مصاحبه | پایگاه سازه خبر
دوشنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۲ | Monday, 25 September , 2023
 مصاحبه

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی گفت: برای جذب و نگهداشت نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد.

معاون مسکن و‌ ساختمان راه و شهرسازی استان در گفتگو با “سازه خبر”:

ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی

معاون مسکن و‌ ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان خبر داد.

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی گفت:پیشرفت پروژه های مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول در این زمینه است.

معاون معماری و شهرسازی شهردار تبریز:

رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود

معاون معماری و شهرسازی شهردار تبریز گفت: برگزاری رویداد بین المللی “فضا و زمان” درمسیر جاده ابریشم باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود.

معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی:

نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت:نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم مهم و غیرقابل انکار است. به گزارش سازه خبر به نقل از روابط عمومی رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم، دکتر تراب محمدی در دیدار با جمعی از اعضای کمیته اجرایی این رویداد بین الملی با بیان این مطلب افزود: […]

رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز:

برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است

رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز گفت: برگزاری رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم یک حرکت بسیار مهم و تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است.

رئیس نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر” عنوان کرد:

تلاش برای تامین رضایت سازندگان و ساکنین پروژه ها / اهل تعامل هستم / همه اعضای هیئت مدیره تلاش می کنند

دکتر رضا دیزجی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به همراه دکتر بیتا باقری، مهندس احمد طالب نژاد، مهندس رویا صادقی و دکتر شهاب آدم نوه سی دیگر اعضای هیئت رئیسه این سازمان میزبان مدیرمسئول و خبرنگاران پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بودند و پیرامون […]

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار

“یاسین بجانی” رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و از نزدیک با روند فعالیت های  این رسانه دیجیتال آشنا شد و به گفتگوی اختصاصی با آن پرداخت.

مدیرعامل مترو تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود

یعقوب وحیدکیا مدیرعامل سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری تبریز میزبان مدیرمسئول و اعضای هیئت نحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور بود و به سوالات آنها پاسخ داد.

مشاور فناوری استاندار آذربایجان سرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود

عبدالرضا فلاح مشاور و نماینده تام‌الاختیار استاندار آذربایجان شرقی در حوزه فناوری، نوآوری، اقتصاد دانش‌بنیان و منطقه ویژه علم و فناوری در کاخ استانداری میزبان سردبیر و اعضای تحریریه پایگاه ” سازه خبر” بود و به سوالات آنها پاسخ داد.

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

اتصال ایستگاه خاوران به ایستگاه تبریز با تهاتر نفت / طرح پیاده راه جمهوری نیازمند تغییر است/ به موضوع ارجاع کار در نظام مهندسی ورود می کنم

دکتر جبارعلی ذاکری معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان شرقی میزبان مدیر مسئول و هیئت تحریریه پایگاه ” سازه خبر”  نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه پاسخ داد.

مشاور فنی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

آذربایجان شرقی نیازمند پروژه های بنیادی است / ضرورت اتصال ایستگاه راه آهن خاوران به ایستگاه تبریز/ ماده ۲۷ باطل نشده است

“مهندس احد راشد” مشاور فنی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به گفتگوی اختصاصی با این رسانه پرداخت.

متخصص ژئوفیزیک و زلزله‌شناسی در گفتگو با ” سازه خبر”:

نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه تفاوت دارد / شاید انفجار هسته ای قوی بتواند گسلی را فعال کند

عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز و متخصص ژئوفیزیک و زلزله‌شناسی گفت:نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه از نظر جهت و تاثیرگذاری با هم متفاوت است.

استاد دانشگاه تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر” :

وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است / وقوع انفجار شایعه است

استاد دانشگاه تبریز گفت: با توجه به وجود گسلهای حساس در منطقه وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

اجرای پروژه های عمرانی در تبریز با پیوست فرهنگی و بر اساس نیاز مردم/ نگرانی در مورد پروژه شهید فروزنده وجود ندارد

“دکتر سامان احمدزاده” معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، ضمن دیدار و گفتگو با مدیرمسئول و اعضای هیئت تحریریه” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال در خصوص پروژه های عمرانی در دست اجرا و برنامه های آتی معاونت فنی و عمرانی در کلانشهر تبریز پاسخ داد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

اجرای۱۰۰ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیاردی بخش خصوصی در آذربایجان شرقی

دکتر احمد حمزه زاده، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی میزبان مدیرمسئول و اعضای هیئت تحریریه” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری پاسخ داد.

عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

رانت اطلاعاتی، گلوگاه فساد نظام مهندسی آذربایجان شرقی / ایراد سامانه ” تندیس” کاملا محرز است

“دکتر شهرام کاشانی اصلی” عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری، راه و ساختمان شمالغرب کشور حضور یافت و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال پاسخ داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

تشکیل بیش از ۹۵درصد کلاسهای دانشگاه آزاد تبریز / ساختمان ۵۸ کلاسه پایدار اما نیازمند مقاوم سازی است

دکتر آرش رنجبران رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی به مناسبت ۱۶ آذر “روز دانشجو” و در چهلمین سال تاسیس این دانشگاه به گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور پرداخت.

رئیس اداره بازآفرینی شهری راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در گفتگو با ” سازه خبر”:

زمین های شهرک جوانان تبریز مورد تائید است

رئیس اداره بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت:زمین های شهرک جوانان تبریز مورد تائید بوده و برای ساخت و ساز در آن منطقه مشکلی وجود ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز: در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”

وجود تحرکات مثبت در شورا و عملکرد شهردار تبریز / عده ای از دودستگی ها سود می برند!/ ایجاد اداره کل آب و انرژی در شهرداری تبریز

احد صادقی رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری و عضو شورای اسلامی شهر تبریز میهمان تحریریه ” سازه خبر” بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه تخصصی حوزه شهری پاسخ داد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

مقاومت هیئت مدیره شهر شهریار برای واگذاری زمین به نهضت ملی مسکن / وجود بی عدالتی در ارجاع کار در نظام مهندسی آذربایجان شرقی

دکتر امیر بخشی زاده مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی به همراه معاونین خود میزبان مدیر مسئول و اعضای هیئت تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور بود و در خصوص وضعیت کنونی نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی، پروژه های بازآفرینی شهری در استان، سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی […]

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

تامین ۴۰ هزار میلیارد ریال برای نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی توسط بانک مسکن

دکتر “امیر رنجبریان”  مدیر شعب بانک مسکن در آذربایجان شرقی  با خبرنگاران ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور دیدار کرد و در خصوص عملکرد بانک مسکن در استان در زمینه تامین اعتبار اجرای طرح های مسکن از جمله نهضت ملی مسکن، نوسازی بافت فرسوده، مسکن مهر و … در سطح […]

رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در گفتگو با ” سازه خبر”:

تلاش برای ایجاد عدالت در ارجاعات و سالم سازی محیط کارشناسی

مهندس “محمدحسن محقق” رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی میزبان مدیر مسئول و خبرنگاران  ” سازه خبر” بود و به سوالات آنها پیرامون فعالیت های این کانون در سطح استان پاسخ داد.

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

امکان همکاری بنیاد مسکن با بخش خصوصی برای اجرای نهضت ملی مسکن

مهندس “حجت الله سروری” مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با مهندس “سید حسین هاشمی” مدیر مسئول و اعضای تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور دیدار کرد و در خصوص وضعیت پروژه های نهضت ملی مسکن، پروژه های مسکن روستایی و احداث مسکن در سطح استان به گفتگو […]

مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان راه و شهرسازی در گفتگو با “سازه خبر”:

بازرسان نظام مهندسی ساختمان هم مشمول بخشنامه دو سال فعالیت حرفه ای می شوند

مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: بازرسان سازمان نظام مهندسی ساختمان هم مشمول بخشنامه دو سال فعالیت حرفه ای و اشتغال به امور فنی به مدت ۵ سال در ۱۰ سال اخیر می شوند.

  گزارش
ثبت زلزله کشکسرای در محل تلاقی ۳ گسل سکونت ۲۰ میلیون نفر در بافت فرسوده کشور فضای سبز تبریز در بوته نقد شورای اسلامی شهر ساخت مسکن بهترین مقصد برای ارزهای آزاد شده کره‌جنوبی قفل بافت فرسوده با طرح کلید به کلید باز می‌شود بازخوانی شدیدترین زلزله معاصر ایران چرا مالیات خانه‌ها و خودروهای لوکس دریافت نمی‌شود؟ خواب زمستانی بانکها در تابستان کاری نهضت ملی مسکن! بررسی زمینه‌ها و دلایل تخلفات ساختمانی در شهرها پیش‌بینی تخریب ۶۰ درصد ساختمان‌های کشور با زلزله ۷ ریشتری!
  مصاحبه
برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است تلاش برای تامین رضایت سازندگان و ساکنین پروژه ها / اهل تعامل هستم / همه اعضای هیئت مدیره تلاش می کنند پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود
  یادداشت
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست! “سازه خبر” رسانه برگزیده رویداد رسانه ای ” تبریز نگار” شد مسئولان می روند، خبرنگاران هستند! ازپوشه های خالی   تا  چلوکباب عالی! نان جداگرهای لرزه ای در تبریز برای کیست؟! موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟! چه کسی برای عضویت در شورای انتظامی نظام مهندسی مناسب است؟ ایستادگی رمز موفقیت ” سازه خبر” ” سازه خبر” ۶ ساله شد
  جدید ترین اخبار
برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است تلاش برای تامین رضایت سازندگان و ساکنین پروژه ها / اهل تعامل هستم / همه اعضای هیئت مدیره تلاش می کنند پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir