شورای شهر | پایگاه سازه خبر
پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ | Thursday, 1 June , 2023
 شورای شهر

۱۰ نامگذاری جدید در معابر و اماکن عمومی شهر تبریز

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز از نامگذاری ۱۰ معبر شهری در کمیته نامگذاری معابر و اماکن شهری خبر داد.

دبیرخانه توسعه دیپلماسی شهر تبریز تشکیل می‌شود

مصوبه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز مبنی بر تاسیس دبیرخانه توسعه دیپلماسی شهر تبریز در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر به تصویب نهایی رسید.

رأی موافق شورای اسلامی شهر تبریز برای راه‌اندازی کارخانه نوآوری

کلیات تفاهم نامه شهرداری تبریز مبنی بر مشارکت شهرداری در ایجاد کارخانه نوآوری با رای موافق ۱۲ عضو شورای اسلامی شهر همراه بود که حاکی از توجه شورای ششم به اهمیت موضوع نوآوری و اهتمام در این راستا است.

الزام شهرداری تبریز به تدوین برنامه راهبردی و عملیاتی برای پنج سال آینده

اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه امروز با قید یک فوریت به الزام شهرداری تبریز نسبت به تدوین برنامه راهبردی و عملیاتی برای پنج سال پیش رو رای مثبت دادند.

غیبت ۷ عضو شورای شهر تبریز در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی

۷ عضو شورای اسلامی شهر تبریز در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی غیبت داشتند.

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تبریز:

ابهامات شهرک جوانان تبریز با شرکت نمودار برطرف شود

لوایح مربوط به اسدگولی و شهرک جوانان در جلسه امروز کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برگزاری جلسه کمیسیون عمران شورای شهر تبریز با محوریت آسفالت و میادین

آخرین وضعیت پروژه های میدان معلم، میدان آذربایجان و میدان قراملک در پنجاه و هفتمین جلسه کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز تشریح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مطالبه کارگران شهرداری تبریز در روز کارگر و استقبال اعضای شورای اسلامی شهر

همزمان با روز کارگر و به مناسبت گرامیداشت مقام کارگر، مراسم سفیران پاکی با حضور ۱۵۰۰ نفر ازپاکبانان شریف و زحمت کش شهرداری تبریز، مدیران شهرداری، رئیس و دو عضو شورای اسلامی شهر در مرکز همایش‌های بین‌الملی خاوران برگزار شد. به گزارش سازه خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی، رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در این […]

انتحاب دبیر های علمی و اجرایی دومین جشنواره‌ی«تبریز ما»

دبیر علمی و دبیر اجرایی دومین جشنواره‌ی رسانه‌ای-پژوهشی «تبریز ما» انتخاب شدند.

دبیر کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی تبریز:

ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه ۱۰ تبریز وحشتناک است

دبیر کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز گفت: موضوع ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه ۱۰ بحث دیگری است که به صورت وحشتناک در حال گسترش بوده و ساخت و ساز غیرمجاز این منطقه را رو به فنا کرده است.

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تبریز :

خدمات شهری تبریز به حال خود رها شده است / ساخت و سازهای غیر مجاز بیداد می کنند

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز گفت:متاسفانه حوزه خدمات شهری به حال خود رها شده و ساخت و سازهای غیر مجاز در برخی از مناطق شهر بیداد می کنند.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار

“یاسین بجانی” رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و از نزدیک با روند فعالیت های  این رسانه دیجیتال آشنا شد و به گفتگوی اختصاصی با آن پرداخت.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز:

بده و بستانی با شهردار تبریز ندارم

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: دستمان به استیضاح عادت نکرده چون استیضاح برای زمانی است که طرف مقابل فرق مدیریت شهری و پلیس بازی را نداند و مدیریت شهری به معنای تعامل با اقشار و افراد مختلف است و در دوره فعلی این مهم به درستی در حال انجام است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز:

نارضایتی شهروندان از وضعیت نابه سامان تونل انرژی تبریز

عضو شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد: عدم تکمیل تونل انرژی تبریز موجب نارضایتی شهروندان شده است.

صدور مجوز ۲۲۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت به قطار شهری و اتوبوسرانی تبریز

دو فوریت لایحه شهرداری تبریز در خصوص تجویز تأمین مالی پروژه‌های قطار شهری و شرکت واحد اتوبوسرانی از طریق انتشار اوراق مشارکت مصوب شورای شهر در بودجه سال ۱۴۰۲ تصویب شد.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز:

محاسبه به‌روز تعرفه عوارض محلی تبریز بر اساس قانون جدید درآمد پایدار

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: بر اساس قانون جدید درآمد پایدار، تعرفه عوارض محلی شهرداری‌ها به‌روز محاسبه شده و نمی‌توان تعرفه سال جاری را به فروردین سال آینده تعمیم داد.

طرح اعمال سیاست‌های تشویقی بخشودگی جرایم اسناد شهرداری تبریز ابلاغ شد

طرح  دوفوریتی اعمال سیاست‌های تشویقی بخشودگی جرایم اسناد شهرداری تبریز(مشتمل بر ماده واحده و ۳ تبصره) که در صد و بیست و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز پس از ارائه به تصویب رسید، با تصویب در هیئت تطبیق مصوبات شهرستان تبریز، جهت اجرا به شهرداری کلانشهر تبریز ابلاغ شد.

اعطای تسهیلات برای خانوارهای ساکن در بافت حاشیه‌ای تبریز

پیشنهاد شهردار تبریز مبنی بر اعطای تسهیلات به خانوارهای حاشیه‌نشین جهت ساماندهی ۴۸ هکتار بافت ناکارآمد مورد تصویب شورای اسلامی شهر قرار گرفت.

کلیات بودجه ۲۰ هزار میلیارد تومانی شهرداری تبریز تصویب شد

شهردار تبریز از تصویب کلیات بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری تبریز با ۲۰ هزار میلیارد تومان خبر داد.

یادداشت

آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟!

برخورد عضو شورای اسلامی شهر تبریز با یکی از خبرنگاران  رسانه های این شهر در صحن شورا این سوال را به اذهان متبادر کرد که آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟!

مشاور حقوقی شورای اسلامی شهر تبریز ابقا شد

احمد یوسف زاده، با رای اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به عنوان مشاور حقوقی شورای اسلامی شهر تبریز ابقا شد.

اجرای طرح شهرک امن تبریز از اردیبهشت آینده

شهردار تبریز از پیگیری اجرای طرح شهرک امن خبر داد و گفت: در این راستا نیازمند حمایت دولت هستیم.

فاز اول باغ موزه ستارخان امسال به اتمام می‌رسد

شهردار تبریز از اتمام فاز اول پروژه باغ موزه ستارخان تا پایان سال جاری خبر داد.

سردبیر” سازه خبر” در جلسه قرار خدمت شهرداری تبریز در منطقه ۸:

میدان بهشتی باید به پاتوق مردم تبریز تبدیل شود

سردبیر ” سازه خبر” در جلسه قرار خدمت شهرداری تبریز در منطقه ۸ گفت: شهرداری تبریز بگونه ای برنامه ریزی کند که پای مردم به میدان بهشتی(چهارراه منصور) باز شوده و این مکان به پاتوق مردم تبدیل شود.

احصا مشکلات منطقه ۸ تبریز توسط ” سازه خبر” و سه رسانه دیگر

پنجمین قرار خدمت از سومین دور قرارهای خدمت شهرداری تبریز با حضور نمایندگان چهار رسانه در شهرداری منطقه ۸ برگزار شد.

  گزارش
خاک‌خوری ۳۰ ساله اصلاح قانون کنترل و نظارت ساختمان بانک‌ها به جای مسکن «مال‌» می‌سازند برترین دانشگاه‌های جهان در رشته “معماری” تخمین وقوع احتمالی زلزله/هوش مصنوعی و نقش حیوانات نهضت ملی مسکن در انتظار وام بانکی رتبه ششم آذربایجان شرقی در تعداد شرکت های دانش بنیان کشور تشریح چالش‌ها و الزامات حکمرانی شهروندی در آذربایجان شرقی مروری بر تجربه کشورهای دنیا و ایران در مالیات بر خانه های خالی جزئیات وام ۴ میلیارد تومانی مسکن جوانان اجباری شدن کد رهگیری معاملات مسکن از امسال
  مصاحبه
پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود اتصال ایستگاه خاوران به ایستگاه تبریز با تهاتر نفت / طرح پیاده راه جمهوری نیازمند تغییر است/ به موضوع ارجاع کار در نظام مهندسی ورود می کنم آذربایجان شرقی نیازمند پروژه های بنیادی است / ضرورت اتصال ایستگاه راه آهن خاوران به ایستگاه تبریز/ ماده ۲۷ باطل نشده است نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه تفاوت دارد / شاید انفجار هسته ای قوی بتواند گسلی را فعال کند وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است / وقوع انفجار شایعه است اجرای پروژه های عمرانی در تبریز با پیوست فرهنگی و بر اساس نیاز مردم/ نگرانی در مورد پروژه شهید فروزنده وجود ندارد اجرای۱۰۰ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیاردی بخش خصوصی در آذربایجان شرقی رانت اطلاعاتی، گلوگاه فساد نظام مهندسی آذربایجان شرقی / ایراد سامانه ” تندیس” کاملا محرز است
  یادداشت
ازپوشه های خالی   تا  چلوکباب عالی! نان جداگرهای لرزه ای در تبریز برای کیست؟! موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟! چه کسی برای عضویت در شورای انتظامی نظام مهندسی مناسب است؟ ایستادگی رمز موفقیت ” سازه خبر” ” سازه خبر” ۶ ساله شد برگزاری انتخابات گروه های تخصصی نظام مهندسی آذربایجان شرقی در هاله ای ابهام! زلزله خوی و یک سوال از نظام مهندسی ساختمان! حواسمان هست که نمک نمی پاشید
  جدید ترین اخبار
۱۰ نامگذاری جدید در معابر و اماکن عمومی شهر تبریز دبیرخانه توسعه دیپلماسی شهر تبریز تشکیل می‌شود رأی موافق شورای اسلامی شهر تبریز برای راه‌اندازی کارخانه نوآوری الزام شهرداری تبریز به تدوین برنامه راهبردی و عملیاتی برای پنج سال آینده غیبت ۷ عضو شورای شهر تبریز در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی ابهامات شهرک جوانان تبریز با شرکت نمودار برطرف شود برگزاری جلسه کمیسیون عمران شورای شهر تبریز با محوریت آسفالت و میادین مطالبه کارگران شهرداری تبریز در روز کارگر و استقبال اعضای شورای اسلامی شهر انتحاب دبیر های علمی و اجرایی دومین جشنواره‌ی«تبریز ما» ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه ۱۰ تبریز وحشتناک است

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir