمان تحریریه پایگاه سازه خبر بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه تخصصی صنعت راه و ساختمان در خصوص تخلفات مهندسان، عملکرد هیئت مدیره نظام مهندسی، رکود پروژه های عمرانی و ساختمان سازی و وضعیت پیمانکاران عمرانی پاسخ داد.

عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگو با سازه خبر:

رئیس نظام مهندسی باید مجری مصوبات هیئت مدیره باشد / ضرورت توجه بیشتر به قانون در نظام مهندسی

عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه بیشتر به قانون در دوره هشتم هئیت مدیره تاکید کرد.

عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگو با سازه خبر:

بروکراسی در نظام مهندسی باید کاهش یابد / رئیس نظام مهندسی باید تمام وقت خود را وقف سازمان نماید

عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بر لزوم همدلی اعضا و دوری از جناح گرایی جهت نیل به اهداف عالی نظام مهندسی در دوره هشتم هیئت مدیره تأکید کرد.

وزیر راه و شهرسازی دولت نهم و دهم:

مسکن مهر سهم ۱۷ میلیون ایرانی از سفره انقلاب بود/ جانمایی مسکن مهر در دوره آخوندی در دهه ۷۰ انجام شده بود

وزیر راه و شهرسازی دولت نهم و دهم با بیان اینکه افتخار می‌کنم فحش مسکن مهر به من می‌دهند اما دولت در کنار این مغلطه‌گویی‌ها بگوید ۲۰ هزار میلیارد تومانی که در پروژه مسکن مهر برگشت کجا هزینه شده است، گفت: جانمایی مسکن مهر در دهه ۷۰ در دوره وزارت آقای آخوندی انجام شد. می‌گویند […]

رئیس بسیج مهندسین معماری و عمران آذربایجان شرقی در گفتگو با سازه خبر:

نگاه شهرداری تبریز به تمام نقاط شهر یکسان نیست / چالش های نظام مهندسی با برنامه ریزی حل می شود/ پرورش مهندس متعهد دغدغه بسیج مهندسی

رئیس بسیج مهندسین معماری و عمران آذربایجان شرقی به گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سازه خبر پرداخت و در خصوص سازمان نظام مهندسی ساختمان، شورای اسلامی و شهرداری تبریز و ضرورت پرورش مهندسان متعهد به اظهار نظر پرداخت.

دکتر علیرضا معتمد نیا در گفتگو با سازه خبر:

مهندسان به افراد پاکدست، حرفه ای و با سابقه رای دهند

دکترعلیرضا معتمد نیا گفت: مهندسان در انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به کاندیداهای پاکدست، حرفه ای و با سابقه رای دهند.

دکتر رسول درسخوان در گفتگو با سازه خبر:

مهندسان به کاندیداهایی رای دهند که به اصول فنی تسلط داشته و پایبند باشند

دکتر رسول درسخوان گفت: مهندسان به کاندیداهایی رای دهند که به کارتیمی و صنفی اعتقاد داشته باشند.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی:

افزایش ۲۶ درصدپروازهای فرودگاه تبریز/ در هفته دو نوبت پرواز از فرودگاه سهند انجام می شود

مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی به تشریح دستآوردهای ۵ ساله این اداره کل در حوزه پروژه های عمرانی و افزایش مسافر فرودگاه‌های استان پرداخت.

معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:

تشریح خدمات وزارت راه و شهرسازی در شهرهای جدید/ جزئیات دستور کار ساخت نسل نوی شهرهای جدید

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شبکه حمل و نقل سریع، کارآمد و ارزان قیمت، نیاز فوری در شهرهای جدید است گفت: مشکل اتصال راحت ساکنان شهرهای جدید به شهرهای مادر همواره به عنوان یکی از مشکلات این شهرها به شمار می‌رود، در این راستا ساخت «مترو »، احداث معابر بزرگراهی و آزادراهی باید در دستور کار قرار گیرد.

در گفتگو با مدیرکل ساخت و توسعه شمال غرب مطرح شد؛

بررسی اقدامات شرکت ساخت در آذربایجان شرقی/ احداث ۳۳۰ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در استان

مدیرکل ساخت و توسعه شمال غرب شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور آخرین وضعیت پروژه‌های مربوط به این منطقه در حوزه استان آذربایجان شرقی را تشریح کرد.

علی عبدالعلی زاده:

مهندسان مقصران اصلی فساد در نظام‌مهندسی هستند / مهندسان به‌صورت جدی وارد انتخابات شوند

وزیر مسکن و شهرسازی دوران اصلاحات گفت: مشکل اصلی سازمان نظام‌مهندسی ناشی از درآمد بالا یا فساد برخی از متصدیان نیست بلکه مربوط به حضور بسیار کمرنگ و بی‌تفاوتی اعضا به انتخابات هیئت ریسه سازمان نظام‌مهندسی است.

مدیر کل راه‌‌آهن آذربایجان عنوان کرد:

آذربایجان پیشتاز در حمل و نقل حومه‌ای ریلی / پیشرفت ۸۵درصدی خط آهن میانه – تبریز

بخش ریلی استان آذربایجان شرقی با توجه به موقعیت استراتژیکی که در امر صادرات و واردات دارد طی چند سال اخیر روند روبه رشدی داشته و توانسته فعالیت چشمگیری داشته باشد.

عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با سازه خبر:

بخشنامه های آقای آخوندی کارشناسی شده نیست/ معتقد به حذف ارجاع نظارت هستم/ باید به شهین باهر فرصت داده شود

دکتر رضا دیزجی عضو هئیت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی میهمان تحریریه پایگاه سازه خبر بود و به بیان نظرات خود در خصوص بخشنامه های اخیر وزیر راه و شهرسازی، عملکرد شهرداری تبریز و… پرداخت.

عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با سازه پرس:

هدف وزیر راه و شهرسازی حذف نظام مهندسی است / عملکرد شهین باهر در شهرداری تبریز متوسط است

مهندس بهلول تقی زاده عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجانشرقی مهمان پایگاه خبری سازه پرس بود و درگفت و گویی صمیمی و با بیانی صریح به سوالات خبرنگاران این رسانه تخصصی حوزه راه و ساختمان شمالغرب کشور حول مسائلی از قبیل بخشنامه های اخیر وزیر راه و شهرسازی و تبعات آنها و نیز […]

عضو هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با سازه پرس:

نظام مهندسی متولی اشتغالزایی برای مهندسان نیست/ اجرای بخشنامه ها باعث تضعیف نظام مهندسی در ساخت و ساز می شود

مهندس غلامحسین بابایی عضو هئیت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی میهمان هیئت تحریریه پایگاه خبری سازه پرس بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه تخصصی حوزه راه و ساختمان شمالغرب کشور در خصوص بخشنامه های اخیر وزیر راه و شهرسازی پاسخ داد.

دکتر علی اصغر شعردوست در گفتگوی اختصاصی با سازه پرس:

توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم

دکتر علی اصغر شعردوست میهمان تحریریه پایگاه خبری سازه پرس بود و در خصوص تبریز، رویداد تبریز ۲۰۱۸، نگاه دولتها به تبریز، شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز و اینکه برای تبریز چه باید کرد با خبرنگاران این پایگاه خبری تخصصی به گفتگو پرداخت.

استاد دانشگاه تبریز در گفتگوی اختصاصی با سازه پرس:

اجرای ابلاغیه های وزیر راه وشهرسازی جلو فساد را می گیرد / انتصاب شهین باهر سیاسی بود

  مهندس محمد رضا رسول زاده استاد دانشگاه تبریز و از معماران برجسته کشور و تبریز میهمان پایگاه خبری سازه پرس بود و در خصوص علاقه اش به رشته معماری، تاریخ معماری، تبریز و مسائل آن، ابلاغیه های وزیر راه و شهرسازی و … به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداخت.

عضو علی البدل هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگو با سازه پرس:

عدم اجرای درست ابلاغیه های وزیر باعث بروز دلالی می شود / اجرای مبحث ۱۹ در ساختمانها جدی گرفته شود

رویا صادقی عضو علی البدل هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در رشته برق میهمان پایگاه خبری سازه پرس بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه تخصصی حوزه راه و ساختمان شمالغرب کشور پاسخ داد.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفتگوی اختصاصی با سازه پرس:

رویداد ۲۰۱۸ برای تبریز زود بود / شهین باهر نباید به بوسنی سفر می کرد/ اکبرنژاد توصیه برادرش را نکرده

دکتر سعید دباغ نیکو خصلت عضو شورای اسلامی شهر تبریز میهمان هیئت تحریریه پایگاه خبری سازه پرس بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه تخصصی حوزه راه و ساختمان پاسخ داد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با سازه پرس:

مهندسان باید مهارت آموزی کنند / اجرای طرح های استاد و شاگردی، تکاپو و کارورزی در اولویت

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی گفت: مهندسان برای ورود به بازار کار باید مهارت آموزی کنند و در این راستا سازمان از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.

عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در گفتگوی اختصاصی با سازه پرس:

مشکلات نظام مهندسی با بخشنامه حل نمی شود / شهین باهر رویه های زائد شهرداری را حذف کند

میر سعید موسوی در سال ۱۳۵۷ در تبریز متولد شد. مدرک مهندسی کارشناسی ارشد معماری خود را به صورت پیوسته از دانشگاه آزاد اسلامی تبریز دریافت کرد و سپس در مقطع دکترا و رشته شهرسازی وارد دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران شد و همزمان به عضویت هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز درآمد. […]

  گزارش
عقب‌نشینی از تعیین سقف اجاره‌بها/وزارت راه:فقط شاخص ارائه می‌دهیم پیشنهادات شگفت انگیز برای بازسازی کلیسای نوتردام+ تصاویر نسخه‌پیچی غلط برای مسکن/تشدید شکاف طبقاتی نتیجه وام شناور خرید ۱۲ استان کشور با زلزله‌های بزرگتر از ۳ لرزیدند استراتژی های آمریکایی برای مقابله با تغییرات زیست محیطی در شهرها + تصاویر معمار هرم موزه لوور درگذشت معرفی۱۰ شغل برتر برای فارغ التحصیلان / خبری از عمران و معماری نیست! سریعترین قطار جهان رونمایی شد ارزیابی بازار مسکن بعد از بازگشت قیمت به آگهی‌ها سیاستی که بازارمسکن راویران کرد/ غفلت از مالیات برای مهار سوداگری
  مصاحبه
“میدان چایی” ناجی تبریز در برابر سیل/ آبهای سطحی مشکل اساسی تبریز است منتقدان دستاوردهای بنده را به نام خود زدند / شهرداری تبریز انتظارات را پایین آورده است برخورد قاطع با اهمال در شهرداری /شهرداری ها به پیشگیری از ساخت ساز غیر مجاز توجهی ندارند بهرام چاووشی روسای ادوار نظام مهندسی آذربایجان شرقی را به مناظره دعوت کرد استحکام بنا عامل محرومیت مهندسان / اکثر پیمانکاران عمرانی آذربایجان شرقی ورشکست شده اند رئیس نظام مهندسی باید مجری مصوبات هیئت مدیره باشد / ضرورت توجه بیشتر به قانون در نظام مهندسی بروکراسی در نظام مهندسی باید کاهش یابد / رئیس نظام مهندسی باید تمام وقت خود را وقف سازمان نماید مسکن مهر سهم ۱۷ میلیون ایرانی از سفره انقلاب بود/ جانمایی مسکن مهر در دوره آخوندی در دهه ۷۰ انجام شده بود نگاه شهرداری تبریز به تمام نقاط شهر یکسان نیست / چالش های نظام مهندسی با برنامه ریزی حل می شود/ پرورش مهندس متعهد دغدغه بسیج مهندسی مهندسان به افراد پاکدست، حرفه ای و با سابقه رای دهند
  یادداشت
چرا ارومیه از پرداخت عوارض معاف است ولی تبریز نه؟! هیچ نامی بی‌حقیقت دیده‌ای؟ دماوند خاموش است رفع مشکل مسکن در گرو حل مسایل کلان اقتصادی مسکن کلید “رونق تولید” پاسخ به سه سؤال درباره رابطه رونق تولید و معیشت مردم صرفه‌جویی سالانه ۱۹ هزار میلیارد تومان با اجرای مبحث ۱۹ ساختمان سازه خبر دو ساله شد لزوم نگاه تحقیقاتی به پروژه‌­های اجرایی حوزه نگهداری راه گذر از تحریم ها با ظرفیت منطقه آزاد ارس
  جدید ترین اخبار
“میدان چایی” ناجی تبریز در برابر سیل/ آبهای سطحی مشکل اساسی تبریز است منتقدان دستاوردهای بنده را به نام خود زدند / شهرداری تبریز انتظارات را پایین آورده است برخورد قاطع با اهمال در شهرداری /شهرداری ها به پیشگیری از ساخت ساز غیر مجاز توجهی ندارند بهرام چاووشی روسای ادوار نظام مهندسی آذربایجان شرقی را به مناظره دعوت کرد استحکام بنا عامل محرومیت مهندسان / اکثر پیمانکاران عمرانی آذربایجان شرقی ورشکست شده اند رئیس نظام مهندسی باید مجری مصوبات هیئت مدیره باشد / ضرورت توجه بیشتر به قانون در نظام مهندسی بروکراسی در نظام مهندسی باید کاهش یابد / رئیس نظام مهندسی باید تمام وقت خود را وقف سازمان نماید مسکن مهر سهم ۱۷ میلیون ایرانی از سفره انقلاب بود/ جانمایی مسکن مهر در دوره آخوندی در دهه ۷۰ انجام شده بود نگاه شهرداری تبریز به تمام نقاط شهر یکسان نیست / چالش های نظام مهندسی با برنامه ریزی حل می شود/ پرورش مهندس متعهد دغدغه بسیج مهندسی مهندسان به افراد پاکدست، حرفه ای و با سابقه رای دهند

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir